Gönderen Konu: Abay Gıda İçin Yeni Bir Ürün Fikri Patlatmaya Var mısın?  (Okunma sayısı 1811 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Genel BilgilendirmeBisküvi ve çikolata imalatçılarına düzenli olarak hammadde tedariği konusunda hizmet veren ABAY GIDA;  çikolata, müsli ve çıtır pane üretiminde kullanılan hammaddeleri, pirinç patlağı, mısır patlağı, boncuk ve halka mısır çeşitlerini üretmektedir.  Abay Gıda olarak bu inovasyon çalışmamızda; imalatını yaptığımız (pirinç patlağı ve mısır patlağı) ve yapacağımız ürün gruplarında ya da diğer tüketim gruplarına hitap eden katma değeri yüksek yeni fikirlere ulaşmayı hedefliyoruz.Ne Arıyoruz ? Ne Arıyoruz ?Çikolata ve şekerleme sektörü öncelikli olmak üzere diğer gıda sektörlerine de hitap edebilecek, yeni ürün ve ambalaj fikirleri arıyoruz.  Sizce hangi yeni ürün ya da ambalaj fikri, özellikle pirinç ve tahıl patlakları kahvaltılık gevrekler ve cips grubu olmak üzere gıda sektöründe farklılaşmamıza ve ses getirmemize yardımcı olur?ÖdüllendirmeYapılacak değerlendirme sonrasında 1. Seçilecek fikir 1500 TL, 2. seçilecek 1000 TL  ve 3.seçilecek fikir  500 TL nakit para ile ödüllendirilecektir.Kısıtlar ve Kriterler Kısıtlar ve Kriterler•  Özgünlük/yenilikçilik (daha önce yapılmamış bir fikir olması)
•  Yapılabilirlik (fikrin hayata geçirilebilmesi için uygun şartların olması)
•  Ticarileştirilebilme (gelir getiren bir iş modeline sahip olması)
•  Fikirleriniz öncelikle çikolata, şekerleme sektörü olmak üzere diğer Gıda sektörü kollarına da hitap edebilir.
Lütfen fikirlerinizi yukarıdaki kısıt ve kriterleri göz önünde bulundurarak hazırlayınız.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: Abay Gıda İçin Yeni Bir Ürün Fikri Patlatmaya Var mısın?
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2015, 16:28:41 »
çok şükür ya.2 seneye yakın oldu yarışma yapmayalı  :D bundan sonra sürekli yaparlar inşallah  :)
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2015, 17:56:56 »
Siret bey fikirlerini merak ediyorum:-)

Çevrimdışı kumsall

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2015, 23:23:59 »
abay gıda zaten çok yenilikçi bir firma, ürünlerini farklı şekilde sunuyor hep,
öyle olunca da geniş düşünmek gerek.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 11 Şubat 2015, 10:26:26 »

ben hiç merak etmiyorum artık.çünkü umutlu olduğumda kazanamıyorum,hiç ummadığım şeyden kazanabiliyorum.bu yüzden hiç düşünmüyorum artık.kısmette varsa olur yoksa olmaz.aklıma ne geldiyse yazdım  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 11 Şubat 2015, 15:07:22 »

ben hiç merak etmiyorum artık.çünkü umutlu olduğumda kazanamıyorum,hiç ummadığım şeyden kazanabiliyorum.bu yüzden hiç düşünmüyorum artık.kısmette varsa olur yoksa olmaz.aklıma ne geldiyse yazdım  :D

benim de öyle oluyor kazancam diye düşününce asla çıkmıyor :D

Çevrimdışı Esmanur

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 18 Şubat 2015, 15:21:03 »
Bu yarışmanın sonuçları hangi tarihte açıklanıyor bilginiz var mı   ?

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 18 Şubat 2015, 16:20:16 »
Bu yarışmanın sonuçları hangi tarihte açıklanıyor bilginiz var mı   ?

1 hafta içindede olabilir. 1 ay içindede firmaya bağlı.bir keresinde 3-5 ay sürmüştü yanlış hatırlamıyorsam :)

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 18 Şubat 2015, 21:47:46 »
Aynen firmaya bağlı sitede açıklanmadan önce kazananları arıyolar veya mail atıyolar