Gönderen Konu: Tamek Migros Sonuçları  (Okunma sayısı 3086 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murakami

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Tamek Migros Sonuçları
« Yanıtla #20 : 17 Temmuz 2012, 14:03:57 »
3-4 katılım yaptım, yok yok. yıllardır katılırım migros kampanyalarına, yedekte çıksam en azından katılım listesine eklendiğimi anlayacağım. 190 kişinin katıldığı kampanyalarda bile boş. var bi iş. bu tamek için de aradım deniz ajans ı taklanın alasını atıyorlar, liste yokmuş, mpi almış, göremezmiş, vs.. . bu ajanslar bilgi vermek zorunda değil mi ?. inanmıyorum şeffaf kampanya olduğuna.asla.

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 17 Temmuz 2012, 14:25:02 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
3-4 katılım yaptım, yok yok. yıllardır katılırım migros kampanyalarına, yedekte çıksam en azından katılım listesine eklendiğimi anlayacağım. 190 kişinin katıldığı kampanyalarda bile boş. var bi iş. bu tamek için de aradım deniz ajans ı taklanın alasını atıyorlar, liste yokmuş, mpi almış, göremezmiş, vs.. . bu ajanslar bilgi vermek zorunda değil mi ?. inanmıyorum şeffaf kampanya olduğuna.asla.

Dikkat ederseniz migros ajansını değiştirdi, ben de yedeklere girsem katılım yaptığımı anlayacağım en azından Migros'un ki de iyi inat bir türlü liste yayınlamıyorlar.

Çevrimdışı semix

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #22 : 17 Temmuz 2012, 15:20:59 »
migros çekilişleri bir garip :)

Çevrimdışı winy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 17 Temmuz 2012, 15:25:29 »
arkadaşlar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  sitesine "migros" yazın aratın şikayetlerin hepsine cevap veriyorlar, onlar size telefonla ulaşıyor, hepimiz birden atalım bugün şikayetlerimizi, yarın yayınlanır onlar bizi arasın soralım katıldık mı katılmadık mı kontol ettirelim, çekilişe katılım listesini isteyelim..yetti artık mutlaka şikayet yazalım..

Çevrimdışı winy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 17 Temmuz 2012, 16:56:33 »
hatta "tamek" firmasınada şikayet yazarsak bişeler olduğu anlaşılır belki çekiliş yenilenir fiat500 ün yeni sahibi siz olabilirsiniz yada ipad in ;D

yarın kampanyaya tüm katılanların şikayetini görürüz umarım..