Gönderen Konu: BİFİNCAN  (Okunma sayısı 5642 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mavigül

• Usta Kampanyacı
  • Hayırlısından versin Rabbim...Amin
Ynt: BİFİNCAN
« Yanıtla #30 : 01 Nisan 2013, 01:15:09 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
herkes davet atmaya korkuyor sanırım
üye yaptığınız kişini aktiv olması ve kurallara uygun hareket etmesinden emin olmanız gerekiyor,çünkü üye olnaların bir çoğu  davet eden arkadaşlarına olumsuz etki ediyorlar onlarında üyelikleri tehlikeye giriyor..davet ederken seçici olmanız gerekiyor..

Ben de üyeyim, epey de puanım var, hediyeler alıyorum. Üye yapılan kişinin gelişi güzel anket cevaplamaması gerekiyor. Açıkçası hiç kimseyi davet etmedim, etmem de.. 50-100 puan gelecek diye binlerce puanımı tehlikeye atmak istemem. Üye olacaklara tavsiyem; davet atacak birini bulursanız az ama doğru, emek vererek cevap verin. Yada hiç üye olmayın. Tabiri caizse, bedavadan yedirmiyorlar hediyeleri size. Aktif olmazsanız hediye dahi seçemiyorsunuz.

aktifliğiniz 12 saat boyuncamı olucak yada siz hangi sürelerde aktifsiniz? birde gelişi güzel anket cevaplamamakda nedir? anketler var ve cevaplayamıyormusunuz? ''denedimbiliyorum'' gibi değilmi?

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 01 Nisan 2013, 02:12:15 »
herkes davet atmaya korkuyor sanırım
üye yaptığınız kişini aktiv olması ve kurallara uygun hareket etmesinden emin olmanız gerekiyor,çünkü üye olnaların bir çoğu  davet eden arkadaşlarına olumsuz etki ediyorlar onlarında üyelikleri tehlikeye giriyor..davet ederken seçici olmanız gerekiyor..

Ben de üyeyim, epey de puanım var, hediyeler alıyorum. Üye yapılan kişinin gelişi güzel anket cevaplamaması gerekiyor. Açıkçası hiç kimseyi davet etmedim, etmem de.. 50-100 puan gelecek diye binlerce puanımı tehlikeye atmak istemem. Üye olacaklara tavsiyem; davet atacak birini bulursanız az ama doğru, emek vererek cevap verin. Yada hiç üye olmayın. Tabiri caizse, bedavadan yedirmiyorlar hediyeleri size. Aktif olmazsanız hediye dahi seçemiyorsunuz.

aktifliğiniz 12 saat boyuncamı olucak yada siz hangi sürelerde aktifsiniz? birde gelişi güzel anket cevaplamamakda nedir? anketler var ve cevaplayamıyormusunuz? ''denedimbiliyorum'' gibi değilmi?

Anket var. İstediğiniz kadar soru cevaplayabiliyorsunuz. Her cevapladığınız sorudan 1 puan alıyorsunuz. Başka yerlerden de puan kazanmak mümkün. Anket soruları tek tek cevaplanıyor. Birini cevaplayınca diğeri geliyor ekrana. Soruları okumadan ard arda cevaplarsanız üyeliğiniz iptal oluyor. Sizi davet eden kişiye de uyarı gidiyor, yada üyeliği iptal oluyor.

Aktiflik haftalık bir kavram. Örneğin geçen hafta üyelerin kazandığı puanların ortalaması alınıyor. Ortalama 300 puan kazanılmışsa siz in bu puanı kazanmış olmanız gerekiyor. Kazandıysanız o hafta dereceniz artıyor ve hediye siparişi verebiliyorsunuz.

Biraz karışık gibi. Kısa yoldan hediye kazanayım derseniz pek mümkün değil. Ben her hafta aktif değilim mesela.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı mavigül

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 01 Nisan 2013, 02:14:36 »
hayır karışık değil açıkça anltmışsınız teşekkürler...geriye davet beklemek kalıyor tabi vermek isteyen olursa

Çevrimdışı cembik

• Usta Kampanyacı
  • yaşadığının farkında mısın?
« Yanıtla #33 : 01 Nisan 2013, 08:32:03 »
benim üyeliğimde davet ettiğim arkadaşlar yüzünden iptal oldu bu davet meselesi önemli davet ettiğiniz kişilere dikkat edin ya da kimseyi davet etmeyin en temizi bu.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #34 : 01 Nisan 2013, 08:46:25 »
Davet edeceğim kişileri takip edip forum içindeki durumlarına göre aylık 1 kişiyi davet ediyorum. Bu konuda özel mesaj gönderenleri kesinlikle dikkat almıyorum.Bu konuyu takip ediyorum.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı weltew

• Usta Kampanyacı
  • işimiz ALLAH'a kaldıysa olmuş bil
« Yanıtla #35 : 01 Nisan 2013, 10:28:48 »
Davet edeceğim kişileri takip edip forum içindeki durumlarına göre aylık 1 kişiyi davet ediyorum. Bu konuda özel mesaj gönderenleri kesinlikle dikkat almıyorum.Bu konuyu takip ediyorum.

benide davet edermisiniz Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı mavigül

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #36 : 01 Nisan 2013, 11:52:04 »

ben takiptemiyim :D

Çevrimdışı mavigül

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 01 Nisan 2013, 11:54:25 »

konu buradada açık ama???

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #38 : 01 Nisan 2013, 15:19:25 »
banada yollarmısınz nasıl bir şeymiş bakayım :)

Çevrimdışı ny3579

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #39 : 01 Nisan 2013, 22:58:00 »
Banada davet yollarmısınız acaba     Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin