Gönderen Konu: cocopops ıpad2 çekiliş  (Okunma sayısı 5594 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı liverpooltorres

• Usta Kampanyacı
cocopops ıpad2 çekiliş
« : 06 Şubat 2012, 22:08:30 »
KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI
Bu kampanya, Kellogg Med Gıda Tic.Ltd. Şti. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 18.10.2011 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/2798-9672 sayılı izni ile DenizAjans tarafından yürütülmektedir.

Kampanya, 01.01.2012 - 31.03.2012 tarihleri arasında, Türkiye genelinde Ülker Kellogg’s Coco Pops Çokoring 500 gr, Ülker Kellogg’s Coco Pops Topları 500 gr, Ülker Kellogg’s Coco Pops Çokotop 450 gr ürünleri için geçerlidir.

Türkiye genelinde, kampanya tarihleri arasında, Ülker Kellogg’s Coco Pops Çokoring 500 gr, Ülker Kellogg’s Coco Pops Topları 500 gr, Ülker Kellogg’s Coco Pops Çokotop 450 gr ürün paketlerinin arkasındaki yol bulmacasını çizerek Çikolata Dağı’na giden yolu bulup Ad, Soyad, Adres, E-mail adresi ve Telefon bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet adresindeki kampanya sayfasına ücretsiz kayıt olarak sitedeki yol şıklarına yol seçimini girenlere (doğru-yanlış farketmeksizin) 1 (bir) çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 ile sınırlıdır.

Bu kampanya kapsamında, kampanya sonunda 1 çekiliş yapılacaktır. Yapılacak çekilişte 10 kişiye Apple iPad 2 16 GB (Wi-Fi) hediye edilecektir.

Çekiliş 13.04.2012 tarihinde saat 11:00’de Deniz Ajans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Ali Nihat Tarlan Cad. No:54 D:14 Bostancı – Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 20.04.2012 tarihinde Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden ve aksamalardan, Kellogg Med Gıda Tic.Ltd. Şti. ve Deniz Ajans sorumlu tutulamaz.

İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlinin son başvuru tarihi 05.05.2012 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 20.05.2012 tarihine kadardır. İkramiyelerin son teslimi 20.06.2012 tarihine kadar yapılacaktır.

Katılımcılar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresli internet sitesinden, önce ücretsiz olarak, Ad, Soyad, Adres, E-mail adresi ve Telefon bilgileri ile ilgili bölümü doldurarak kayıt olmak zorundadır. Kampanyaya internet üzerinden üyelik ve katılım ücretsizdir. Bir kişi, bir e-mail adresi ile siteye bir defa kayıt olabilir.

Kampanyaya katılımlarda, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden kayıt esnasında girilen bilgiler esas alınacaktır, bilgilerin doğruluğu ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

18 yaşından büyüklerin bilgileri çekilişe dahil edilecektir. Bu nedenle kampanyaya katılımlar, 18 yaşından büyük üyeler veya veli bilgileri ile yapılmalıdır. 18 yaşından küçüklerin, kampanya sitesine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Kellogg Med Gıda Tic.Ltd. Şti. ve DenizAjans sorumlu değildir.

Bir kişi, bir e-mail adresi ile siteye bir defa kayıt olabilir. Aynı kişinin, farklı e-mail adresleri ile siteye tekrarlı üyelik ile kampanyaya çoklu katılımı kampanya kurallarına aykırıdır, tespiti halinde çekilişe dahil edilmez, ikramiye verilmez. Çekilişte bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Kellogg Med Gıda Tic. Ltd. Şti., DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler, kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye dahil ÖTV ve KDV hariç diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ;D
YoU wİlL nEvEr WaLk AlOnE

Çevrimdışı scscs

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: cocopops ıpad2 çekiliş
« Yanıtla #1 : 07 Şubat 2012, 17:46:58 »
Cikolata dagina hangi yoldan gidiliyor :)

Çevrimdışı ulukol

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 07 Şubat 2012, 17:56:43 »
sağol

Çevrimdışı yediyıldız

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 07 Şubat 2012, 21:14:14 »
Cevap önemsiz ama b'den gidiliyor ama bende 3 gündür sitede hata veriyor

Çevrimdışı telit35

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 03 Mart 2012, 12:56:48 »
paket almanın amacı nedir ki
sonuçta paketlerden şifre de çıkmıyor
bu kampanyayı anlayamadım ben

Çevrimdışı svn

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 04 Mart 2012, 15:18:04 »
ben oynadım oyunu crocuda geçtim ama oyunun amacını anlamadım . kazananların listesi falan varmı?

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 05 Mart 2012, 14:41:48 »
sadece oyun oynanıyo, yol nerden seçiliyor, paket almanın mantığı nedir?

Çevrimdışı esrauz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 05 Mart 2012, 14:48:23 »
paket almanın amacı doğru yolu bulabilmek.b yolu doğru...
moustache pig :D

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #8 : 05 Mart 2012, 21:19:57 »
kazananlar sanırım çekilişe katılabiliyor
ben beceremedim ama Kayra geçti o çirkim timsahı
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı telit35

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 05 Mart 2012, 22:14:59 »
bir defasında yarışı kazandım
o zaman çekilişe katılmaya hak kazandım demek midir ?