Gönderen Konu: 2.Geleneksel "Bizim Elimiz Armut Toplamıyor" Çekilişi - 60 dk+100 SMS Hediyeli!  (Okunma sayısı 4210 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben mcflurry istemem,burda mc donald's vs yok hiç,ben 20 lira istiyorum kontörüm yok,bana kıyak yap dersyoluuuu :D :D
ayneeen
bende normalde Niğdede oturuyorum ve mc yok
bende kontor olabilir yada başka şeylerde olabilir
gerçi bide yakalayabilsem
en iyisi sana ceptelleri verelim yarışma öncesi çaldır işi olmayan gelsin ne dersin Gülhan ;)

a-a :D olmaz ya, ben de kazandıklarımı gönderiyorum zaten. hiçbir şey cebimden çıkmıyor ki.. bir sponsor şart ;D
Ozan Aygün'den yediğim tehditler üzerine destek isteklerimi sadece özelden yapıyorum.

Çevrimdışı glh_n

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
  • Blogumdaki kampanyalar sizi beklerrr :D
ben şimdiye kadarki tüm çekilişleri kaçırdım yaa hep konuları taşımak düşüyo bana  :D Bari katılım sayısı 15 değilde 100 falan olsun ben anca yetişirimm  :P

yarın süreyi daha da uzatacağım :D
Teşekkürlerr  inşallah yetişebilirmm ya da şartlara katılım gülhan gelinceye kadar devam edecektir diye de ekleyebilirsin :P :D :D
 Bu arada ben arkadaşlara katılmıyorum mc flurry süperr   bi tane kazanmıştım onuda bugün aldımm  :P

en iyisi sana ceptelleri verelim yarışma öncesi çaldır işi olmayan gelsin ne dersin Gülhan ;)
evde olsam zaten nette oluyorum da evde olmayınca telden haber gelse de benim nete girmem zorr  :)
YENİ FACEBOOK SAYFAMI BEĞENİRMİSİNİZ :)

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
bak yorumları tektek okudum hacı... gece gece:) anladığım tek şey ve çıkarttığım tek sonuç şu oldu: Yine Kazanamdın Oğlum Ahmet:)))   ;D ;D ;D ???

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
eveeet sponsor bulundu
eski kampanyacılardan başharfi otelci
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
hacı sponsor ne yaw:) ne işi yarıyo? ben anlamam öle işlerden...zaten buara yerimizdde sayıyoz... bari cepten yemiyek:D

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
@dersyolu anlaştığımız gibi tmm mı ? ;)
bak bak bak daha konunun başında bu cümleler yazılmıştıı.
Benimde sesim çıkmasın diye yedek yapmış :P   haksızlık var ey forum halkı haksızlık adam kayırma hepsi var. olmaz olamaz böyle bişey...
...