Gönderen Konu: penguen kazananlar  (Okunma sayısı 1058 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adige01

• Usta Kampanyacı
Ynt: penguen kazananlar
« Yanıtla #10 : 30 Aralık 2013, 22:09:25 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
yaa artık bu tür kampanyalarda doğru düzgün  eski kampanyacılardan kimseyi görmüyorum herkes yabancı geliyor..firmalar direk eliyormu napıyor
aynen ya hiç tanıdık yok forumdan bile çıksa sevineceğim ama yok işte  >:( her önüne gelen yarışmalara katılıyor...
konu komşu ben nereye girsem hopp atlıyor ne paylaşsam saniyesinde paylaşım yapılıyor
bıktım bende
:D beğen paylaş kampanyası olursa bütün kampanyalar,olacağı bu..uğraş yok birşey yok
Kalbini ALLAH bilsin,gerisini salla gitsin..

Çevrimdışı mor menekşe

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 30 Aralık 2013, 22:14:48 »
yaa artık bu tür kampanyalarda doğru düzgün  eski kampanyacılardan kimseyi görmüyorum herkes yabancı geliyor..firmalar direk eliyormu napıyor
aynen ya hiç tanıdık yok forumdan bile çıksa sevineceğim ama yok işte  >:( her önüne gelen yarışmalara katılıyor...
konu komşu ben nereye girsem hopp atlıyor ne paylaşsam saniyesinde paylaşım yapılıyor
bıktım bende
en güzeli paylaştığımız şeyleri ayar yaparak sadece ben bölümünü tıklamak.valla sinir olmaya başladım artık.. kazananların mesela profiline bakıyorum kampanyacımı diye alakası yok arkadaşlardan falan duyup giriyorlar. böyle batarız valla zaten şansımız yok umarım 2014 yılı tüm kampanyacı arkadaşlarıma Şans getirir  :)

Çevrimdışı nevin41

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 30 Aralık 2013, 22:53:52 »
tebrikler bundada yokum :-[
güzel bakan güzel görür hayattan zevk alır.