Gönderen Konu: OMO Kadınlar Kulübü  (Okunma sayısı 245578 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sb

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: OMO Kadınlar Kulübü
« Yanıtla #1830 : 11 Şubat 2013, 12:46:37 »
Ama biz aldık uygulamayı "lvdsçlv" şeklinde konu başlıklarına "fsydtf" şeklinde yorumlar yazdığımız bir yer haline getirdik. Şimdi aslında özeleştiri yapınca bizim yaptığımız da doğru değildi. Şu anda aylık kampanya yapıp hediye dağıtan kaç firma var ki? Bakın konuya neredeyse 60000 kez bakılmış. Yani Omo amacına ulaşmış bir nevi. Zaten bunu istiyorlardı nitekim de elde ettiler. Artık neden mesajlarınıza cevap versinler ya da uygulamayı değiştirsinler. Zaten sürekli onlardan bahsediliyor. Bu da uygulamalarının başarılı olduğunu gösteriyor öyle değil mi?
İstekler olanaklarla sınırlıdır. Bilim bana bir şey vermedi ben de kendimi kampanyalara adıyorum.

Çevrimdışı pembe

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1831 : 11 Şubat 2013, 12:50:18 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ama biz aldık uygulamayı "lvdsçlv" şeklinde konu başlıklarına "fsydtf" şeklinde yorumlar yazdığımız bir yer haline getirdik. Şimdi aslında özeleştiri yapınca bizim yaptığımız da doğru değildi. Şu anda aylık kampanya yapıp hediye dağıtan kaç firma var ki? Bakın konuya neredeyse 60000 kez bakılmış. Yani Omo amacına ulaşmış bir nevi. Zaten bunu istiyorlardı nitekim de elde ettiler. Artık neden mesajlarınıza cevap versinler ya da uygulamayı değiştirsinler. Zaten sürekli onlardan bahsediliyor. Bu da uygulamalarının başarılı olduğunu gösteriyor öyle değil mi?
evet konuyu açıyorum konuşmuyolar bile aynen böyle yazıyolar .....

Çevrimdışı pembe

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1832 : 11 Şubat 2013, 16:01:38 »
Gelen Cevap:Telefon yazmamıştım arayın diye mesaj yazmışlar :D

Sayın Tüketicimiz,

Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz.

Siz değerli tüketicilerimizin her konuda firmamıza yaptığı başvurular (dilek, bilgi, şikayet, vs) büyük bir titizlilikle incelenmekte ve kendimizi geliştirmek için bir fırsat olarak değerlendirilmektedir.

Mesajınızda herhangi bir iletişim bilgisi belirtmediğiniz için size ulaşma imkanımız olmadı. Şikayetiniz ile ilgili gerekli aksiyon alabilmek amacıyla bizi 444 25 19 no'lu Tüketici Hattı'mızdan aramanızı rica ederiz.

Siz değerli tüketicimize ürünlerimize göstermiş olduğu ilgi ve bizlere kendimizi geliştirmek için yarattığı fırsat için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.
Unilever Tüketici Hattı

Çevrimdışı krizantem34

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • teşekkür edenleriniz çok olsun :D
« Yanıtla #1833 : 11 Şubat 2013, 21:50:24 »
bugün omo kaç puanda acaba ?

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #1834 : 11 Şubat 2013, 21:52:26 »
1120 bende

Çevrimdışı krizantem34

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #1835 : 11 Şubat 2013, 21:59:43 »
1120 bende

acaba unuttummu dedim bendede 1120

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1836 : 12 Şubat 2013, 01:30:55 »
şükran ve ilknur baral hediyelerden hangisini alcaklar acaba.. laf aramızda bölümüne konu başlığı açmışlar da, başlık ad ve soyadları

Çevrimdışı pembe

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1837 : 12 Şubat 2013, 10:32:07 »
şükran ve ilknur baral hediyelerden hangisini alcaklar acaba.. laf aramızda bölümüne konu başlığı açmışlar da, başlık ad ve soyadları
yani bu kadarda olmaz

Çevrimdışı krizantem34

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #1838 : 13 Şubat 2013, 00:00:39 »
aynı soyadlar toplamaya devam bizde izlemeye devam  >:( >:( >:(

Çevrimdışı selgu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1839 : 13 Şubat 2013, 00:01:53 »