Gönderen Konu: Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun  (Okunma sayısı 6483 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pan167

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun
« Yanıtla #30 : 15 Şubat 2009, 01:01:50 »
benim berbat geçti arkadaşlar sinirlerim tepemde... ama inş sizlerin ii geçmiştir mutlu olursunuz her daim inş
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı seker_lady

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 15 Şubat 2009, 01:25:18 »
benim berbat geçti arkadaşlar sinirlerim tepemde... ama inş sizlerin ii geçmiştir mutlu olursunuz her daim inş

benimde canım cok sıkıldı ohh bitti de kurtulduk  ;)hayırdır niye sinirlendin???

Çevrimdışı pan167

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 15 Şubat 2009, 01:42:40 »
gece vakti eşimi bir arkadaşı aradı ve işyerinde dönen dolapları ve eşime takık olan bir kişinin patrona eşimi kötülediğini anlattı. sinirden ağlıyorum ya. eşimin hiç kimseye bir kötülüğü yoktur.i her zmn herkese yardım eden bir kişiye bu nasıl yapılır anlamıyorum. çok acımasız bir dünya... >:(

Çevrimdışı seker_lady

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 15 Şubat 2009, 02:52:53 »
gece vakti eşimi bir arkadaşı aradı ve işyerinde dönen dolapları ve eşime takık olan bir kişinin patrona eşimi kötülediğini anlattı. sinirden ağlıyorum ya. eşimin hiç kimseye bir kötülüğü yoktur.i her zmn herkese yardım eden bir kişiye bu nasıl yapılır anlamıyorum. çok acımasız bir dünya... >:(

Sorun eşinizde değil ki iş cevresinde. Bakın siz de söylemişsiniz:"eşime takık olan bir kişinin patrona eşimi kötülediğini anlattı"diye. Bİr kere eşiniz bunu yapmadıysa ki bu iftiradır öbür dünyada da cezasını çekecektir.Allaha havale edin o en güzel cezayı verecektir gerek bu dünyada gerek öbür dünyada. Gönlünüzü ferah tutun derim,sizi arayan kişiye de ne kadar güvenebilirsiniz bunu bilmiyorum . ;)

Çevrimdışı adavapuru

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #34 : 15 Şubat 2009, 14:09:05 »
Şeker_lady ye katılıyorum boşuna üzme kendini.