Gönderen Konu: Magnumdan Yeni Kampanya  (Okunma sayısı 173317 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dilemma21

• Usta Kampanyacı
    • Bedava hediye
Ynt: Magnumdan Yeni Kampanya
« Yanıtla #1620 : 23 Mayıs 2009, 18:16:43 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
kazanma ihtimalim var diye magnum alıp, puan biriktirmeye çalışıyordum, şimdi kazanıp kazanmayacağımız bu kadar belirsizken içimden para ödeyip şifre toplamak gelmiyor..kampanyanın tadı kaçtı..
bencede bende almıyorum eğer düzelmezse magnum felan
Güzel bir söz, kökü sağlam, dalları göğe yükselen bir ağaç gibidir.

Çevrimdışı banban

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1621 : 23 Mayıs 2009, 18:42:04 »
ilk hafta 25 tl, sonra 30 tl  en sonda 50 tl lik magnum aldım.. yarısı eski kampanyalı olanlardanmış.. şifre bile çıkmadı çoğundan.. kendi hatamdı tabi dikkatsizlikten ötürü oldu.. ama yine bir bu kadar daha alacaktım bu hafta..
fakat sistemin değiştiğini görünce  adam kazıklıyorlar gibi hissettim.. .. ben 100 liradan  fazla senin ürününe para yatırıcam,  kazanıp kazanmıyacağım belli değil..  ya kimseye vermezsen hediye nerden belli,  göremiyorum ki puanı, neden devam edeyim para yatırmaya ??   
dediğiniz gibi adamlara akıl vermişiz meğer.. kazanmamamız için herhalde böyle değişiklik yaptılar.. eğer yarın ararlarsa beni çok güzel bir konuşma yapıcam onlara  :) >:( :(
ayrıca ülker roko da yapmış kampanya, yaz daha başlamadı illaki diğer firmalar da yapacak kampanya.. bizim için en kazançlı hangisi ise ona katılırız... tüketici ben olduğuma göre kararı da ben veririm !  8)
HeDoNisT !!

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #1622 : 23 Mayıs 2009, 18:51:49 »
Banban gelecek haftayı bekleriz.Duzelmedimi tamam deriz.Mailler algidaya direk yollariz o kadar kişiyiz.Ha olmadımı arariz mail atarıs uılker rokoya bakın bize boyle yaptilar siz de bize göre bir kampanya yapin ama ajansınıza dikkat ederseniz diye.Magnumların fotolarını gördükten sonra onlar rokolarıda görmek isteyeceklerdir eminim.Ama su anki roko kampanyasının kazananaı belli şimdiden onada su anda buşlaşmaya niyetim yok..
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı banban

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1623 : 23 Mayıs 2009, 18:58:28 »
evet diazem haklısın.. eğer bu devam ederse topluca mail atarız.. dediğin gibi o kadar kişiyiz ve o kadar kişi , kimbilir ne kadar magnum alıyoruz.. hesabını onlar yapsınlar.. roko da ise  en fazla gönderen kişinin kazanması biraz sıkıcı sadece.. çekiliş olsa düşünülebilir..
zaten magnumun birşeyler yapacağı belliydi.. çünkü her arayana ayrı birşey söylenmiş,  ajans farklı algida hattı  farklı bilgiler veriyor.. çelişkili.. net değil.. umarım sesimizi duyurur eski haline gelmesini sağlarız..
HeDoNisT !!

Çevrimdışı nyks

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1624 : 23 Mayıs 2009, 19:01:22 »
Relax,relax ,relax ;D Boş verin yaa,ne takıyosunuz kafaya.Okudum sayfalar dolmuş.Hamağımız var,sallanırız yaza ;D

Çevrimdışı peja

• Usta Kampanyacı
  • dımdızlak team üyesi :):)
    • kişisel
« Yanıtla #1625 : 23 Mayıs 2009, 19:10:32 »
Relax,relax ,relax ;D Boş verin yaa,ne takıyosunuz kafaya.Okudum sayfalar dolmuş.Hamağımız var,sallanırız yaza ;D
hamağı olmayanlar napsın hıh :-\ ::) :-[ ::) ;D
öbürü de gelmis hani bana hani bana demis :p

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #1626 : 23 Mayıs 2009, 19:13:21 »
Algida yeni ürünü çarşamba tırıyla gelecek..Anlıcanız hem ürünlerinden de pek yerde yok..
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı a1ONEboy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1627 : 23 Mayıs 2009, 19:14:40 »
Algida yeni ürünü çarşamba tırıyla gelecek..Anlıcanız hem ürünlerinden de pek yerde yok..
büyük marketlere bakın var oralarda ;D
YGS , LYS ve benzeri sınavlardan dolayı kapalıyız !

Çevrimdışı nyks

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1628 : 23 Mayıs 2009, 19:15:45 »
hamağı olmayanlar napsın hıh :-\ ::) :-[ ::) ;D
Olanlar olmayanlara da versin :P de senin olayın farklıydı.Ben hata yaptım hadi bi sana da dedim sen naıl yaptın aynı hatayı ;D

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #1629 : 23 Mayıs 2009, 19:16:36 »
büyük marketlere bakın var oralarda ;D

Walla benim kaldığım kent Maraş ve büyük market var ama orda da yok..Anlıcan olsada bir anlamı yok..Adamlar harbi saçmaladı..Bilmiyorlar bunlar yha..
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...