Gönderen Konu: Real Hipermarketleri  (Okunma sayısı 931 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nevin41

• Usta Kampanyacı
Real Hipermarketleri
« : 17 Eylül 2015, 17:43:37 »
real,- Hipermarketleri - Gelecekte Sen Nerdesin' Kampanyası
 KampanyaKatılım Koşulları

‘Gelecekte SenNerdesin?' kampanyası, real,- Hipermarketleri tarafından düzenlenmektedir. Kampanya,18-29 Eylül 2015 tarihleri arasında real,-Hipermarketleri’nin resmi Facebook hesabı olan /realhipermarketleri sayfası üzerindenuygulanacaktır.
Uygulamaya katılımücretsizdir. Bu uygulama ticari hiçbir koşul içermemektedir.
Kullanıcılar real Facebook hesabı olan/realhipermarketleri sayfasına gelerek kampanya postunun altındaki yorumkısmına kullanıcılar hayallerindeki mesleğin ne olduğunu ve neden o mesleğiseçtiklerini anlatması gerekmektedir. Kampanyanın sonunda real,- jürisitarafından en başarılı ve yaratıcı bulunan 5 yorum sahibi real,-'den kırtasiyeürünleri kazanacaktır. Hediye ürünlerreal,- tarafından belirlenecek olup değeri 50TL’yi aşmayacaktır. Uygulama toplamda 12 gün yayında kalacaktır.
Bu kampanya, real,-Hipermarketleri adına, ddip tarafından, ilgili Yönetmeliğin 2/f maddesine göre,Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmektedir. 
Site, sayfalar veiçeriklerinin tüm hakları münhasıran Real Hipermarketler Zinciri A.Ş.’yeaittir.
Real,- kampanyakoşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanyaya katılanherkes, yukarıda geçen şartları okuyup, anlayarak, peşinen kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
güzel bakan güzel görür hayattan zevk alır.

Çevrimdışı seldahalil007

• Usta Kampanyacı
Ynt: Real Hipermarketleri
« Yanıtla #1 : 17 Eylül 2015, 20:26:24 »
nerede ben göremedim
bugün bana yarın SANA UNUTMA !

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
Ynt: Real Hipermarketleri
« Yanıtla #2 : 17 Eylül 2015, 22:35:20 »
Gönderiyi silmişler herhalde
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.