Gönderen Konu: Arkadaşlar çocuğu ve yakını genizeti ameliyatı olan var mı?  (Okunma sayısı 13760 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hawwa

• Usta Kampanyacı
Benim oğluşum henüz 3, 5 yaşında devamlı burun tıkanıklığı gece horlama huzursuzluk vs. gibi sorunlarla karşılaşıyorduk.Bu durum artınca direk bir prf. götürdüm film vs. çekildi ve ameliyat olması gerektiğini söyledi.
Biliyorum çok basit bir operasyon ama anne olarak çok endişeleniyorum.
Pazartesi başka bir doktordan da randevu aldım.ama görünen o ki sıcaklar bastırmadan ameliyat şart...
Dile getirmek çok zor ama çok çook endişeleniyorum.
Eğer sizlerde geniz eti operasyonu geçirenler varsa lütfen bilgilendirirmisiniz??

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
Kardeşim olmuştu çok rahat bir operasyon 1 günde çıktı.Endişelenmeyin :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Kare

• Usta Kampanyacı
  • و
Allah kolaylık versin, benim oğlum da olacak aynı endişeleri ben de yaşıyorum :(
hayatta hep...
Kendi için istemediğini başkasına yapmadı
Küçük hataları görmezden geldi ama sabrı taştıysa tek seferde sildi
Lafa değil söyleyene baktı.

Çevrimdışı dh

• Usta Kampanyacı
Endişelenilecek bir ameliyat değil,aynı sorunlar oğlumdada vardı,üstelik hem bademcik hem de geniz eti ameliyatı oldu.Aynı akşam çıkarıyorlar,akşama oyun bile oynadı.Ne kadar erken o kadar iyi bence ...Çok geçmiş olsun :)

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
benim kızım 3 yaşunda oldu geniz eti bademcik ameliyatı burnu çok tıkanıyordu böyle kalması tehlikeli olucaktı nefesinin durma ihtimali oluyor en güzeli ameliyat üstelik onlar çocuk aynı gün ayağa kalkıyorlar endişelenecek bir şey yok
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı hawwa

• Usta Kampanyacı
 tecrübelerinize çok ihtiyacım vardı, teşekkür ederim arkadaşlar...

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
benim oğlum 4 yaşında oldu hem geniz eti hem bademcik hemde nasılsa narkoz alacak diye çocuk cerrahı çağırdım sünnetde yapıldı
ertesi gün hastane koridorunda top oynadık:))
gerçekten ohh be dedik ameliyattan sonra zira öncesinde sürekli hastalanan ateşlenen ve iştahsız bir çocuğum vardı
birde bademcik gelişim geriliğide yapıyor kulakta sorun oluyor inatçılık v.s.
kısacası ameliyattan sonra Allaha şükürler olsun eskisi gibi hiç hastalanmadı keşke daha önce olsaymış dedim
zira en fazla 1 ay duruyorduk antibiyotik içmeden:((
iyi bir dr. ve hastane seçimi yaptıktan sonra inş. Allahın izni ile kolayca atlatırsınız sizde inş.
ben dr.larımıza dua edip duruyorum onlar oğlumu iyi etti bizi rahatlattı Allah da onların sıkıntısını gidersin diye
eğer çocuğunuz sünnet olmadı ise sünnetide yaptırın
psikologlarla dr.larla ortak karar aldık benim fikrimdi ama çok araştırdım iyiki olmuş
 zira çocuk dışardaki değişiklikle ilgilenirmiş boğazını unuturmuş gerçekten öyle oldu
birde sünnet kilotu aldık ameliyattan çıktık kilotu giydirip pijamalarıda giydirdik çok rahat geçti ameliyat sonrasıda
sadece ilk iki günü oğlum süt içerek geçirdi(benim oğlum dondurma zevmez cins bir çocuktur dr. ısrarla dondurma yesin dedi benimki yemedği için soğuk sütle idare ettik)
hangi şehirdesiniz?
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı tostip

• Usta Kampanyacı
cok gecmıs olsun hangı sehırdesın belkı onerebılecegımız bır doktor olur
‎(✿◠‿◠)♥♥♥

Çevrimdışı hawwa

• Usta Kampanyacı
Bursa'dayım... AA gerçekten de sünnet çok iyi bir fikir... psikolojileri etkilenir diye genelde 6 yaş civarı öneriyorlar  diye sünneti  hiç düşünmemiştim..hazır narkoz almışken pazartesi ben de doktora danışayım ...teşekkür ederim fikriniz için..
İlginç olan oğluşum 3,5 yaşında ama hiç antibiyotikle tanışmadı...Pek ilacı bilmiyor grip vs. hiç yaşamadık çok şükür.... ama hep bir tıkanma, hırıltı,terleme ,huzursuz uyku, horlama birde katı gıdalarda isteksizlik yaşıyordu.Kendi doktoruna götürdüğümde burnu tıkalı o yüzden hırıltı var diyordu ve okyanus suyu kullanıyorduk.Katı gıdaları ise 1 yaşına kadar reflümüz olduğu için herşeyi blenderdan geçirip yedirmeme bağlıyordum.Meğer çocuğun canı yanıyormuş nefesi daralıyormuş çiğnemelerde yutkunmalarda..
Aslında doktor doktor gezdirip hırpalatmak istemiyorum ama, anne psikolojisi işte!!