Gönderen Konu: 3 ADET YÜZ KREMİ ÖDÜLLÜ ÇEKİLİŞ BAŞLADI - (25.05.11-15.06.11)  (Okunma sayısı 3011 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı azericeruscatercume.com

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • Azerice Rusça Çeviri
3. YÜZ KREMİ ÖDÜLLÜ ÇEKİLİŞİMİZ 25.05.11 TARİHİ İTİBARİYLE AKTİFTİR. 15.06.2011 TARİHİNDE SONA ERECEKTİR.
ÇEKİLİŞ SORUSU: AZERBAYCAN'IN NÜFUSU NE KADARDIR?
ÇEKİLİŞ YANITINI azericeruscatercume.com SİTESİNDEKİ KAMPANYA/ÇEKİLİŞ SAYFASINDA BULUNAN İLGİLİ BÖLÜMDE YORUM EKLE KISMINA EKLEMENİZ GEREKMEKTEDİR.
ÇEKİLİŞ ÖDÜLÜ: 3 ADET 42 ML. OLİVKOVIY ADLI ÇOK KALİTELİ BİR RUS ÜRÜNÜ OLAN YÜZ KREMİ (3 AYRI ŞANSLIYA VERİLECEKTİR).
ÜYELİK YOK, FORM DOLDURMA YOK, SADECE Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  BU LİNKE TIKLAYARAK İLGİLİ BÖLÜME YANITI YORUM OLARAK EKLEMENİZ ÇEKİLİŞE KATILMANIZ İÇİN YETERLİ.
YORUM BIRAKIRKEN NAME KISMINA AD VE SOYADINI DOĞRU OLARAK YAZMAYI UNUTMAYIN.
ÇEKİLİŞ LİNKİ:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
HERKESE BOL ŞANS.
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2011, 19:36:36 Gönderen: azericeruscatercume.com »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin,

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • Azerice Rusça Çeviri
ÇOK ÖNEMLİ: Bu tür çekilişler site sahipleri tarafından sitelerinin hit sayısını artırmak amacıyla bin bir türlü fedakarlıklarla düzenlenmektedir. Bu nedenle çekiliş sonucu çekilişi düzenleyen sitede açıklandığında isimleri açıklanan şanslıların isimlerini hemen bu sitede belirtmek çekilişi düzenleyen insanların emeğine ve fedakarlıklarına en hafif deyimiyle  saygı göstermemektedir. Lütfen, hiç bir şekilde çekiliş sonuçlarını bu siteye taşıyarak açıklamayalım. Çekilişlerin amacı gereği insanlar çekilişi düzenleyen sitelere girerek kimlerin çekilişi kazandıklarını görebilirler.
Çekilişi düzenleyenlerin emeğini hiçe sayarak çekilişi kazananları bu sitede açıklamak kul hakkına girmektir, lütfen bir birimizin haklarına saygı gösterelim, dikkat edelim.
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2011, 14:46:29 Gönderen: azericeruscatercume.com »

Çevrimdışı turuncu993

• Usta Kampanyacı
İyide çekilişinizi burda duyurmak iyi sonucu burdan açıklayınca bizmi saygısız oluyoruz acaba???Sonuçta kazanan burdan açıklansada sitenizi tıklıcaktır merak etmeyin siz...
Şans gel bana gel bana gel bana...

Çevrimdışı emirtalha

• Usta Kampanyacı
    • Reklam-Tanıtım
çekilişi kazananları bu sitede açıklamak kul hakkına girmektir, lütfen bir birimizin haklarına saygı gösterelim, dikkat edelim  ;D ;D ;D

Burası Kampanya Sorum ve herkes birşeyler paylaşır hakaret, siyasi atışmalar vs olmadıktan sonra hiç sorun yok :) Ayrıca forumumuzda kampanya sonuçları bölümüde var ve burada bütün kampanyaların sonuçları açıklanır.
Kampanya & Reklamların Sanal MerkeziLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
öyle saçmalıkmı olur konuyu buraya açıyorsanız tabiki buradada duyurusu yapılacaktır çekiliş sonucunun ozaman konuyu buraya açmayın !!!

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Find Womans from your city for night
eğer sonuçların buraya açılmasını istemiyorsanız o zaman konuyu da buraya  açmamalısınız!!!

bu sefer de bu sitenin hakkını girmiş sayılırsınız..

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • Azerice Rusça Çeviri
Öncelikle çekilişe katılan ve katılmakta olan herkese teşekkürler.
2. olarak, sonuçların bu sitede açıklanması durumu ile ilgili bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterim. Şöyle ki, diyelim ki, çekiliş kapandı. Sonuçlar açıklandı. Bu sitenin yoğunluğundan dolayı doğal olarak çekiliş biter bitmez söz konusu bu çekiliş başlığı" biten kampanyalar" kısmına hemen taşınamıyor. Bir süre daha bu bölümde bekliyor, işte benim karşı olduğum husus sonuçların hemen bu başlık altında açıklanması, daha başlık "biten kampanyalar" kısmına taşınmadan burada kazananların açıklanmasını doğru bulmuyor, haksızlık olarak kabul ediyorum.
Bu 3. çekiliş. İlk çekilişimizde daha kendi sitemizde duyurur duyurmaz derhal bu bölümde sonucun açıklandığını gördüm. Bu da bize tık açısından çok zarar verdi, ölü bir kampanya oldu bizim açımızdan. Sonuçta bu site sonuç açıklamaktan ziyade çekiliş, kampanya v.b. duyurusu amacıyla kullanılmaktadır.
not: balciki'ye ve erkan42'e teşekkür için teşekkürler  :) Bol şans dilerim.  :)
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2011, 16:22:24 Gönderen: azericeruscatercume.com »

Çevrimdışı turuncu993

• Usta Kampanyacı
Bu forumda kampanya sonuçları adlı bir başlık varsa bu forumda bütün kampanyaların sonuçları açıklanır...
Şans gel bana gel bana gel bana...

Çevrimdışı pretemagna

• Usta Kampanyacı
  • pretemagna@gmail.com
ya lütfen neden duyuru yapmaya evette sonuç yayınlamay hayır..nedir bunun mantığı??
soluk soluğa yaşamalı insan..

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • Azerice Rusça Çeviri
pretemagna, mantık gayet basit, sonuçların merak edilmesini sağlamak ve siteye çekilişten sonra da geri dönüş yapılarak sitemizin tık sayısını artırmak  :) tüm çekiliş yapanların ortak mantığı ve hareket noktası bu.
turuncu993, maalesef kısıtlı zaman nedeniyle sitenin her bölümünü detaylı olarak inceleme fırsatım olmamıştı. bu nedenle sitede sonuç açıklama bölümü olduğundan habersizdim. daha detaylı araştırıp sonuç açıklama bölümü olduğunu da bilsem, bundan daha önce haberim olsa sonuç açıklanmaması isteminde bulunmayacaktım haliyle  :)
özetle, tartışmaları bir taraf bırakarak, herkesi benim de yıllardır ve halihazırda kullanmakta olduğum, çok memnun kaldığım ve sizlerle paylaşmaktan mutlu olacağım bu yüz kremi ödüllü çekilişe katılmanızı öneriyorum.
önemli: katılınmış bulunan çekilişleri unutmamak için mutlaka bir ajandaya v.s. çekiliş açıklama tarihinin ve genel olarak çekilişle ilgili bilgilerin not alınması gerektiğini hatırlatmak isterim. çünkü not alınmazsa katılınmış bulunulan çekilişler unutulabiliyor. gerçi bu 3. çekilişimiz ve şimdiye kadarki çekilişleri kazanan şanslılara hediyelerini ulaştırdığımızı memnuniyetle belirtmek isterim.  
ÇEKİLİŞ LİNKİ: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Ayrıca, bir sonraki çekilişimiz için ödül belirleme anketimize katılarak verilecek ödülü belirlememize yardımcı olursanız memnun olurum. Anket linki: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2011, 18:18:19 Gönderen: azericeruscatercume.com »