Gönderen Konu: Helen Harper'la özgür kelebekler  (Okunma sayısı 1022 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
Helen Harper'la özgür kelebekler
« : 10 Mayıs 2013, 20:19:16 »
Helen Harper'dan Fiat 500 otomobil ve iPad Mini kazanmaya var mısınız?
Migros’tan Money Club Kart ve Money Visa kartlarıyla gerçekleştireceğiniz 5 TL ve üzeri her Helen Harper alışverişiniz size iPad Mini, dahası Fiat 500 otomobil kazandırabilir!
Bu şansı yakalamak için adresiniz tüm Migros'lar!

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı yediyıldız

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Helen Harper'la özgür kelebekler
« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2013, 00:08:55 »
Bu kampanya Ontex Tüketim Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 11.04.2013 tarihli ve 58259698-255.01.02/1525-3880 brsayılı izni ile 09.05.2013(10:00)–09.06.2013(22.00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros Mağazalarından Ontex Tüketim Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.’nin Helen Harper markalı ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 5 TL ve katları tutarında (her 5 TL’lik ürün alışverişine bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Club Kart, Money Visa veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Money Club Logolu Shell Club Smart Card) kart sahibi tüketicilere çekiliş hakkı verilecektir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Visa veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Money Club Logolu Shell Club Smart Card) kart sahipleri çekilişe katılamayacaktır. Çekilişte 1 kişi Fiat 500 S1 POP 1.2 69HP STD 2012 Model Otomobil, 5 kişi iPad Mini With Wİ-Fİ 16 GB Siyah ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş 24.06.2013 tarihinde, saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. Halim Meriç İş Merkezi No:25 D:37 Mecidiyeköy/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 26 .06.2013 tarihli Radikal gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Ontex Tüketim Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 11.07.2013 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 26.07.2013 tarihine kadar kimlikleri ve alışveriş belgeleri ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği ve alışveriş belgesi ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu çekilişe Ontex Tüketim Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş., Migros Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.    İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 212 40 30 No.lu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Helen Harper'la özgür kelebekler
« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2013, 13:12:08 »
Çekiliş 24.06.2013 tarihinde, saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. Halim Meriç İş Merkezi No:25 D:37 Mecidiyeköy/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 26.06.2013 tarihli Radikal gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır.