Gönderen Konu: durupazar dan 30 tl lik hediye çeki kazanma şansı  (Okunma sayısı 942 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alpnerval

• Yeni Kampanyacı
  • *
DURU’LU LEZZETLER, MUTLU DAKİKALAR…

Yarışmamıza katılmak isteyen değerli kullanıcılarımız…

Ürünlerimizi kullanarak en güzel yemekleri yapın, 30 TL değerinde hediye çeki kazanın!

•   Yemeğin ve yemeğin yapımında kullanılan Duru markalı ürün paketinin aynı karede olan bir fotoğrafını, yaptığınız yemeğin tarifiyle birlikte  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine e-posta ile gönderin!

•    Gönderdiğiniz e-postada adınızı-soyadınızı, kazanacağınız hediyenin gönderilmesini istediğiniz adresinizi, telefon numaranızı yazmayı ihmal etmeyin!

•    Katılım neticesinde size duru@durupazar.com’dan e-mail gelecektir. Size gelen e-mailden sonra lütfen bize gönderdiğiniz tüm iletişim bilgilerinizle Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin üyelik bölümüne kaydınızı gerçekleştirin. 

•   Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ‘a üyelik kaydınız gerçekleştirdikten sonra, e-mailinize 30 TL değerindeki hediye çeki kuponu gönderilecektir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin üzerinden yapacağınız

alışverişlerde kazandığınız hediye çekini kullanabileceksiniz.

DURU LEZZETLER, MUTLU DAKİKALAR YARIŞMA KATILIM KOŞULLARI

•   “Duru Lezzetler, mutlu dakikalar …” isimli yarışma, facebook.com/durubulgur adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek olup, 01.02.2012 tarihinde başlayacak, 29.02.2012 tarihinde 18.00 ‘de sona erecektir.

•   Ödül Kazananların isimleri Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde yayınlanacaktır.

•   Katılımcıların gönderdikleri yemek tariflerin özgünlüğü ve farklılığı konusunda yapılacak değerlendirmeler neticesinde kazanan talihlilerin yemek tarifleri ve göndermiş oldukları yemek fotoğrafı , Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesinde katılımcının ismiyle birlikte yayınlanacaktır. Gönderilen yemek tarifleri; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin yemek tarifleri bölümünden alınmamış olması gerekmektedir.

•   Katılımcıların göndermiş oldukları yemek tarifleri herhangi bir web sitesi veya basılı kaynaktan alınmış ise Duru Bulgur Gıda A.Ş.  bu yemek tariflerini yayınlanmaktan dolayı sorumlu tutulamaz, sorumluk yemek tariflerini gönderen katılımcıya aittir.

•   Bu yarışmada geçerliliği olan süre içerisinde, gönderilen fotoğraf ve yemek tarifleri değerlendikten sonra ilk 100 kişi hediye kazanabilecektir.

•   Kazanan katılımcılara hediyeler kargo yoluyla gönderilecektir. Kargo Bedeli Duru Bulgur Gıda A.Ş. tarafından karşılanır, Kargo Bedeli ücretsizdir.

•   Katılımcılar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin üzerinden istediği kadar alışveriş yapabilirler.30 TL üzerinde alışveriş yapan kullanıcıların ödeyeceği miktar, hediye çek kullanıldıktan sonra sistem tarafından otomatik olarak hesaplanır, kalan tutar katılımcı tarafından kredi kartıyla veya havale ile ödenebilir. Havale yapan katılımcıların, havale yaptıktan sonra Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin üzerinde bulunan havale bildirim formunu doldurmaları gerekmektedir.

•   Üyelik, yarışmaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, bu yarışmaya yarışmanın başladığı tarihten itibaren 18 yaşından büyükler katılabilir. 18 yaşından küçükler katılsa ve kazansalar dahi hediyeleri verilmeyecektir.

•   Katılımcılar, adres ve kişisel bilgilerini doğru girmelidir. Yanlış adres bildiriminden kaynaklan hatalardan Duru Bulgur Gıda /www.durupazar.com sorumlu tutulamaz.  Hediye gönderilecek adres T.C sınırları içerisinde olmadır, T.C sınırları dışında olan adreslere hediye gönderimi yapılamaz.

•   Katılımcıların, adres ve kişisel bilgileri gizli tutulacaktır. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin üye olan katılımcıların kişisel bilgileri, Duru Bulgur Gıda A.Ş. tarafından hiçbir surette ifşa edilemez.

•   Ödül kazanabilmek için katılımcının facebook kullanıcısı olması, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasını beğenmesi gerekmektedir.

•   Duru Bulgur Gıda A.Ş bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

•     Yarışmacılar, yarışmaya katılacakları fotoğrafın üzerindeki işleme, çoğaltma, yayma, temsil, kiralama, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim, yeniden yayınlanmak suretiyle umuma iletim ve diğer tüm mali haklarını herhangi bir zaman, yer, sayı ve format sınırlaması olmaksızın bedelsiz olarak, yarışmaya katılım anında Duru Bulgur Gıda A.Ş.’ye şirketlerine devretmiş kabul edilir.

•   Yarışma sonrasında ödül kazanan katılımcıların fotoğrafları ile birlikte gönderilen yemek tarifleri Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesinde yayınlanacaktır. Yayınlama sonrasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin kullanıcılarının yemeğin fotoğrafının ve tarifinin diğer kullanıcılar tarafından paylaşılmasından ve her türlü iletim şeklinden Duru Bulgur Gıda A.Ş. sorumlu tutulamaz.

•   Kazanılan ödül başkasına devredilemez veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

•   Duru Bulgur Gıda A.Ş. ,bu yarışmaya katılan kullanıcılara iletişim ve tanıtım amaçlın e-posta gönderim yapma hakkını saklı tutar.

•   Bu yarışma, Duru Bulgur A.Ş. tarafından yapılmakta olup, Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmektedir.

Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup bütün şartları eksiksiz olarak kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
Ynt: durupazar dan 30 tl lik hediye çeki kazanma şansı konu açık
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2012, 01:10:58 »
konu açıktı diye hatırlıyorum
...

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
Ynt: durupazar dan 30 tl lik hediye çeki kazanma şansı
« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2012, 01:11:45 »
evet açık ben açmıştım hatta  :D
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...