Gönderen Konu: Migros'tan 10 TL'lik Ülker alisverisinize, Laptop kazanma sansi 28.09.2011  (Okunma sayısı 3216 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
ya bu katılım koşulları sizce de tuhaf değil mi ? Ben okudum çok garibime gitti, çok üzülmüşler Ülker İçim kampanyasından ötürü sanrıım  ;D ;D ;D ;D
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
kilerin kampanyasının yanında bu sönük kalıyor.. ondada  5 tl ye  ülker alışverişine daha çok hediye var...

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
kilerin kampanyasının yanında bu sönük kalıyor.. ondada  5 tl ye  ülker alışverişine daha çok hediye var...

kilerde ne kampanyası varmış, şu eş zamanlı bir kaç markette başlayan kampanyayı mı diyorsun. yuns marketler, vs hepsinde birden başlayanı mı diyorsun ???
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
ordada 5 tl lik ülker alıyosun bi sürü hediye var.. ana sayfasına girip bakabilirsin...

Çevrimdışı lonelycocuq

• Usta Kampanyacı
  • Beşiktaşım Oleyyyy

kilerde ne kampanyası varmış, şu eş zamanlı bir kaç markette başlayan kampanyayı mı diyorsun. yuns marketler, vs hepsinde birden başlayanı mı diyorsun ???

Forumda konusu yokmuş burdan bakabilirsin

Çevrimdışı piacio

• Usta Kampanyacı
migros ülker kampanyasının gazete ilan tarihini bilen varmı arkadaşlar.?

Çevrimdışı svn

• Deneyimli Kampanyacı
en kısa zamanda gidip alışveriş yapacağım. :)

Çevrimdışı cloves

• Usta Kampanyacı
şimdi migrosda ülker ile alakalı 3 tane çekiliş kampanyası var anladığım kadarı ile.2 tanesi ülker 1 tanesini migros için 2 tanesinde 10 tl lik alışveriş dondurma içinde 5 tl lik alışveriş

Çevrimdışı svn

• Deneyimli Kampanyacı
ben klerdeki kampayaya katıldım kasada kazanç kart aldım birde kart için form doldurdum kampanya içinbr şeye gerek yok sistem otomatik yapacak dediler. sizce katılımım geçerli oldumu?

Çevrimdışı piacio

• Usta Kampanyacı
Şanssızlık işte böyle olur. çikolataları aldım. ödemeyi yaptım. eve geldim fişi kontrol ediyorum. birde ne göreyim. 9,99 TL  tutmuş.  >:( hemen geri dönüp iade ettim, tekrar alım yaptım. bu sefer oldu. :)