Gönderen Konu: Bugün Ne Kazandım? - Bugün Ne Geldi?  (Okunma sayısı 2239496 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
Ynt: Bugün Ne Kazandım? - Bugün Ne Geldi?
« Yanıtla #2410 : 14 Haziran 2011, 01:57:32 »
Tekrar tebrik ederim Devrim güzel anılar barındırır inş o ev sana dair ... Benim eşimin hayalide çekilişten araba çıkması ama adamda ki akla bak araba çıkarsa satıp üzerinide kredi ile tamamlayarak ev alacak drek ev çıksın diye dua etmiyorda  ;D ;D

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2411 : 14 Haziran 2011, 02:00:42 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
oooo süper bi haber bu hayırdır hangi yarışmaydı ki bu  ??? kocamaaaaaaaaaan tebrikler  ;) ;)

yaşadığım kentte yerel elit bir marketin çekilişiydi..1 aydır yakından takip ediyordum..İnanılır gibi değil..Hala kendime gelmeye çalışıyorum..Artık bir evim var 0 km.. :D :D

Lerzan abla noter ve tapu işlerini takip edeceğim yengem de avukat hızlandıracağız..farklı bir duygu kelimeler düğümsüz , çok mutluyum..resimler kolay iş de içini düzmek lazım.. :D :D

tebrikler  8)
Ozan Aygün'den yediğim tehditler üzerine destek isteklerimi sadece özelden yapıyorum.

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #2412 : 14 Haziran 2011, 02:01:34 »
Tekrar tebrik ederim Devrim güzel anılar barındırır inş o ev sana dair ... Benim eşimin hayalide çekilişten araba çıkması ama adamda ki akla bak araba çıkarsa satıp üzerinide kredi ile tamamlayarak ev alacak drek ev çıksın diye dua etmiyorda  ;D ;D

iyi dileklerin için çok sağ ol..gerçekten çok farklı bir duygu..bir yerden bir haber bekliyorum o da olursa evim güzel evim olacak.. :D :D

enişte bey 'de direkt konuya girse daha iyiydi..inş. birgün sizler de kazanırsınız... ::)
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı kelimeler_yetse

• Usta Kampanyacı
  • kaderini yaşa yada yenisini yaz!
« Yanıtla #2413 : 14 Haziran 2011, 02:02:02 »
Tebrik ederim devrim,güzel günlerde oturursun inşallah evinde :) birşeyi çok isteyince oluyor gerçekten... şansın daim olsun

Çevrimdışı seldahalil007

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2414 : 14 Haziran 2011, 02:09:15 »
Devriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ? çok mutlu oldum kardeşima rkadaşım canımbenim ya yemin ederim şu an ağlıyorum sevinçtn. kendime çıkmış kadar olmasada :) çok sevindim. ne kadar güzellllllllllll evlendiğinde sıkıntı çekmeyeceksin bu dünyada en azından başını sokcak bir evin olacak. çok sveindim Allahhhh tüm evi olmayanlara ev versin Allahımmmm çok sevindim çok güle güle otur en güzel hediye yaaa çok duygulandım yaaaa
bugün bana yarın SANA UNUTMA !

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #2415 : 14 Haziran 2011, 02:11:08 »
Devriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ? çok mutlu oldum kardeşima rkadaşım canımbenim ya yemin ederim şu an ağlıyorum sevinçtn. kendime çıkmış kadar olmasada :) çok sevindim. ne kadar güzellllllllllll evlendiğinde sıkıntı çekmeyeceksin bu dünyada en azından başını sokcak bir evin olacak. çok sveindim Allahhhh tüm evi olmayanlara ev versin Allahımmmm çok sevindim çok güle güle otur en güzel hediye yaaa çok duygulandım yaaaa

::) ::)
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2416 : 14 Haziran 2011, 02:12:17 »

::) ::)

çok havalı ya. forum gündemine bomba gibi düştün : :D
Ozan Aygün'den yediğim tehditler üzerine destek isteklerimi sadece özelden yapıyorum.

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #2417 : 14 Haziran 2011, 02:12:35 »
Tekrar tebrik ederim Devrim güzel anılar barındırır inş o ev sana dair ... Benim eşimin hayalide çekilişten araba çıkması ama adamda ki akla bak araba çıkarsa satıp üzerinide kredi ile tamamlayarak ev alacak drek ev çıksın diye dua etmiyorda  ;D ;D
canım büyük düşünün büyük dua edin
Rabbimin hazinesi çook büyük hepimize nasip eder inş.
Allah ağzınızın tadı ile oturabileceğiniz içinde sürekli kahkahalar yükselen bir ev nasip etsin size tabi bizede:))
Müminin mümine ettiği hayır dua hem ona hem kendine kabul olur inş.seninde mutlu haberlerini alırız Meralcim

bende ilerde birgün yazacağım yeşil Opel Corsa kazandım diye ;)
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #2418 : 14 Haziran 2011, 02:13:53 »
amiiiin hepimize Seldacım
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı seldahalil007

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2419 : 14 Haziran 2011, 02:17:22 »
Öyle benim 2 tane evim var zor geçiniyoruz Allahım aklıma geliyor diyorum ki bu istanbulda evi olmayanlar nasıl geçiniyorlar? nasıl ? çok zor bişey 1 odada olsa inşallah herkezin kendi evi olur. devrim samimi arkadaşım faceden bu yüzden çok sevindim. daha genç evlenecek ne bileyim çok hoşuma gitti ya bu hediye. buarad sizlerin böle hediyeler kazandığını yazmasını istiyorum artık ağaoğluna protesto çekelim yarışma yapsın :)
bugün bana yarın SANA UNUTMA !