Gönderen Konu: dua edın sans dıleyın  (Okunma sayısı 5951 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
Ynt: dua edın sans dıleyın
« Yanıtla #30 : 12 Ağustos 2012, 14:07:49 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
çok moralım bozuk kac gundur kendımde degılım pazartesı tıp fakultesıne gıttık hersey normal gibiydi ama ultrason sonucları oğlumun troıd bezının yeterlı buyumedıgını gosterdı ve buna istınadaen 1 aylık deneme kesıntısı bıle yapılamayacagı ve ergenlıgı tamamlayana kadar ve buyuk bı ıhtımalle ömür boyu ılac kullnacagı ortaya cıktı çok üzüldüm en azından 1 ay kesilır bakılır dıye umut edıyodum bu sonuc hiç hesapta yoktu  :'( :'( :'(ama hep dedıgım gibi bunda şükür dermansız dert degıl  :(

Canım çok üzüldüm ama senin de dediğin gibi dermansız dert değil, allahım daha kötüsünden korusun...  sen üzülmeki oğlunda sana bakınca üzülmesin annesi... :-*
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı nehir_1

• Usta Kampanyacı
  • Bir nefes deniz....
« Yanıtla #31 : 12 Ağustos 2012, 15:21:48 »
Allah (C.C.) Güzel isimlerinin hürmetine, dualarımızla benim ve sizin yavrunuz gibi tüm çocuklarımıza acil şifalar versin. AMİN
Her bir hayat sahibi ancak Şâfî isminin tecellîsine mazhariyetle hastalıktan şifâ bulmaktadır. (alıntı)
@sheymcan

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 12 Ağustos 2012, 23:05:30 »
benim abim 5 sene önce vefat etti. sürekli iğne ilaç kullanıyordu böbrek ve troid bezleri yeterli çalışmıyordu. ama kader işte hastalığından değilde asansör boşluğuna düşerek vefat etti. hastalığını 38 sene ilaçla iğneyle idare etti birşey olmadı. yani söylemek istediğim ilaçlada olsa önemli olan yaşaması çok şükür. beterin beteri var sıkma canını. ALLAH evladına şifa,hayırlı ve uzun ömürler verir inşallah amin sadakallahül aziym
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 12 Ağustos 2012, 23:44:47 »
gecmis olsun neyseki cozumu var allah kolaylik versin beterinden korusun tum yavrularimizi

Çevrimdışı yeşimhzl

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #34 : 12 Ağustos 2012, 23:49:36 »
Allah yardımcınız olsun en kısa sürede iyileşir inşallah 
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2012, 01:49:30 Gönderen: yeşimhzl »

Çevrimdışı cadisila

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 13 Ağustos 2012, 00:16:42 »
geçmiş olsun allah acil şifalar versin
Hayat kısa...gez toz eğlen umursamadan... Mutlu ol 😁

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #36 : 13 Ağustos 2012, 01:20:52 »
Allah yar ve yardımcınız oldun hiç ümidi kesmeyin ve duaya devam edin
benim ufaklık 6 aylıktan beri gözlük kullanıyor ve her iki gözü için en az 5-6 şar ameliyat dediler dr.lar
geçen sene il ameliyatımızı olduk çok zor bir süreç geçirdik ama Allaha çook şükürki çok büyük bir gelişme varki bu kadarını ne biz nede dr.umuz bekliyordu herşeyin dua ile olduğuna inanıyorum
1.ay sonra kontrolumuz var açıkcası tekrar ameliyat der diye korkuyorum ama derse de çok şükür dermansız dert değil diyede kendimi hazırlıyorum çünkü hastanede olduğumuz sırada çok çok kötü vakalarla karşılaştık:( sende kalbini ferah tut bol bol dua et Ya Şafi tesbihini bol bol çek dualarımız sizinle
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
« Yanıtla #37 : 13 Ağustos 2012, 01:28:09 »
sağolun arkadaslar dilerim Rabbimden size ve sevdiklerinize dermansız dertler vermesın hele evlatlarımızın ayagını tastan bıle esırgesın insallah bu güzel günlerin yüzüsuyu hürmetine :(

Çevrimdışı pLnLp

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Tek arkadaşı "üzüm" :)
« Yanıtla #38 : 13 Ağustos 2012, 03:09:04 »
Ne hastalıklar var ilacı yok dermanı yok. Üzülmeyin bile benim de annem hayatı boyunca troid ilaci içecek, içiyor da. 
Daha küçük ama alışır  ;) Şükredinn hep. Genel bi kavram olacak ama hayatta herşey bizler için.
Geçmiş olsun
Twitter:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnstagram:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Teklife Bir Tık Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Esmanur

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #39 : 13 Ağustos 2012, 07:51:38 »
Allah dermansız dert vermesin canım benim.

Aslında teselli etmek anlamında yazacak çok sözüm var ama bilgisayarın başında her an ağlamaya hazır bir çift göz duruyor.(Ağladım ağlayacağım)Sürekli ilaç kullanmak zorunda olan ama hayatını düzenli bir şekilde devam ettiren bir sürü hastalar var başımıza gelmediği sürece haberimiz bile olmuyor.

Inşallah yavrunun ve tüm hastaların tez zamanda şifasını versin Rabbim.
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2012, 07:56:08 Gönderen: Esmanur »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin