Gönderen Konu: Colgate Sensitive Pro-Relief 31.07.2011  (Okunma sayısı 12918 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nermdil

• Usta Kampanyacı
  • İbrahim
Colgate Sensitive Pro-Relief 31.07.2011
« : 27 Haziran 2011, 12:11:42 »

Colgate Sensitive Pro-Relief
Colgate Ödüllü Slogan Yarışmamız başladı. Colgate Sensitive Pro-Relief Kullandıktan Sonra..sloganını en eğlenceli şekilde tamamlayıp Colgate SPR ile çekilmiş bir fotoğrafınızla birlikte yarışmaya katılın, her hafta bizden harika hediyeler kazanın. Ayrıca Colgate Sensitive Pro-Relief’in dijital iletişim kampanyalarının yüzü olma şansını da yakalayın. Ödüllü yarışma ve kurallar için - Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Ödüllü Yarışma Kuralları

Kampanya 21 Haziran 2011 - 31 Temmuz 2011 tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web adresindeki Ödüllü Soru yarışmasına katılan kişiler için geçerlidir. (Son katılım 31 Temmuz saat 21:00'e kadardır.) Yarışma katılımı; Ödüllü Soru Facebook aplikasyonunun kullanıcı tarafından kabul edilmesi ve uygulamadaki " Colgate Sensitive-Pro Kullandıktan Sonra..." sloganını 500 karakterle sınırlı (boşluklar dahil) yazılı cevapla beraber Colgate Sensitive Pro-Relief ile çekilmiş gülümseyen bir fotoğrafın yüklenmesiyle gerçekleşecektir. Belirtilen kampanya tarihleri içerisinde yarışmacılar tarafından gönderilen ve kampanya yönetiminden sorumlu firma editörlerince kontrolden geçen Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki kampanya fotoğrafları albümünde sergilenecektir. Yarışmaya gönderilen ve sayfa yöneticilerinin onayından geçen fotoğraflar 1 iş günü sonra yarışma albümünde yayınlanacaktır. Facebook'taki içeriklere ilişkin "Oy Ver" butonunun kullanımı ile halk oylamasına açılacak olan fotoğraflardan en çok beğeni alan 10 sloganın sahibi Colgate Ağız Bakım Sepeti kazanacak ve Colgate Sensitive Pro Relief’in dijital iletişim kampanyalarının yüzü olacak şanslı kişilerden biri olmaya hak kazanacaklardır.

bizi bilmeyen ne bilsin
bilenlere selam olsun.

Çevrimdışı deepblue

• Usta Kampanyacı
Ynt: Colgate Sensitive Pro-Relief 31.07.2011
« Yanıtla #1 : 27 Haziran 2011, 14:31:51 »
ne üşengeç bu firmalar oturup yazılanlardan begendiklerine vercekleri yere en çok sahteyle basana vermeyi tercih ediyorlar bizde katılmıyoruz bu nedenle meydan sahtekarlara kalıyor.verecegin altı üstü 2 diş macunu onuda hile yapan ver......... ayıp ayıp

Çevrimdışı sivrimon

• Usta Kampanyacı
  • ertu
    • Sevginin Kiymetini Bilenler
« Yanıtla #2 : 27 Haziran 2011, 15:11:22 »
Büyük firmalar cok yanlış yapıyor tanıtım yapmasını bilmiyorlar ne yazıkkı :)) Bunların reklamcıları facebook bilmiyor yada işlerine gelmiyor düzgünce birşey ortaya koyamıyorlar
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı derelim

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 27 Haziran 2011, 15:33:18 »
Büyük firmalar cok yanlış yapıyor tanıtım yapmasını bilmiyorlar ne yazıkkı :)) Bunların reklamcıları facebook bilmiyor yada işlerine gelmiyor düzgünce birşey ortaya koyamıyorlar

Dediğiniz gibi kampanyacılar da olmasa firmalar kendi çapında duracak.

Çevrimdışı daphne76

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 16 Temmuz 2011, 21:14:35 »
*Kazanılacak olan Colgate Ağız Bakım Sepeti’nin içeriği şu şekildedir: Colgate Sensitive Pro-Relief 7 5ml diş macunu, Colgate Sensitive Pro Relief 75 ml Beyazlatıcı Etkili diş macunu, Colgate Total Profesyonel Beyazlık 100 ml diş macunu, Colgate Total Profesyonel Temizlik 100 ml diş macunu, Colgate Total Professional Sensitive 100 ml diş macunu, Colgate MaxBeyazlik 100 ml diş macunu, Colgate MaxBeyazlık 100 ml sıvı diş macunu, Colgate Gelişmiş Beyazlık 50 ml diş macunu, Colgate MaxFresh 50 ml Coolmint diş macunu, Colgate Maxfresh Clean Mint 50 ml diş macunu, Colgate MaxFresh Cool Mint 100 ml 2si1 arada sıvı diş macunu, Colgate Plax Beyazlık Ağız Bakım Suyu 250 ml, Colgate Plax Sensitive Ağız Bakım Suyu 250ml, Colgate Plax Çok Yönlü Koruma Ağız Bakım Suyu 250 ml, Colgate 360 Sensitive Pro Relief diş fırçası, Colgate 360 UCH diş fırçası, Colgate Maxwhite diş fırçası, Colgate diş ipi.

Yarışma 6 hafta sürecek olup, 6 etap halinde gerçekleştirilecek ve her etap 1 hafta sürecektir. Haftalık etaplar 21 Haziran(Salı) sabah 09:00’ da başlayıp, 31 Temmuz (Pazar) sona erecektir. Her haftaki etap sonrasındaki Pazartesi günleri, o hafta boyunca halk oylaması ile en çok oyu alan 10 yarışmacı, sayfada ilan edilecektir.Toplam 6 hafta sonunda, her hafta maksimum 10 yarışmacı ve toplamda en fazla 60 kişi Colgate Ağız Bakım Sepeti ödülü kazanıyor ve Colgate’in dijital kampanyasının yüzü olmaya hak kazanıyor olacaktır. Ödül kazanan kullanıcılar e-posta yolu ile bilgilendirilecek ve kendilerinden 1 haftalık süre içerisinde gönderilen maile cevaben adres bilgilerini göndermeleri istenecektir.

« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2011, 21:16:16 Gönderen: daphne76 »

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
« Yanıtla #5 : 17 Temmuz 2011, 15:03:42 »
bu hafta katıldım ama havamı aldım >:(

Çevrimdışı eycane

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 18 Temmuz 2011, 17:59:35 »
Oyları çok olanları silmişler

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 18 Temmuz 2011, 18:08:35 »
Oyları çok olanları silmişler
hile yapanları sildiler eycane hanım kazananlar açıklandı umarım hile yapanlara ders olur  :) zamanında yazdı mı hileci filan ortada kalmaz ama nedense yarışma bittikten sonra şikayet ediliyor yarışma esnasında 2.kez hile yapanları yazdım ve ikisinde de hepsi diskalifiye oldu daha çok vaktim olsa tüm yarışmalardan diskalifiye ederim ancak vaktim yok yoksa tüm beğenili yarışmalarda ben kazanırım (şaka tabi yok o kadar degil)  ;D
bu arada en çok bilinenlerden topsaç ile aygün de gitti puff oldu  :)
liste şu
1- Hasan Çömlekçi
2- Selçuk Özten
3-Ersatmirza Kara
4-4.
Ali Canlı
Ali Canlı
5.
Abdülkadir Küçük
Abdülkadir Küçük
6.
Madımak Kampanya
Madımak Kampanya
7.
Halime Dinçer
Halime Dinçer
8.
Fevziye Karınca
Fevziye Karınca
9.
Imge Karagülle
Imge Karagülle
10-10.
Levent Akguc
Levent Akguc

kazananları ve kendimi tebrik ederim  :)
pardon bu arada yazmayı unutmuşum bize oy veren arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum siz olmasanız zaten
kazanamazdık  :) :)
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2011, 18:34:22 Gönderen: sozten »

Çevrimdışı eycane

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 18 Temmuz 2011, 18:14:35 »
Tebrikler güle güle kullanın

Çevrimdışı talihkuşu

• Usta Kampanyacı
  • 1 kuruşa değer...
« Yanıtla #9 : 18 Temmuz 2011, 18:16:45 »
güle güle kullanın sepetler çok şık hoş kazandın mı deseniz ne gezer:)))))resimlerde gördüm:)