Gönderen Konu: Pepsi Pek Yakinda  (Okunma sayısı 1901 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
Pepsi Pek Yakinda
« : 24 Ekim 2014, 02:43:54 »
#PepsiilePekYakında Twitter Yarışması
23 Ekim 2014 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresi üzerinden düzenlenecek yarışmada aşağıda belirtilen koşulları yerine getiren katılımcılar ödül kazanma şansı yakalayabilecektir.
PepsiCo ve Rabarba İletişim Hizmetleri çalışanları ve bu yarışmanın yönetimi ve yürütülmesinin herhangi bir kısmıyla ilgili bir kişinin doğrudan akrabası (ebeveyn, kardeş, eş, çocuk) olanlar ile 18 yaşından küçükler katılamaz; katılmış ve kazanmış olmaları durumunda ikramiye kendilerine verilmeyecektir.
Kullanıcılar; Twitter’da Pepsi Türkiye tarafından yayınlanan paylaşımda, #PepsiilePekYakında  hashtagini kullanıp, arkadaşını mentionlayarak yarışmaya katılabileceklerdir.
Yarışmaya katılabilmek için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Twitter hesabının takip edilmesi gerekmektedir.
Yarışma 24 Ekim 2014 23:59’da sona erecektir.
Yarışmanın sonunda, Pepsi Türkiye tarafından yapılacak belirlenen jürinin değerlendirmesi sonucunda 35 tweetin sahibi ödül kazanmaya hak kazanacaktır.
Ödül, 35 adet çift kişilik Pek Yakında sinema bileti için kullanılacak Cinemaximum sinema bileti şifresidir.
Cinemaximum sinema bileti şifresi kazanan tüketicilerin şifreyi Cinemaximum’da bilet alırken yetkili kişiye göstermesi gerekmektedir.
Hediye biletler tüm Cinemaximum’larda 31 Aralık 2014’e kadar IMAX, IMAX 3D, Dijital 3D hariç sadece Pek Yakında filmi gösterimleri için geçerlidir. Belirtilen tarihe kadar kullanılmayan biletler geçerliliğini kaybedecektir.
Kazanan kullanıcılar iletişim bilgilerini Twitter sayfamıza direkt mesaj yoluyla yazmak zorundadırlar.
Kazananlar kampanyanın bitmesini takip eden 3 iş günü içerisinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden duyurulacaktır.
Kampanya kapsamında kazanılan herhangi bir ödül nakte çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, ödülün parasal karşılığı istenemez.
Gerekli görüldüğü takdirde, yarışmaya katılan tüm katılımcıların kimlik ibraz etmesi zorunludur.
Katılımcılar kişisel bilgilerinin tamamının doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Hatalı bilgi verilmesi durumunda katılımcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar.
Mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucu doğacak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, ödüle hak kazanılmış olsa dahil, önceden haber verilmeksizin uygulamanın durdurulmasından dolayı, PepsiCo veya Rabarba hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
Katılımcı, https://www.facebook.com/PepsiTurkiye/notes web sitesinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
Ynt: Pepsi Pek Yakinda
« Yanıtla #1 : 27 Ekim 2014, 18:57:58 »
belli oldu mu?
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı pesimist06

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 27 Ekim 2014, 19:04:14 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
belli oldu mu?

evet , kazananlara mentionla haber verdiler
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı DURU41

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2014, 20:25:22 »
bende kazanmışım :) şifreler geldi :)
"Ben Mevla'dan isterim. Verirse yüceliğidir, vermezse imtihanımdır."

- Şems-i Tebrizi

Çevrimdışı DURU41

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 27 Ekim 2014, 20:27:12 »
bu sadece pek yakında için mi geçerli:)

- Şems-i Tebrizi

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 27 Ekim 2014, 20:34:54 »
gidemeyecek olan olursa talibim.Sadece bu filmde geçerliymiş
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı DURU41

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 27 Ekim 2014, 20:43:29 »
Ben izledim flimi:( cinemaximum kodla değişmek isteyen olursa olabilir.

- Şems-i Tebrizi

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 27 Ekim 2014, 20:52:11 »
ben seyretmedim filmi. vermek isteyen olursa talibim ama başka verecek kodum yok ona göre  ;)

Çevrimdışı trinity2912

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 27 Ekim 2014, 21:39:38 »
Ben de seyretmedim 1 tane biletim var değişebileceğim düşünen olursa öm atsın  :)

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 28 Ekim 2014, 14:51:48 »
kullanmayacak varsa ben alabilirim