Gönderen Konu: hamilelere özel  (Okunma sayısı 11834 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kebeğim

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: hamilelere özel
« Yanıtla #10 : 10 Ağustos 2012, 11:44:45 »
isteyebilirsin kuzeninizin bebeği kaç aylıksa onu söyleyin ..gündüz arayın..

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 10 Ağustos 2012, 12:00:09 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ARKADAŞLAR NUMUNEM GELDİ.KOCA BİR KUTU ..4 ADET BEBEK BEZİ.4 ADET MOLPED.YÜZEY TEMİZLEYİCİ.2 ADET CEP MENDİLİ.BİR ADET OYUNCAK ARABA..HİÇ BİR KARGO ÜCRETİ VERMEDİM..
 ;)

foto koyabilirmisin

Çevrimdışı eksi4

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 10 Ağustos 2012, 12:26:32 »
isteyebilirsin kuzeninizin bebeği kaç aylıksa onu söyleyin ..gündüz arayın..
tesekkur edıyorum bıde kac kontör gidiyor :D
VEDA ETTİM; beni üzenlere, karşılıklı otururken huzursuzluk verenlere, akıl verip akıl almayanlara, iğneleyip yaralayanlara...

Çevrimdışı Şekerim

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #13 : 25 Ağustos 2012, 02:19:17 »
mailde gönderdim msj da attım kutu falan diyo galiba iyi bişiler gönderiyorlar
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  Bloğumu izlemeye alırmısınız. Destek isteyen olursada ö.m atabilir :)

Çevrimdışı Şekerim

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #14 : 28 Ağustos 2012, 04:52:50 »
hamilelik paketi ve bebek paketleri farklıymış bana mail attılar çokta ilgilendiler hamilelik paketini istedim ben buda milupa benzeri galiba bekliyoruz bakalım
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  Bloğumu izlemeye alırmısınız. Destek isteyen olursada ö.m atabilir :)

Çevrimdışı Şekerim

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #15 : 29 Ağustos 2012, 01:18:15 »
nihayet üyeliğimde tamemen gerçekleşti mailleşmiştik bayanla hediyem 1 hafta süre kadar sonra bende olacakmış  :)

Çevrimdışı burcu130

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #16 : 29 Ağustos 2012, 11:56:41 »
bende aradım 4442784 nolu numarayı üye olmak istediğimi söyledim ad soyad, adres ve telefon aldılar benden paketiniz 4 gün içinde gönderilir dedi 4 aylık kızım var dedim paket 1 i göndereceğiz dedi:))

Çevrimdışı Şekerim

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #17 : 30 Ağustos 2012, 20:03:54 »
bana bugün aras kargoyla geldi kocaman bi kutuda gelio içindekileri yazim merak edenler için

**molfix yenidoğan bebek bezi numune içinde 1 adet var
**molped ped numune içinde 2 adet ped ve 2 adet yaprak ped var
**papia cep boy mendil (numune değil orjinal boy)
**bingo yüzey temizleyici numune
**molfix ıslak havlu 20li pakette buda numune değil orjinal boy fakat içinde 70 olacağına 20 adet var

ama bişi dicem arkadaşlar bu hamilelik paketi annelik paketinde oyuncak,emzik,biberon falanda varmış hemde bu yazdığım ürünlerle beraber. bence annelik paketi isteyin

bide önemli bi nokta var sadece üye olup form doldurmakla yetinmeyin mail adreslerine sitenize .... adıyla üye oldum ..... aylık bebeğim var annelik paketi rica ediyorum yazın bu arada bebeğin yaşını en fazla 1 yaş diyin

doktor adı falan yazan yerede kendi adınızı ve telf numaranızı yazın umarım açıklayıcı olmuşumdur  :)
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2012, 05:04:56 Gönderen: Şekerim »

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Find Womans from your city for night
« Yanıtla #18 : 30 Ağustos 2012, 22:11:41 »
bana bugün aras kargoyla geldi kocaman bi kutuda gelio içindekileri yazim merak edenler için

**molfix yenidoğan bebek bezi numune içinde 1 adet var
**molped ped numune içinde 2 adet var
**papia cep boy mendil (numune değil orjinal boy)
**bingo yüzey temizleyici numune
**molfix ıslak havlu 20li pakette buda numune değil orjinal boy fakat içinde 70 olacağına 20 adet var

ama bişi dicem arkadaşlar bu hamilelik paketi annelik paketinde oyuncak,emzik,biberon falanda varmış hemde bu yazdığım ürünlerle beraber. bence annelik paketi isteyin

bide önemli bi nokta var sadece üye olup form doldurmakla yetinmeyin mail adreslerine sitenize .... adıyla üye oldum ..... aylık bebeğim var annelik paketi rica ediyorum yazın bu arada bebeğin yaşını en fazla 1 yaş diyin

doktor adı falan yazan yerede kendi adınızı ve telf numaranızı yazın umarım açıklayıcı olmuşumdur  :)

iletişim kısmından mı yazmamız lazım yani? yoksa Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine mi mail atacağız?

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Find Womans from your city for night
« Yanıtla #19 : 30 Ağustos 2012, 22:17:04 »
üye olup iletişimden yazıp bende istedim .yarın ararlar inş.