Gönderen Konu: ''Bana da kazansana'' diyenler, hediyenize önem vermeyenler v.s.  (Okunma sayısı 8973 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
Ynt: ''Bana da kazansana'' diyenler, hediyenize önem vermeyenler v.s.
« Yanıtla #80 : 18 Haziran 2011, 17:31:54 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ooo bakıyorum es es li çok ben adalar mıgrostan aldım

:))) cif isteyenler savaş caddesindeki migrostan alabilir ama yüzey temizleyici bulamadım ben hasanpolatkandakindede yok  :-\

Çevrimdışı kkurucay

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #81 : 18 Haziran 2011, 17:35:50 »
savaş caddesindeki kioskta kağıt yok benim şifre yandı çağırdım müdürü kiosskların kağıtla çalıştığını bilmiyormuş orda vardı domestos tanşaşların migros olduu yerlerde mutlaka sorun kioskta kağıt varmı diye çünkü haberleri yok

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
« Yanıtla #82 : 18 Haziran 2011, 17:39:14 »
savaş caddesindeki kioskta kağıt yok benim şifre yandı çağırdım müdürü kiosskların kağıtla çalıştığını bilmiyormuş orda vardı domestos tanşaşların migros olduu yerlerde mutlaka sorun kioskta kağıt varmı diye çünkü haberleri yok

ben hasanpolatkandakinden alıyorum sonra gidip ordan alıyorum denemedim hiç ordan çıkarmayı  :)

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #83 : 19 Haziran 2011, 00:29:56 »
Benden oy isteyene kendi hesabimdan babamdan annemden kuzenlerden filan veriyorum bes oy civari oluyor bunu oyle herkes yapmaz,yapmiyosun diyen karsima ciksn acikcasi;ama bazende suna 4 oy verdin bana niye 3 verdin gibilerinden yorumlar geliyor ki buna kiziyorum,bazen hesaplar acmiyor ama dusunmuyorki Kubra bir oy egil 3 oy verdi,bahcem yoktu bahcecilere hesap actim yaw oy vermek icin bunu da kimse kolay kolay yapmaz,onu da yaptim,en cok uzldugum ve twitterda bahsettigim ise bir yarisma sonucu defalarca tehdit almamdi ki onu o ara tum foruma yansittim farkindayim hataydi ama gicik olmustum,ozet su ben herkese oy dagittim ama kiyas yapmadim,kac gundur yerime armagan ve esracim katiliyor yarismalara kim yapar cok azdir yani,lerzan ablam twitterdaki en buyuk destekcim,yani can yakmadan oy istense millet herseyi yapar,bende baskalari icin hediye kazaniyorum yeterki sorun cikmasin
canım benim sağolasın :-*
elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyorum
gerek facede gerek burdan özel maille gelen mesajları okumadan silmiyorum coğuna cevap yazamasamda hepsini veriyorum
mesela az evvel Selda Erceyisten gelmiş ona dün vermiştim zaten ama tabi cevap yazmadığım için görmemiş
ama dediğim gibi seçmeden her gelen mesajıokuyorum
çok  emek veren arkadaşlarımıda özellikle desteklemek istiyorum senin gibi Kübracım cünkü ben kac sefer oldu emek verdim uğraştım sırf arkadaşlarım desteklemedi diye kazanamadım ve çok üzüldüm:((kimse yaşamasın istiyorum bu :-*  duyguyu
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #84 : 19 Haziran 2011, 00:36:48 »
Ablam ben diorum senin vimjoyu ben acamiyordum,glade e gelince emin ol bilgisayarda olsaydim cok daha iyi olurdu ama elimden gelen oydu.emeklerimiz hepimizin cok ablam ki senin hic bir hedyeyi kucumsemedigini de biliorum benim gibi,hem sen bosver ben eminim yainlarda cok guzel bir hediye kazanacaksin,hakedyorsun
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter