Gönderen Konu: 2012 Sevgililer Günü Kampanyaları Sönük Geçiyor  (Okunma sayısı 856 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
eskiden bu zamanlarda dolu çekilişli kampanyalar, jüri üyeli hikaye slogan fikir yarışmaları. tamda bizim istediğimiz türden fırsatlar olurdu. şimdi bakıyorum hep işi boş kampanyalar.puanlı beğenili süreli yarışmalar hep. teknosa bile hala sessiz.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
Ynt: 2012 Sevgililer Günü Kampanyaları Sönük Geçiyor
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2012, 13:33:50 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
eskiden bu zamanlarda dolu çekilişli kampanyalar, jüri üyeli hikaye slogan fikir yarışmaları. tamda bizim istediğimiz türden fırsatlar olurdu. şimdi bakıyorum hep işi boş kampanyalar.puanlı beğenili süreli yarışmalar hep. teknosa bile hala sessiz.

hemfikirim :( aslında gerçekten de birsürü kampanyalar var sevgilielr günü için ama elle tutulur adam gibi bişey yok..hepsi beğenili/oylamalı vs.. oyüzden de hiç şansımız kalmıyor.
izgim

Çevrimdışı actilki

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2012, 13:36:02 »
bende beğeni ve oylamaya karsıyım ...

Çevrimdışı Kare

• Usta Kampanyacı
  • و
« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2012, 13:45:17 »
geçen sene daha beterdi. hem azdı hem de hepsi beğeniliydi.  bu sene biraz daha yoğun ve beğenisiz baya var
senin sluganın gelmiş bence bir an önce kendine göre kampanya bulman lazım ne zamandır boş geziyorsun ;D
hayatta hep...
Kendi için istemediğini başkasına yapmadı
Küçük hataları görmezden geldi ama sabrı taştıysa tek seferde sildi
Lafa değil söyleyene baktı.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 02 Şubat 2012, 13:52:11 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
geçen sene daha beterdi. hem azdı hem de hepsi beğeniliydi.  bu sene biraz daha yoğun ve beğenisiz baya var
senin sluganın gelmiş bence bir an önce kendine göre kampanya bulman lazım ne zamandır boş geziyorsun ;D

evet öyle oldu  ;D kalem ve kağıt en sevdiğim 2 objedir benim  ;D twitter profilimde yazar zaten kalem kağıda olan sevgim  ;D yazmadan duramıyorum  ;D
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2012, 13:54:12 Gönderen: eyefive »
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM