Gönderen Konu: sleppy bebek bezi  (Okunma sayısı 25799 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Ynt: sleppy bebek bezi
« Yanıtla #110 : 18 Ekim 2009, 01:36:16 »
ben bayaaaaaa oldu isteyeli bir arkadasıım için istemiştim hemen gelmişti.
galiba simdi talep cok oldugu için gecıkıyor.

ya bir de galıba levent kimyaydı bezin markası nixi baby idi
ondan ıstemıstım arkadasıma o da gelmiş

kendıme ıstemıyorum pek kalıtelı diiller cunku :-\
:)

merakli

• Ziyaretçi
« Yanıtla #111 : 01 Kasım 2009, 00:48:02 »
bende iki hafta once yazdim cevap cikmayinca iki gun once gene yazdim bakalim ne olacak

Çevrimdışı kirnak58

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #112 : 10 Kasım 2009, 10:12:57 »
beni simdi aradılar bana numune yollamıslar ama kargo geri gitmis   :-\  tekrar gönderdik dediler

demari

• Ziyaretçi
« Yanıtla #113 : 18 Kasım 2009, 13:39:13 »
haziranda kazakistana gittim, orda cocugum icin hangi bez alsam diye dusunurken, sleepy karsima cikti, hemen aldim, amaannnn nasil rezil oldum, ne berbatmisti o bezler, bu pazartesi mail attim, yazdim kazakistan macerami, ve dedimki denemek isterdim, ama kalitesi ayni kazakistanda ki gibi'ise gondermeyin hic diye, Yanit geldi eczanelerde alabilirsiniz diye, sonra ayni gun aksam dogru bayan aradi, Anlatti, diger ulkelere onlarin standartlara gore uretiyoruz diye, falan filan, ve bugun 4 adet numune bez geldi, 70li islk mendil, 2 adet kucuk mendillerden, ve 2 adet anahtarlik, deniyecez bakalim, yinede guzel jest oldu,
PS . ulkelerin standartlarina uretiyoruz derken, bu kadar kalitesizmi kazakistan berbat bez gonderiyorsunuz diye aklima geldi, yok daha neler, sonra orda Huggies aldim,gercekten burdakindan bin kere kaliteliyidi, cok guzel oturdu, sizdirmadi, sonra biraz pahali diye diger marka Libero olani denedim, oda cok kaliteliyidi, malesef burda o markadan yokmus, ;D

merakli

• Ziyaretçi
« Yanıtla #114 : 18 Kasım 2009, 23:33:57 »
ben dun tekrardan mail yazdim bu sefer slleepy f.gocer e yazdim

Çevrimdışı sureyya25

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #115 : 19 Kasım 2009, 21:31:53 »
ya arkadaşlar bu bez zaten pek güzel değil uğraşmayın bence

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #116 : 19 Kasım 2009, 22:36:57 »
bencede iğrenç bir şey
:)

Çevrimdışı pamukseker

• Usta Kampanyacı
  • Sabır şükür,dua açar her kapıyı
« Yanıtla #117 : 20 Kasım 2009, 07:52:14 »
hiçte iğrenç değil. bende numune istemiştim bi paket göndermişler. ikiz bebeklerim oldu 26 ekimde kullandım okadarda farklı değildi diğerlerinden. önce güvenemedim bende ama kullanınca haksızlık etmemek gerektiğini anladım. yeni doğan bebek ve ciltleri hassas olmalarına rağmen hiç bi sorunla karşılaşmadık. vede firmanın ilgili olup 66 lı paket bez ve 70 lik ıslak havlu göndermesi beni çok etkiledi. ilgili ve özenli bi firma. teşekkür ediyorum denemeye ve kullanmaya değer diyorum. önyargılı olmamak gerek arkadaşlar..
Kaf dağı kadar yüksekte oIsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma! Her şeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzüIürsün..

Çevrimdışı eycane

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #118 : 25 Kasım 2009, 16:33:45 »
bende 2 ay önce mail atmıştım dün dönmüşler bebeğimin kilosunu adresimi istediler bakalım ne zaman gelcek.

Çevrimdışı japontunıng

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #119 : 10 Aralık 2009, 23:50:45 »
banada 2 adet bez 2 adet cep ıslak mendil 1 adet anahtarlık yolllamışlar teşekkürler

herkezi beklerim
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin