Gönderen Konu: Arkadaşlar bebek geliyor yardim lazim :(  (Okunma sayısı 15480 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mavilim

• Usta Kampanyacı
Ynt: Arkadaşlar bebek geliyor yardim lazim :(
« Yanıtla #40 : 22 Kasım 2014, 18:42:07 »
Acil olarak neye ihtiyaç var mesela ?
Elimden geldiğince göndermeye calisirim işinizi görecek şeyler olsun.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #41 : 22 Kasım 2014, 19:02:06 »
Ya bir kaç gündür karışık şeyler içindeyim...Salı günü için üniversitedeki hocalarla bir görüşücem,tıp fakültesi ekibine sordum onlara çok bebek şeyleri geliyor...Bana diyecekler...

Gerçekten güzel bir forummuşuz biz ya...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #42 : 22 Kasım 2014, 19:31:34 »
Allah yardimciniz olsun  :(
saglikla kucaklarsiniz insallah Orhan Kemal'i
hepimiz neydim degil ne olacam demeliyiz
egr kabul ederseni hediye cekim var istedginizi alabiliriz
kredi kartiyla alakali sorun olacaksa siz begenin hepsi buradadan ben alabilirim acil ihtiyaclarinizdan birkacini
ozel mesajla bilgilerinizi ve istediginiz urunun linkini yollarsaniz yardimci olmak isterim
istanbuldaysaniz elden de teslim edebilirim bazi urunleri
sevgiler
« Son Düzenleme: 22 Kasım 2014, 19:33:22 Gönderen: enavci »

Çevrimdışı ylmznesli

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #43 : 22 Kasım 2014, 19:32:17 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ya bir kaç gündür karışık şeyler içindeyim...Salı günü için üniversitedeki hocalarla bir görüşücem,tıp fakültesi ekibine sordum onlara çok bebek şeyleri geliyor...Bana diyecekler...

Gerçekten güzel bir forummuşuz biz ya...
boyle durumlarda insan once ailesine yakinlarina siginiyo ama bazen tanimadigi insanlar daha hassas ilgili ve dusunceli olabiliyor. Hepinize tek tek cok tesekkur ederim sayenizde tamami stresli ve uzuntulu gecen hamileligimin son zamanlarini mutlu ve ici rahat bi sekilde geciriyorum. Allah hepinizden razi olsun.

Çevrimdışı ylmznesli

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #44 : 22 Kasım 2014, 19:40:04 »
Acil olarak neye ihtiyaç var mesela ?
Elimden geldiğince göndermeye calisirim işinizi görecek şeyler olsun.
ilginize cok tesekkur ederim ama gercekten ozellikle masraf yapilip bisiy alinmasina hic gonlum razi olmuyo. Kazanilmis bebek urunleri, kullanilmis bebek kiyafetleri vs  bunlar bana yeter. Kiyafet konusunda sansli oglum abileri ablalari cok destek oldu kiyafet olarak gelecek bir cok parca olacak. Sevda hanimda bebek bezi konusunda yardimci oluyor sagolsun. Simdilik bakim urunleri konusunda elde bisiy yok.

Çevrimdışı ylmznesli

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #45 : 22 Kasım 2014, 19:44:26 »
Allah yardimciniz olsun  :(
saglikla kucaklarsiniz insallah Orhan Kemal'i
hepimiz neydim degil ne olacam demeliyiz
egr kabul ederseni hediye cekim var istedginizi alabiliriz
kredi kartiyla alakali sorun olacaksa siz begenin hepsi buradadan ben alabilirim acil ihtiyaclarinizdan birkacini
ozel mesajla bilgilerinizi ve istediginiz urunun linkini yollarsaniz yardimci olmak isterim
istanbuldaysaniz elden de teslim edebilirim bazi urunleri
sevgiler
çok teeekkur ederim. Evet istanbul avrupa yakasinda ikamet ediyorum. Dedigim gibi bakim urunleri konusunda eksigim cok. Sampuan, islak mendil, pisik kremi vs. Onun disinda cok bi eksik kalmadi Allah'a sukur. Ben size biraksam siz gonlunuzden gecen marka da alabilirsiniz bahsettigim bakim urunlerinden. Ekonomik olsun sizi sikintiya sokmasin ama. Ben marka ayiracak durumda degilim suan inanin. Adres bilgilerimi pm atiyorum size. Tekrar tekrar teeekkurler. Allah razi olsun.

Çevrimdışı DURU41

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #46 : 22 Kasım 2014, 20:05:52 »
konuyu yeni gördüm.benim kızım biraz daha büyük olduğundan pek katılmıyorum bebek kampanyalarına.ama eğer pek yakında flimini izlemediyseniz elimde 2 tane bilet var.eşinizle size hediye etmek isterim.belki size moral açısından destek olmuş olurum.pm atarsanız.
"Ben Mevla'dan isterim. Verirse yüceliğidir, vermezse imtihanımdır."

- Şems-i Tebrizi

Çevrimdışı ylmznesli

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #47 : 22 Kasım 2014, 20:28:26 »
konuyu yeni gördüm.benim kızım biraz daha büyük olduğundan pek katılmıyorum bebek kampanyalarına.ama eğer pek yakında flimini izlemediyseniz elimde 2 tane bilet var.eşinizle size hediye etmek isterim.belki size moral açısından destek olmuş olurum.pm atarsanız.
Allah razi olsun sizden ama inanin sayili gunlerim evden pek cikmiyorum :) yardim etmis kadar oldunuz morali siz ve ilginiz verdi yeteri kadar. Cok tesekkur ederim.

Çevrimdışı ylmznesli

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #48 : 22 Kasım 2014, 20:32:39 »
Bende iki oğlan var ama başka bebek düşünmeidğim için hepsini dağıttım :(
bebek ürünleri olan kampanyalara da katılmıyorum ihtiyacı olan kazansın diye ama bundan sonrası için kazanırsam adresi belli oldu
Sagolun lerzan hanim dusunup yazmaniz bile yetti. Cok tesekkur ederim. Bende bebegime gelen butun kiyafetleri saklayip ihtiyac sahiplerine vericem sizin gibi.  Insan dara dusunce daha iyi anliyo zor durumdakileri.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #49 : 22 Kasım 2014, 23:26:13 »
Benim de kızım var aslında okadar çok kıyafet battaniye vs. İçlik çıtçıtlı badiler vardı ama ben pek evde tutmuyorum küçülemi hemen birilerine veriyorum geçen ay toplu hep verdim.keşke daha önce söyleseydiniz bi faydam benim de çorbada tuzum olsaydı.kii kızımın bir çok markaya alerjisi olduğundan pişdik kremleri şampiyonlar internetten gelenleri de verdim :( ama bundan sonra kazanırsam böyle şeyler siz aklıma gelirsiniz.inşallah Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder.kendinizi de hiç üzmeyin her ailede zaman zaman maddi sıkıntılar olur,Allah inanın bebeğin rızkını da veriyor.
izgim