Gönderen Konu: Kombi Seçimi  (Okunma sayısı 1484 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TRBOZGUR

• Usta Kampanyacı
Kombi Seçimi
« : 29 Mayıs 2011, 10:10:54 »
Arkadaşlar yeni ev için kombi alacağız da hangi marka kombi alsak diye düşünüyoruz bi sefer alacağımız için nasıl bişey olcak bilgimiz yok. Yoğuşmalı kombi diyorlar ama kararsısız evinde kullanıp ve tavsiye edecek marka kombiniz var mı
şimdiden teşekkür ediyorum yorumlarınız için.

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
Ynt: Kombi Seçimi
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2011, 10:20:03 »
aynı konu bendede var yeni eve geçtim ben açacaktım böyle bişey valla iyi oldu yorumları bekliyoruz arkadaşlar :)
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2011, 13:36:21 »
ben daha önceden yoğuşmasız kombi kullandım.. tüm gün işteydik sadece akşamları yakıyorduk yani buna rağmen yüksek ödüyorduk.. şimdi kendi evimize geçtik alırken yoğuşmalı tavsiye ettiler bizde yoğuşmalı kombi aldık.. marka yazmak sakıncalımı bilmiyorum ama şuan tüm gün evdeyiz kara kışta bile ev 24 derece 100 tl den yüksek ödemedik.. ayrıca bu 100 tl ye ocak+ banyo mutfakta kullandığımız sıcak su dahil.. sadece salonu yakmadık diğer odalar yandı. ev 3+1 145 m2.
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #3 : 29 Mayıs 2011, 13:44:13 »
Vaılant almayın da ne alırsanız alın...12 yıldır bu evde oturuyoruz 5-6 kere tamır gördu... >:( >:( >:(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı cheryl

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Güneşe bakarsan Gölgeleri göremezsin
« Yanıtla #4 : 29 Mayıs 2011, 21:44:13 »
eniştem vailantta makine mühendisi vailantı tavsiye etmedi kombimiz viesman vitopend 100 yoguşmalı kombi düünmüştük biz kuzey cephesi diye yoguşmalıya gerek yok dediler yoguşmalıyı villalara takıyoruz dediler biz 6 ay önce taktırdık cok memnunuz cok güzel ısıtıyor evimiz 125 mt2 petekler airfel

Çevrimdışı gülale

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 29 Mayıs 2011, 22:32:51 »
11 yıldır Eca kullanıyoruz gayet memnunuz
Bir kimse kendisini feda edecekse, feda ettiği şey feda ettiğine değmeli. Aksi halde feda hebâ olur...

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #6 : 29 Mayıs 2011, 22:41:32 »
teşekkürler yorumlarınız için
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı TRBOZGUR

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 30 Mayıs 2011, 18:48:30 »
arkadaşlar kombi olaraktan eca confeo plus marka kombi düşünüyorum büyük ihtimal bu olur.
her şey dahil toplam fiyatı 1400 tl