Gönderen Konu: denedimbiliyorum.com  (Okunma sayısı 23628 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adavapuru

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: denedimbiliyorum.com
« Yanıtla #70 : 14 Şubat 2009, 13:34:54 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
iletişim bölümünden msj attım durumu ben
bende attım henüz dönen yok :)

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #71 : 14 Şubat 2009, 13:42:57 »
fikrimühimdende hiç bişi gelmedi denedimbiliyorumdanda  >:(

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #72 : 14 Şubat 2009, 13:46:44 »
niye bana gelmedi diye şikayet ettim işte cevap:

Merhaba, Öncelikle düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.  DenedimBiliyorum’da amacımız; programlarımızda yer alacak ürünleri ve sürprizleri keşfederek deneyimlerinizi diğer üyelerimiz ile paylaşmanız, kendinize ve sevdiklerinizin hayatına değer katmanızdır. Bu amacımıza ulaşabilmek için araçlarımız; içeriklerimiz, forumlardaki paylaşımlarımız, e-postanızdaki ve/veya ev postanızdaki farklı süprizler olacaktır.  Tüm kullanıcılarımıza, bahsi geçen araçları mümkün olduğunca bütünleşik şekilde kullanarak ulaşmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda, kampanyalarımızın içeriğine uygun olarak kimi zaman ürün gönderimi yapacak, kimi zaman da size interaktif platformlarda ulaşıyor olacağız. Böylelikle sizinle sürekli iletişim içerisinde olacağız. Bize katıldığınız, kuruluş aşamamızda gösterdiğiniz anlayışınız ve paylaşımlarınız için tekrar teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz daha olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla, Denedimbiliyorum Proje Ekibi   

Çevrimdışı adavapuru

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #73 : 14 Şubat 2009, 13:48:45 »
Bu ne şimdi ne göndercez demişler ne göndermicez adam gibi bişey yapsalarya p.g dan da bu beklenir.:(

Çevrimdışı asi demir

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #74 : 15 Şubat 2009, 19:52:00 »
peh laf kalabalığı ancak >:(

Çevrimdışı a1ONEboy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #75 : 15 Şubat 2009, 20:15:35 »
göndermicekler boşverin :D ben yen üye oldum keşke bana gönderseler :D sayın denedim biliyorum yetkilileri bırkın eski üyeleri yenilere bakın dinamik yeniler bütün iş bunlarda eskileri atın gitsin :P :P :D :D
YGS , LYS ve benzeri sınavlardan dolayı kapalıyız !

melis.se

• Ziyaretçi
« Yanıtla #76 : 15 Şubat 2009, 21:18:08 »
isteriz isteriz söke söke alırız kacısı yok arkadaslar pesını bırakmayalım bıze neden gelmedı yaw....

Çevrimdışı conglomera

• Usta Kampanyacı
  • Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.
« Yanıtla #77 : 16 Şubat 2009, 00:55:29 »
Bir şey soracağım. Bu site üye olanlara çekilişlemi ürün gönderiyor yoksa anket, yarışma, ...vs gibi şeylermi düzenliyor. Yani her üyeye bir şeyler yolluyormu? Ne yapmak gerekiyor? Bir de bayan üyelikler dahamı şanslı? Üye ol yerine tıklayınca çok enteresan sorular geliyor  :)

Çevrimdışı ezel59

• Usta Kampanyacı
  • eski türk filmlerine hayran bahtsız kampanyacı..
« Yanıtla #78 : 16 Şubat 2009, 09:28:35 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
göndermicekler boşverin :D ben yen üye oldum keşke bana gönderseler :D sayın denedim biliyorum yetkilileri bırkın eski üyeleri yenilere bakın dinamik yeniler bütün iş bunlarda eskileri atın gitsin :P :P :D :D

evet bana göndersinler acayip reklam yaparım, "yahu gene int.'ten kazandım" diye kasılır dururum, ayrıca çevrem genişte dedim ama kıpırtı yok henüz keşfedilmeyi bekliyorum..:))

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #79 : 16 Şubat 2009, 09:49:10 »
Benim paketim de az önce geldi ;D 6 adet diş macunu ve oral b, ve bir sürü broşür. Teşekkürler denedim biliyorum :D
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin