Gönderen Konu: sleppy bebek bezi  (Okunma sayısı 25800 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tozyolu

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: sleppy bebek bezi
« Yanıtla #130 : 24 Ocak 2010, 13:10:48 »
bende istedim bakalım gelecekmi
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

MiniPsy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #131 : 25 Ocak 2010, 00:39:40 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bende 1 hafta oluyor isteyeli daha yok inş. gelir
2 haftada falan geliyor geç geliyor ama geliyor merak etme

Çevrimdışı engineer

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #132 : 06 Şubat 2010, 16:08:47 »
Bana da doğumdan önce gelmişti. ama çok ama çok kalitesiz..
ben sadece çok afedersiniz çok kaka yaptığında, alt açma beiz ve yeni bez kirlenmesin diye altına sermekte kullandım gelenleri..

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #133 : 15 Şubat 2010, 01:05:40 »
hem numune isteyip hemde bu şekilde yazmak bize yakışmaz sonuçta saolsunlar göndermişler neden reklamın kötüsünü yapıyorsunuz çoğu firma değil göndermek mailimize bie cevap vermiyor kırmayıp bizleri yollamışlar teşekkür etmek yakışır bize ...böyle olursa firmalar numune gönderimini bitirir karalayıcı reklam moduna girmeyelim derim arkadaşlar benim düşüncem bu
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

MiniPsy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #134 : 15 Şubat 2010, 02:55:01 »
kalitesiz birşeye kalitesiz demek suç değil bence.evet sağ olsunlar yolluyorlar ama sonuçta gerçekten çok kötü.en azından almak isteyen varsa bi düşünür.bence arkadaş kötü bir şey yapmıyor.illa numune yolluyorlar diye kalitesiz bir ürüne kaliteli diyemeyiz.benimde görüşüm bu.sen böyle yaparsanız firmalar numune gönderimi yapmaz yazmışsın.sonuçta denemek için gönderiyorlar.hiç bir firma bize numune göndersin diyede yağ çekemeyiz değilmi ?

Çevrimdışı esrauz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #135 : 15 Şubat 2010, 19:15:38 »
kalite bölümleri bu nedenle kuruluyor zaten,eğer beğenmediyseniz nedenini söylemelisiniz ki firma da ürünü o yönde geliştirsin.Beğendiyseniz de hangi özellikleri hoşunuza gitti yazmalısınız.Bebek bezi göreceli bir kavram,kiminin beğendiği bezi kimi beğenmeyebilir...Sleepy bu sektörde henüz yeni bir firma,zamanla daha da iyi olacaktır.Şu anda numune göndererek,geri bildirimler alarak daha da ileriye gidecektir.
moustache pig :D

Çevrimdışı hamaza61

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #136 : 19 Şubat 2010, 14:34:06 »
istemiştim bugün banada geldi 2 tane bez ve kalem