Diğer > Kampanya Şikayet

Loreal Paris Hediyeleri Göndermiyor

(1/3) > >>

aralkoçu:
Lorealden hediye kazandım 1 ay geçti hala gelmedi.Soruyorum ama cevap vermiyorlar  :(

perishan:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLorealden hediye kazandım 1 ay geçti hala gelmedi.Soruyorum ama cevap vermiyorlar  :(

--- Alıntı sonu ---

Ben 12 aylık saç bakım seti kazanmıştım, saç boyları, şampuan, saç kremi ,saç yağı vs. Kazandıktan 58 gün sonra kargoya verilmişti. Sizin daha 1 ay olmuş, bol sabırlar :)

aralkoçu:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLorealden hediye kazandım 1 ay geçti hala gelmedi.Soruyorum ama cevap vermiyorlar  :(

--- Alıntı sonu ---

Ben 12 aylık saç bakım seti kazanmıştım, saç boyları, şampuan, saç kremi ,saç yağı vs. Kazandıktan 58 gün sonra kargoya verilmişti. Sizin daha 1 ay olmuş, bol sabırlar :)

--- Alıntı sonu ---
Hediye dağıtımına başladık diyorlar bi de hiç hediyesi gelen birisi yok teşekkürler ben daha bekliyim :D

huseyinboz:
Ben bir yarışmasından krem kazandım, sanırım yaklaşık 8-9 ay oldu gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradım, her tarafa yazdım. Tık yok.

gizgizar:
evet maalesef >:(

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git