Gönderen Konu: Arkadaşlar bebek geliyor yardim lazim :(  (Okunma sayısı 15478 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mavilim

• Usta Kampanyacı
Ynt: Arkadaşlar bebek geliyor yardim lazim :(
« Yanıtla #110 : 02 Aralık 2014, 08:03:00 »
ben kargomu hazırlayamadım hala
doğum sonrasına kalırsa ev adresinizdemi olacaksınız?

Çevrimdışı ylmznesli

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #111 : 02 Aralık 2014, 08:24:24 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben kargomu hazırlayamadım hala
doğum sonrasına kalırsa ev adresinizdemi olacaksınız?
hic onemli degil acele etmeyin lutfen. Evet Allah nasip ederse evime donucem dogum sonrasi. Adres ayni yani. Umarim bebegimle birlikte evimizdeyken ulasir kargonuz :) tekrar tesekkur ederim.

Çevrimdışı ylmznesli

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #112 : 03 Aralık 2014, 12:13:38 »
@sevdammm tatlı dilli arkadaşım benim :) o kadar uğraştın ki benim ve minik oğlum için ne kadar teşekkür etsem az. Sayende nerden baksan 3-4 aylık bez stoğumuz oldu. Bizim için tanışıp yardım istediğin firmaların haddi hesabı yok. kimbilir ne kadar dil döktün dönüş alabilmek için ama yavaş yavaş işe yarıyor işte. Haftasonu bezlerimiz geldi. Bugünde milupa dan bir paket aldık. İlgine, alakana, tatlı diline kısacası yaptıklarının tamamı için çok çok teşekkür ederim. Allah senden razı olsun canım benim!!!

Çevrimdışı ylmznesli

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #113 : 03 Aralık 2014, 12:16:43 »
@fatosmurat duble anne, güzel anne :) bugün oğlum için yolladığın ciciler ve çok sevimli battaniyesi elimize ulaştı. Hepsi rengarenk çizgifilm gibi :) çok severek kullanacağız inan. Ayrıca anne olarak beni düşünmen de o kadar güzel ki bana hazırladığın hediyelerin her biri için de ayrıca teşekkür ederim canım. Allah razı olsun.

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #114 : 03 Aralık 2014, 13:13:31 »
@sevdammm tatlı dilli arkadaşım benim :) o kadar uğraştın ki benim ve minik oğlum için ne kadar teşekkür etsem az. Sayende nerden baksan 3-4 aylık bez stoğumuz oldu. Bizim için tanışıp yardım istediğin firmaların haddi hesabı yok. kimbilir ne kadar dil döktün dönüş alabilmek için ama yavaş yavaş işe yarıyor işte. Haftasonu bezlerimiz geldi. Bugünde milupa dan bir paket aldık. İlgine, alakana, tatlı diline kısacası yaptıklarının tamamı için çok çok teşekkür ederim. Allah senden razı olsun canım benim!!!

canım benimmmm ben sadece vesile oldum okadar allahın izniyle şöyle çok rahat bir şekilde sağlıkla oğluşunu alsan kucağına rahatlıycam iyice
çok çok sevindim verdiğin haberlere daha yollıcak olan bikaç firma daha var inşallah onlarda güzel şeyler yollasınlar , dertsiz düşünmeden oğluşunla eşinle musmutlu bir şekilde büyüsün meleğin
sevgilerimle canım benim
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #115 : 03 Aralık 2014, 13:32:13 »
@fatosmurat duble anne, güzel anne :) bugün oğlum için yolladığın ciciler ve çok sevimli battaniyesi elimize ulaştı. Hepsi rengarenk çizgifilm gibi :) çok severek kullanacağız inan. Ayrıca anne olarak beni düşünmen de o kadar güzel ki bana hazırladığın hediyelerin her biri için de ayrıca teşekkür ederim canım. Allah razı olsun.
Canim benim ya inan bu sozleri hak edecek kadar bisey yapmadik, bu forum sayesinde senin gibi guzel yurekli birini tanidigima memnun oldum. Opuyorum seni..
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı ylmznesli

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #116 : 03 Aralık 2014, 22:00:53 »
Bana yenıden adresınızı atarmısınız? arkadasım ıstıyor oyuncak almıs da adresınız kalmıs

tamam buldum adresınızı... bır oyuncak da arkadasımdan olsun  ;)
ay cok tatlisiniz ya size ve arkadasiniza tesekkur ederim cok :) oyuncak suan bizim icin luks ama ben zaten buyuyene kadar saklarim onu ;) Allah oyuncagiyla oynadigi gunleri de gostersin insAllah

Hep bebek ihtiyacınızı karşılamaya çalıştık, oyuncak da oğluşunuzun mutluluğu için gerekli. O da bir ihtiyaç bir nevi...Oyuncak tebessüm demektir,mutlu olun yeter...
@balca bu akşam kargoyla geldi arkadaşınız oğluma aldığı araba :) çok şirin kırmızı sevimli bir araba :) ilk arabamız :) çok teşekkür ederiz. Size ve ince arkadaşınıza ;)

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #117 : 03 Aralık 2014, 22:09:25 »
Bana yenıden adresınızı atarmısınız? arkadasım ıstıyor oyuncak almıs da adresınız kalmıs

tamam buldum adresınızı... bır oyuncak da arkadasımdan olsun  ;)
ay cok tatlisiniz ya size ve arkadasiniza tesekkur ederim cok :) oyuncak suan bizim icin luks ama ben zaten buyuyene kadar saklarim onu ;) Allah oyuncagiyla oynadigi gunleri de gostersin insAllah

Hep bebek ihtiyacınızı karşılamaya çalıştık, oyuncak da oğluşunuzun mutluluğu için gerekli. O da bir ihtiyaç bir nevi...Oyuncak tebessüm demektir,mutlu olun yeter...
@balca bu akşam kargoyla geldi arkadaşınız oğluma aldığı araba :) çok şirin kırmızı sevimli bir araba :) ilk arabamız :) çok teşekkür ederiz. Size ve ince arkadaşınıza ;)

heh bende sizden haber bekliyordum... güle güle oynasın büyüyünce...İlk araba olması da çok hoşuma gitti :) Rabbım korusun onu...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı ylmznesli

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #118 : 04 Aralık 2014, 13:59:43 »
Sevgili @ozcartman paketiniz bu sabah elime ulaştı. Sizinde bildiğiniz üzere bebek bezi bir bebeğin en temel ihtiyaçı gönderdikleriniz o kadar iyi geldi ki sevda hanım sayesinde firmadan aldığımız 1-2 numara bezlerin arkasından sizinkileri kullanmaya başlıyacağız ;) kibarlığınız için ayrıca teşekkür ederim. Hangi numarayı gönderiyim diye sormanız bile büyük incelikti. Ayrıca erkek bebiş külotları da gerçekten çok sevimli :) Kesenize bereket, Allah size daha çok versin inşAllah.

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #119 : 04 Aralık 2014, 14:21:51 »
Sevgili @ozcartman paketiniz bu sabah elime ulaştı. Sizinde bildiğiniz üzere bebek bezi bir bebeğin en temel ihtiyaçı gönderdikleriniz o kadar iyi geldi ki sevda hanım sayesinde firmadan aldığımız 1-2 numara bezlerin arkasından sizinkileri kullanmaya başlıyacağız ;) kibarlığınız için ayrıca teşekkür ederim. Hangi numarayı gönderiyim diye sormanız bile büyük incelikti. Ayrıca erkek bebiş külotları da gerçekten çok sevimli :) Kesenize bereket, Allah size daha çok versin inşAllah.

rica ederim sağlıklı günlerde kullansın minik :)