Gönderen Konu: Lays Türkiye-3 Eylül Son  (Okunma sayısı 1459 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
Lays Türkiye-3 Eylül Son
« : 06 Temmuz 2012, 18:45:28 »
Lays Türkiye
Fırından sürprizler geliyor! Çok yakında...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2012, 13:58:00 Gönderen: gizemlitosbaga »

Çevrimdışı drosera

• Usta Kampanyacı
  • şans ben sana güldüm sende bana gül:))))))
Ynt: Lays Türkiye
« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2012, 21:54:56 »
 ;D ;D  lays fırından migros kampanyası vardı.14 ailenin mutfağını yeniliyoruz die.money kartımla sadece 2 paket 3,5 tlye büyük paket lays almıştım.14 kişiden biride ben olmuşum.bende bi msj alınca şok oldum.arayınca öğrendim asil talihli olduğumu.eşim ve çevremdeki kimse inanmadı.listede adımı göründce inandı.pzrts noterde yolladıkları kağıdı onaylattım gönderdim kargoyla.bakalım ne zaman gelecek beyaz eşyalarım  :D :D eşim hala gelirse tabi dior .....bakalım burda nasıl bir kampanya yapıcaklar..

Çevrimdışı aslan_harun

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2012, 23:11:07 »
Tebrikler arkadaşım demek ki şanslıymışsın.Hediyelerini güle güle kullan.Darısı kazanamayanlara.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2012, 11:41:37 »
;D ;D  lays fırından migros kampanyası vardı.14 ailenin mutfağını yeniliyoruz die.money kartımla sadece 2 paket 3,5 tlye büyük paket lays almıştım.14 kişiden biride ben olmuşum.bende bi msj alınca şok oldum.arayınca öğrendim asil talihli olduğumu.eşim ve çevremdeki kimse inanmadı.listede adımı göründce inandı.pzrts noterde yolladıkları kağıdı onaylattım gönderdim kargoyla.bakalım ne zaman gelecek beyaz eşyalarım  :D :D eşim hala gelirse tabi dior .....bakalım burda nasıl bir kampanya yapıcaklar..

herkes gönlüne göre nasiplenince bende seviniyorum. ALLAH ım herkesin kalbine göre istediğini hayırlısıyla versin inşallah amin. 
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı drosera

• Usta Kampanyacı
  • şans ben sana güldüm sende bana gül:))))))
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2012, 12:06:39 »

herkes gönlüne göre nasiplenince bende seviniyorum. ALLAH ım herkesin kalbine göre istediğini hayırlısıyla versin inşallah amin.

teşekkür ederim.ben kampanyayı okuyacam die uğraşırkende eşim vır vır söleniyordu bana :D :D mesaj gelmese unutmuştum bile zaten.rabbim herkese gönlünden geçeni nasip etsin.