Gönderen Konu: Beko Efsane Kartallar  (Okunma sayısı 13759 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: Beko Efsane Kartallar
« Yanıtla #40 : 27 Nisan 2015, 23:15:48 »
2 tshirtte geldi ama 3 top hala gelmedi  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
« Yanıtla #41 : 27 Nisan 2015, 23:18:34 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

tshirtler iyi mi, ben kararsız kaldım almak için
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı lavinya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #42 : 27 Nisan 2015, 23:25:02 »
ben 4500X3 top=13500 + 3000X2=6000 tshirt 4 2510 puanda boşta var.onuda 3000 yapıp 1 tshirt daha alırsam bırakacağım oyunu  :D  yani toplamda 22500 puan eder  :D
ne mutlu ben çok sonra farkettim oyunu dolayısıyla bir puanımda olmadı ;D

haziranın sonlarına kadar vaktin var istersen yapabilirsin.zaman yeter falasıyla.yeterki stok tükenmesin hediye stoğu

amann inşallah bitmez stok yaa ::) zar zor puan topluyoruz  zaten hep aynı kartlar gelip duruyo bana sinir oluyorum:))ite kaka anca 2000 puan yaptım valla  :))bi  t-shirt  bari   alayım surdan 8)

her saat başı kartları değiştirebilirsin.albümü tamamalrsın kolayca.ayrıca her albüme resim ekle.her bir resim 50 puan 700 puan sırf resimlerden gelmesi lazım.albüm sayısı 14 galiba tam emin değilim.hergün paylaşsanda 50 puan.2000 puan çok az almışsın hata nerede yapıyorsun acaba  :D

benim bu uygulamayla tanısmam gec oldu  aslında sorun orda:))10 gündür falan biriktiriyorum da yinede bazı değindiğin konularda eksiklik var bende mesela ben fotograf yukleyemedim olmuyo nedense sadece ilk kayıt yaptığım zamanlar olmustu 1 adet yukledıydım ondan da puan falan gelmedi transferlerdede sorun oluyo bazı transferlerim kaynadı gitti:))bugun degiştirmeye koydugum foto 3 gün sonra  onaylanıyo falan böyle problemlerle anca işte :)))
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   Üye olmak isteyenler için referans kodu

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #43 : 27 Nisan 2015, 23:35:12 »

tshirtler iyi mi, ben kararsız kaldım almak için

bir kaç yıkamada solar,baskısı düşer,yada yıpranmalar olur kanısındayım.fazla kaliteli değil. ben tshirtle bir tshirt ün içine işlemiş baskıları seviyorum.bu tshirtler yarı kabartma yarı içine işlemiş gibi hoşuma gitmeyen bir tasarım olmuş.bjk logosuna bakınca hafiten dizayn kayması,mürekkep taşması gibi milimetrik olaylar var.yakından bakınca anlaşılıyor
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı _gokhan_1903

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #44 : 27 Nisan 2015, 23:42:13 »
bende polar set aldım 7500 puana çok güzel kaliteli ürünler çıktı
herkse tavsiye ederim tabiki 7500 puan varsa  şuanda 4000 puanım var bilmiyorum ne alayım ürün aldıysanız birmirimize ürünün nasıl oldugunu yazarsa ona göre fikir olur alırız arakadaşlar ürün için yorum alalım

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #45 : 28 Nisan 2015, 00:17:32 »
bence en ideal ayyakkabı çantacı eğer top alıp oynamayacaksanız yada çocuklara vermeyecekseniz.ayakkabı çantası özelikle spor salonuna gittiğinizde işinize yarar.temiz spor ayakkabınızı ona koyarsınınız girişte ve çıkışta.tatilde ve syehattede iyi olur.

Çevrimdışı revenge124

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #46 : 28 Nisan 2015, 05:34:02 »
şapka almanı tavsiye ederim çok kaliteli ve lşık.

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #47 : 28 Nisan 2015, 08:23:56 »
O kadar puanı nasıl yapıyorsunuz yaa
:)

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #48 : 28 Nisan 2015, 09:27:06 »
puanınız yüksekse short alın ben aldım çok güel kaliteli şort tişörtübeğenmedim ben kalitesiz
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #49 : 28 Nisan 2015, 12:37:05 »
O kadar puanı nasıl yapıyorsunuz yaa

3 top 3 tshirt kaç puan ediyorsa artık  :D