Gönderen Konu: Coca-Cola Kırmızı Kasa  (Okunma sayısı 556627 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vidoco

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Coca-Cola Kırmızı Kasa
« Yanıtla #3670 : 10 Eylül 2013, 10:14:28 »
vallahi bıktırdılar adam gibi yükleyin insanlar alabildiğiini alsınlar bune

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3671 : 10 Eylül 2013, 10:15:13 »
Geldi mi stok bi de bugun hangisi gelicek
:)

Çevrimdışı ecrinyaren

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3672 : 10 Eylül 2013, 10:17:02 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Geldi mi stok bi de bugun hangisi gelicek
gelmedi- oyun teknoloji

Çevrimdışı Beo

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3673 : 10 Eylül 2013, 10:17:52 »
Biraz önce coca colayı aradım.

Hergün saat 10 da ekleniyordu  bugün neden eklenmedi diye sordum.

Biz saat garantisi vermiyoruz hergün 2 defa stokları yeniliyoruz dedi.

« Son Düzenleme: 10 Eylül 2013, 10:22:55 Gönderen: Beo »

Çevrimdışı ecrinyaren

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3674 : 10 Eylül 2013, 10:20:57 »
iyice saçmaladılar zaten birşey alamıyoruz şimdi sabahtan akşama kadar bilgisayarın başında sayfamı yenileyeceğiz.

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3675 : 10 Eylül 2013, 10:27:56 »
Arkadaşlar lütfen beni yanlış anlamayın ama ben bu kırmızı kasa olayını anlayamıyorum.

Adamlar kendi reklamlarını yapmak için ürettirdikleri diğer bir adıyla bir çok firmanın bedava dağıtmak için uğraştığı eşantiyon ürünleri resmen puanla da olsa satıyorlar. Hem cocacola satıyorlar hem eşantiyonları bile satıyorlar hem de parasını tüketiciye ödettirerek reklamlarını yaptırıyorlar.

Hadi tamam tüm bunları anladık diyelim. Bu eşantiyonları satmak için tüketiciyi bilgisayar başında perişan ediyorlar.

Hadi bunu da anladık diyelim. Normalde bir çok şirketin kullancılara yaptığı bir alana bir bedava gibi menü kampanyalarını bile 12 puana, 15 puana yapıyorlar. Avea bana bir ay boyunca KFC'den bir alana bir bedava verdi. Ben sadece bilmem kaç kuruşa sms attım. Şimdi Vodafone bir çok yerde menüleri yarı fiyatına veriyor. Daha geçen gün Arbys'den 22 liralık menüyü 12 liraya aldım tek kuruş da ödemedim vodafone'a. Adwin uygulaması kırmızı kasada verilen dominos indirimi gibi indirimi sürekli veriyor. Diyeceksiniz ki film paketi de var ama. Var ama sadece bir hafta ve Digiturk aboneliğiniz yoksa size yaramıyor.

Tekrar söylüyorum o kadar katılan kişi var, amacım kalp kırmak değil. Kendi fikirlerimi söylemek istedim.

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3676 : 10 Eylül 2013, 10:30:57 »
Arkadaşlar lütfen beni yanlış anlamayın ama ben bu kırmızı kasa olayını anlayamıyorum.

Adamlar kendi reklamlarını yapmak için ürettirdikleri diğer bir adıyla bir çok firmanın bedava dağıtmak için uğraştığı eşantiyon ürünleri resmen puanla da olsa satıyorlar. Hem cocacola satıyorlar hem eşantiyonları bile satıyorlar hem de parasını tüketiciye ödettirerek reklamlarını yaptırıyorlar.

Hadi tamam tüm bunları anladık diyelim. Bu eşantiyonları satmak için tüketiciyi bilgisayar başında perişan ediyorlar.

Hadi bunu da anladık diyelim. Normalde bir çok şirketin kullancılara yaptığı bir alana bir bedava gibi menü kampanyalarını bile 12 puana, 15 puana yapıyorlar. Avea bana bir ay boyunca KFC'den bir alana bir bedava verdi. Ben sadece bilmem kaç kuruşa sms attım. Şimdi Vodafone bir çok yerde menüleri yarı fiyatına veriyor. Daha geçen gün Arbys'den 22 liralık menüyü 12 liraya aldım tek kuruş da ödemedim vodafone'a. Adwin uygulaması kırmızı kasada verilen dominos indirimi gibi indirimi sürekli veriyor. Diyeceksiniz ki film paketi de var ama. Var ama sadece bir hafta ve Digiturk aboneliğiniz yoksa size yaramıyor.

Tekrar söylüyorum o kadar katılan kişi var, amacım kalp kırmak değil. Kendi fikirlerimi söylemek istedim.
dostum olaya bitek kfc olarak bakarsan olmaz adamlara helal olsun pc kolu mpve paket mp3 çalarlar kim kime veriri bunları eşantiyon dedğin defter kalem olur bence helal olsun adamlar boyle bişeyi yapmak zorunda değilki bunu yapmasalarda zibil gibi kola içiliyor zaten yerden buldğn 3 tane kapakçıkla mc menü alıyon ben bunu yapanı tebrik ederim

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3677 : 10 Eylül 2013, 10:33:32 »
Digiturk film için aboneliğiniz olsa ne yazar müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsun ki gecen Pepsi'den lig tv aldık müşteri hizmetlerine ulaşamadığımız için aktif edemedik nefret ediyorum digiden
:)

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #3678 : 10 Eylül 2013, 10:42:25 »
kapak var stokta ,başka gelen giden oldu mu ?

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3679 : 10 Eylül 2013, 10:45:33 »
kapak var stokta ,başka gelen giden oldu mu ?
geldi bitti bile uyu sen hemde 100 er tane geldi hepsinden