Gönderen Konu: Hergün Kampanya Üyelerini Tanıyalım.  (Okunma sayısı 348887 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jenga

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Hergün Kampanya Üyelerini Tanıyalım.
« Yanıtla #90 : 03 Aralık 2008, 11:57:40 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Yeni gelen bir üyenin nasıl karşılayacağını sormuşsunuz:D Hemen söyliyeyim:D Enteresan bilgiler:D Üye tanıma olmuş doğum tanıma:D

tabi canım, yararlı bilgiler veriyoruz burda, erkeksen bigün karın doğurcek, kadınsan da sen, her halukarda lazım bilgiler  ;D

Erkek olaraktan Kadın düşünsün:D Ama sezeryanla yapması benim tercihim olurdu:D

Çevrimdışı ibolya

• Deneyimli Kampanyacı
  • UĞUR BÖCÜĞÜM
« Yanıtla #91 : 03 Aralık 2008, 12:45:20 »
Yeni gelen bir üyenin nasıl karşılayacağını sormuşsunuz:D Hemen söyliyeyim:D Enteresan bilgiler:D Üye tanıma olmuş doğum tanıma:D

tabi canım, yararlı bilgiler veriyoruz burda, erkeksen bigün karın doğurcek, kadınsan da sen, her halukarda lazım bilgiler  ;D

Erkek olaraktan Kadın düşünsün:D Ama sezeryanla yapması benim tercihim olurdu:D

gösteririm ben sana tercihi, senin karnını kesmiyolar tabi rahat konuşuyon, eşşşşşekk kadar dikiş var, acısını biz çekiyoz, sizin umrunuzda mı, bak yine şiddetim geldi iyimi  >:(

glmcn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #92 : 03 Aralık 2008, 13:00:06 »
korkuorummmmm. ben ve ablam sezeryanla doğduk. doğum sonrası yaşananlar zormuş. ama normal doğumda ne bilim o acısı.... aslında epidural normal doğum olsa  ;D

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #93 : 03 Aralık 2008, 17:50:48 »
Pardon yaw.. Bayanlara özel bölüme geldim sanırım.. Epudural, Doğum, Çocuk, ... ;D ;D ;D
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı ibolya

• Deneyimli Kampanyacı
  • UĞUR BÖCÜĞÜM
« Yanıtla #94 : 03 Aralık 2008, 18:27:24 »
korkuorummmmm. ben ve ablam sezeryanla doğduk. doğum sonrası yaşananlar zormuş. ama normal doğumda ne bilim o acısı.... aslında epidural normal doğum olsa  ;D

anacım ben en az 3 tane doğurcam diyodum artık kocacuğumun gözünün dingiline bakıp bana bi daha çocuk deme gebertirim diyorum, garibim de tamam sen istemezsen yapmayız diyo, acayip tırsmışım yav,  bi tane doğurdunmu gerisini boşver, herhalde bi tanesinin acısına katlanabilirsin, hemi normel mi sezeryanmı sen kaarar veremiyon be anam, bebecik karar veriyo ona, ulen alem 10 tane doğuruyo ne cesaret yav, ben bi tanesinden tırstım  ;D bak yine şiddetim geldi iyimi  ;D ;D

Çevrimdışı ikbalelif

• Usta Kampanyacı
  • bütün mutsuzluklar kardeştir aynı dili konuşurlar
« Yanıtla #95 : 03 Aralık 2008, 23:07:37 »

anacım ben en az 3 tane doğurcam diyodum artık kocacuğumun gözünün dingiline bakıp bana bi daha çocuk deme gebertirim diyorum, garibim de tamam sen istemezsen yapmayız diyo, acayip tırsmışım yav,  bi tane doğurdunmu gerisini boşver, herhalde bi tanesinin acısına katlanabilirsin, hemi normel mi sezeryanmı sen kaarar veremiyon be anam, bebecik karar veriyo ona, ulen alem 10 tane doğuruyo ne cesaret yav, ben bi tanesinden tırstım  ;D bak yine şiddetim geldi iyimi  ;D ;D
valla büyük kızımı normal dogurdum ikizleride sezaryanla tercihim her zaman ilkinden yana olurdu olmadı sezaryan yaptım yapmaz olaydım üstünden 2 yıl geçti hala acısını çekiyorum
bütün mutsuzluklar kardeştir
aynı dili konuşurlar

Çevrimdışı ibolya

• Deneyimli Kampanyacı
  • UĞUR BÖCÜĞÜM
« Yanıtla #96 : 04 Aralık 2008, 19:11:44 »

valla büyük kızımı normal dogurdum ikizleride sezaryanla tercihim her zaman ilkinden yana olurdu olmadı sezaryan yaptım yapmaz olaydım üstünden 2 yıl geçti hala acısını çekiyorum

işte ondan sonra ismi lazım deil bi arkadaş bana ne onu kadın düşünsün diyo  >:( acayip kızmışım sinriim geldi

glmcn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #97 : 04 Aralık 2008, 19:19:53 »
annemi istiorummmm  :D

Çevrimdışı ibolya

• Deneyimli Kampanyacı
  • UĞUR BÖCÜĞÜM
« Yanıtla #98 : 04 Aralık 2008, 19:22:14 »
annemi istiorummmm  :D

annen doğumdan sonra yanında ouyo zaten korkma, sana kim bakcak yoksa  ;D

glmcn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #99 : 04 Aralık 2008, 19:30:29 »
ben doğurana kadar tıp çok ilerler sanırım. önce karar vermemiz lazım bebek yapmak için,ondan önce evlenmem lazım,ondan önce evlenilcek birini bulmam lazım... ohhooooooo baya bi süre var önümde o yüzden şimdilik rahatım :D