Gönderen Konu: lens market herkese hediye kampanyası  (Okunma sayısı 2372 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gizgizar

• Usta Kampanyacı
Ynt: lens market herkese hediye kampanyası
« Yanıtla #20 : 02 Ocak 2014, 23:12:47 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
yalan mı oldu ki?1 ocak ta açanlar almış hediyelerini
nerde yazıyo

facebookta biri yazmış..

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
Ynt: lens market herkese hediye kampanyası
« Yanıtla #21 : 02 Ocak 2014, 23:15:33 »
benim de gönderdiklerimde mesajlar yok.birinde duruyor ama tıklayınca developmen dıye bır sayfa acılıyor

bunu duyduğuma nasıl sevindim size anlatamam listemde yazdığım yolladığım tüm arkadaşlarım aynen böyle bir sayfaya yönleniyor bende bir sorun var sandım.Bunu yazdım lens marketin sayfasına böyle bir durumun olmadığını bana üzerine basa basa söylediler.sizden ricam lütfen sizde lens markete yazarmısınız uygulamada sorun olduğunu yolladığım kimse alamadı hediyesini benim arkadaşlarımdan. hepsinde sizinki gibi aynı sayfa yönlenmesi çıkıyor.Normal sayfada gelse o zamanda sayfayı beğenin çıkıyor ama hepsi arkadaşlarımın sayfayı beğenmişlerdi. herkeste benzer sorunlar var lütfen sayfanın üzerindeki mesajdan sizlerde yazın o zaman uygulamayı gözden geçiriceklerdir

not: sevindim derken nolur yanlış anlaşılmasın bende bir sorun var benim yolladığım arkadaşlarıma hepsinde aynı problem olunca bide lens market uygulama sorunsuz çalışıyor diyince kendimi çok kötü hissediyordum boşamı insanlara yolladım diyordum
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2014, 23:18:07 Gönderen: sevdammm »
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)