Gönderen Konu: Üniversiteli Gençlerden Onurlu Davranış- Arkadaşlrına Burs Veriyor  (Okunma sayısı 2193 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yoncatoptan

• Acemi Kampanyacı
  • **
Derya Hanım
forum kadınızı takip edin gençelerin çok güzel projeleri var,
erkek öğrencilrde faydalanacak
hatta foruma üye olun , bu iş sizlerin desteği ile büyüyecek ve çok güzel işlere imza atılacak
yazılarınız, siteye getireceğiniz üyeler çok önemli

şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı sahra2006

• Usta Kampanyacı
sistem henüz çok yeni böyle bir atılım yapılması çok onur verici, onları düşünerek bu kadar kuşkucu davranmak çok yanlış,bu siteye sonsuz güvenim var ,sonuna kadar destekliyorum..
işim çok benim her gün kalkıp seni yeniden seviyorum..

Çevrimdışı kalite

• Usta Kampanyacı
Kuşkucu nedemektir ya? Nasıl bir sıfat nasıl arkadaşa böyle hitap edersiniz hayret bir şey elini sallayan forma giriyor..

Çevrimdışı yoncatoptan

• Acemi Kampanyacı
  • **
Burs kampanyasında 206 oyla ayşe yılmaz birinci olarak devam ediyor.

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
Ben burdaki birçok arkadaşım gibi kampanyacıyım ve tabiki bir yarışmaya katılmadan önce güvenilirliğini,amacını sorgulayacağım. Yine söylediğim gibi tekrarlıyorum; kampanya amacı çok güzel ama yöntemini doğru bulmadım ve az önceki yazınızla bu düşüncem iyice pekişti.  "üye olun, üye getirin" tabirleriniz amacın daha çok sitenizi tanıtmak olduğu düşüncesini uyandırdı. Sadece "Arkadaşları destekleyin,ihtiyacı olan arkadaşların eğitiminde sizinde payınız olsun" gibi cümleler kullanılsa ve vurgulansa belki bu düşünce oluşmayacak bende. Reklam amaçlı olarak insanların durumları/duyguları kullanılıyor gibi algılamama neden oluyor bu durum.

Yarışma yöntemize siz karar verirsiniz,bu konu hakkında benim yazdıklarımın bir önemi yok ama sadece fikrimi söyledim. Fikrimde şu; sitenin tek amacı reklam yapmak. Sorun da şu;  bunu durumu kötü öğrenciler üzerinden yapması. Konu bu, artık cevap yazmayacağım. Ben katılmıyorum ve bu şekilde destek vermiyorum.

İlla öğrencilere veya yardıma ihtiyacı olanlara yardım edecekseniz farklı şekillerde yapın, gizli yapın. Oy toplamalı, beğenmeli, üye getirmeli değil.

Bu arada kullandığınız sıfatlara dikkat etmeniz konusunda sizleri tekrar uyarıyorum. Ben saygıyla yaklaşıyorum, bu forumdaki herkesin birbirine bu şekilde yaklaşması gerektiğini düşünüyorum. Ben "şüpheci" biri değilim, "gerçekçi" biriyim.
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2012, 16:48:29 Gönderen: huseyinboz »

Çevrimdışı yoncatoptan

• Acemi Kampanyacı
  • **
yarışmada son iki gün
birinci 251 oyda
ikinci  109 oyda

Çevrimdışı yoncatoptan

• Acemi Kampanyacı
  • **
hüseyin bey, haklısınız belki

ama öğrenciler arkadaşlarına verecek bursun karşılığını  başka nereden bulabilirler?
sizce kaynak ne olabilir?
önerileriniz varmı?

o zaman söyliyelim öğrencilere bir daha kampanya yapmasınlar.

Çevrimdışı yoncatoptan

• Acemi Kampanyacı
  • **
KAMPANYADA BU GÜN SON GÜN
11 Kasım 2012 Pazar Arası saat 23:00'da son bulacaktır.
TEŞEKKÜRLER

Çevrimdışı ladybugg

• Yeni Kampanyacı
  • *
verdim oyumu =)

Çevrimdışı yoncatoptan

• Acemi Kampanyacı
  • **
Kampanyamız 11-11-2012 saat 23 de sona ermiştir,
sonuçlar:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
facebook sayfamızda açıklanmıştır