Gönderen Konu: elektrikli ızgara tavsiye  (Okunma sayısı 6180 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arastiranbirannee

• Usta Kampanyacı
  • copi-poki-eylul
elektrikli ızgara tavsiye
« : 20 Eylül 2013, 16:40:19 »
arkadaşlar elektrikli ızgara alıcam. memnun kaldıgınız bi model varmı?

netten kupon kullanarak alabileceğim bi yer varmı?

tesekkürler
Eylül

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: elektrikli ızgara tavsiye
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2013, 19:31:16 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
arkadaşlar elektrikli ızgara alıcam. memnun kaldıgınız bi model varmı?

netten kupon kullanarak alabileceğim bi yer varmı?

tesekkürler

mangal görevi gören üzeri düz döküm ızgara gibi istiyorsan korkmaz mangal eti öneririm harika birşey.hem ucuz hem kaliteli. ben tefal philips hepsini inceledim paraya kıyıp alacaktım 500 lira ama en güzel model ve en az elektirik harcayan korkmazınkiydi ben 100 liraya bayisinden aldım. pirzola köfte hatta kokoreç bile yaptım harika pişiriyor  :) delikli elektirikli ızgara almanı tavsiye etmem.onda etler balık felan deliklerde düşüyor parçaları hoş olmuyor.birde yapışıyor derileri vs..korkmaz mangal et al pişman olmazsın.korkmazın sitesine gir.şehrindeki toptan satış yerini öğren.mağazalarda 40-50 lira pahalı oluyor.carrefour real media markt gibi yerlerde.sen toptan satış mağazasını öğren.yda korkmazı ara direk.arkadaş 100 liraya almış de eğer yüksek fiyat derlerse.hatta belki sen daha ucuza alırsın korkmaz kıyak yaparsa.ben geçen sene aldım tam bu zamanda.2 gün önce bir tane daha sevdiğim birisine hediye almaya karar verdim fiyatına hala 100 lira dedi ama zam yok. :)
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı arastiranbirannee

• Usta Kampanyacı
  • copi-poki-eylul
« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2013, 23:20:21 »
Eyefive aciklayici yorumun icin cok tesekkurler :)
Eylül

Çevrimdışı pamukseker

• Usta Kampanyacı
  • Sabır şükür,dua açar her kapıyı
« Yanıtla #3 : 20 Eylül 2013, 23:37:58 »
bendede philipsinki var canım çok memnunum. aynı mangal tadı veriyor soğutmuyor saatlerce dursada kurumuyor üzerinde . Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bu olması lazım . ısıyı ayarlayabiliyosun piştikten sonra sıcak tutması için züerinde bekletebiliyosun . ben memnunum
Kaf dağı kadar yüksekte oIsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma! Her şeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzüIürsün..

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
  • Edepli Edebinden Susar Edepsiz de Susturdum Sanar
« Yanıtla #4 : 20 Eylül 2013, 23:41:39 »
bende tefal in kini kullanıyorum senelerdir cok memnunum
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 21 Eylül 2013, 13:11:27 »
Ben Philipsten kazanmıştım hatta kazandığım son hediyelerdendi. 2-3 aydır tık yok. Ama kullanamadık annem çeyize kaldırdı:D ancak güzel olduğunu ve iyi pişireceğini düşünüyorum.