Gönderen Konu: Sansiro Perfume  (Okunma sayısı 1235 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehpare01

• Usta Kampanyacı
Sansiro Perfume
« : 01 Eylül 2012, 14:10:50 »
Hoşgeldin Sonbahar Hediyeleri

1-9 Eylül tarihleri arası Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin alışveriş sitemize yeni üye olanlar arasından yapılacak çekilişle 20 kişiye bedava kalem parfüm !

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitemize yeni üye olan 20 kişiye
ister bayan ister erkek seçecekleri bir kalem parfüm hediye !

Kampanyamıza katılmak için;

1 - ) Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki facebook sayfasını beğenmeniz
2 - ) Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitemize üye olmanız
3 - ) Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitemizde yer alan ürünlerden en az 2 tanesini profilinizde paylaşmanız

gerekmektedir.

Bu işlemleri yaptıktan sonra facebook profil adresinizi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine gönderin çekilişe katılın.

Uyarı ;

Hediyenizi teslim alabilmeniz için Facebook profilinizdeki isim ile hediye kazanan üyenin isminin aynı olması gerekmektedir.

e-sansiro.com’daki üyelik hesabınıza ait üye ve adres bilgileriniz eksiksiz ve doğru olmalıdır.
Facebook profilinizdeki bilgiler ile farklılık göstermemelidir.

Katılımcıların profilleri tek tek incelenecek ve illegal durum tespit edildiğinde hediye kazanma şansları ortadan kalkarak, hediye hakları kendisinden bir sonraki katılımcıya geçecektir.
(Sahte profil, bilinçsiz arkadaş çoğunluğu, erişim bilgileri ile uyumsuz profiller vb.)

Katılımcı olabilmek için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitemize yeni üye olmaları gerekmektedir.
Aktif veya pasif eski üyeliği bulunanlar katılımcı olamazlar.

Son katılım tarihi: 9 Eylül 2012
Çekiliş ve sonuçların açıklanması: 17-22 Eylül 2012

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
olduğu kadar olmadığı kader..

Çevrimdışı semscınar

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Sansiro Perfume
« Yanıtla #1 : 01 Eylül 2012, 16:10:13 »
bir tane kalem parfüm için uğraşmaya değmez bence

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2012, 00:39:23 »
5 dk sürdü . neler için uğraşmıyoruz ki :)

Çevrimdışı supaplex07

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2012, 13:44:09 »
Bu sansiro iyi bişey mi, ben de var evde hediye ama doldurma parfüm mü ne bilmiyorum, kullanmıyorum o yüzden, iyi bişeyse kullanayım :)

Çevrimdışı 16gardiyan16

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 04 Eylül 2012, 00:28:03 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu sansiro iyi bişey mi, ben de var evde hediye ama doldurma parfüm mü ne bilmiyorum, kullanmıyorum o yüzden, iyi bişeyse kullanayım :)
Adres bilgilerimi vereyim bana kargola test edip iyi olup olmadıgını anlarız böylece? 2 sıkmada bıter  :D
Adamlığı üç kelime ile tarif et deseler; "Mustafa Kemal Atatürk" derim.