Gönderen Konu: Mynet- Yılbaşı  (Okunma sayısı 3763 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı toprakhaktan

• Usta Kampanyacı
  • Yağmur yağsın toprak koksun,seni hatırlatsın
Mynet- Yılbaşı
« : 16 Aralık 2010, 19:04:51 »

En iyi anıyı anlatarak en çok puan alan pırlanta kazanıyor!

Yılbaşına dair anılarını bizimle paylaşanlar, hediye kazanma fırsatı yakalıyor! Aşağıdaki hediyelerimizden biri, "Yılbaşı anısını anlatarak en çok puan alan"  Mynet üyelerimizin olacak.

İşte hediyelerimiz!!!

En yüksek puanı alan MY DİAMOND'dan pırlanta kazanıyor;

1. okurumuz tek taş yüzük 0,25 carat
2. okurumuz VS H* kolye 0,25 carat
3. okurumuz VS H* küpe 0.15x2 0.30 carat

* VS H Altın 18 ayar beyaz altın

Anıları paylaşma ve puanlama süresi 31 Aralık Cuma sabahı 10:00'a kadar sürecek.  Kazanan şanslı Mynet üyelerinin isimleri Mynet anasayfamızdan duyurulacak

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Kampanya Katılım Koşulları

"Yılbaşı Anını Anlat Kazan" kampanyası, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kasap Sok. Altınay İş Merkezi No:10/3 Esentepe Şişli İstanbul adresinde faaliyet gösteren Mynet Medya Yayıncılık Uluslararası Elektronik Bilgilendirme Ve Haberleşme Hizmetleri A.Ş. (bundan sonra Mynet olarak adlandırılacaktır) tarafından düzenlenmektedir.
Yılbaşı Anını Anlat Kazan kampanyası, aşağıdaki şartları kapsar ve tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.
Katılımcılar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin alan adlı internet sitesinde kullanıcı adı altında anneleri ile ilgili unutamadıkları bir anılarını yazıp yayınlayacaklardır. Tüm katılımcılara ait anılar yorum yapılmaksızın yayınlanacaktır. Anılar, genel mevzuata, ahlaka ve adaba aykırı olamaz.
Yılbaşı Anını Anlat Kazan kampanyası 16/12/2010 günü saat 17:00'de başlayıp 31/12/2010 günü saat 10.00'da sona erecektir. Kampanya, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde yer almaktadır.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde yayınlanan Yılbaşı Anını Anlat Kazan kampanyasına, Mynet'in belirtmiş olduğu şartları eksiksiz yerine getiren yarışmacılar katılmaya hak kazanacaklardır.
İnternet kullanıcıları, kampanya süresince Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin isimli internet adresinde yayınlanan anneler günü anılarını oylayabileceklerdir. İnternet kullanıcıları tarafından en çok oy alan anneler günü anısını yayınlayan katılımcı birinci olarak hediyeye hak kazanacaktır.
Birinci olan katılımcıya 0.15 carat VS H* tek taş yüzük, ikinci olan katılımcıya VS H* kolye 0,25 carat, üçüncü olan katılımcıya da VS H* küpeler 0.15x2 0.30 carat (* VS H Altın 18 ayar beyaz altın) hediye edilecektir.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli icinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler kazanan tarafından ödenecektir.
Kampanyaya katılım icin katılımcılardan herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.
Kazanılan hak nakde veya mala çevrilemeyecektir.
Kampanya esnasında, sonucları lehlerine değiştirmek amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
Puanlamada hile yapılıp yapılmadığı Mynet teknik servisi tarafından kontrol edilecektir. Farklı kullanıcı isimleri yaratarak, kendi anısını oylamış ve bu şekilde yüksek puan almış katılımcıların almış oldukları oylar geçersiz sayılacaktır.
Mynet teknik ekibi tarafından yapılacak inceleme sonunda birici tespit edilerek Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet adresinde ilan edilecektir.
Kampanyadan sonra asil ve yedek kazananların adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacak aynı zamanda da mail vasıtasıyla bilgilendirileceklerdir. Postada oluşabilecek gecikmelerden dolayı Mynet sorumlu tutulamaz. Katılımcıların tebliğ ettikleri posta adreslerinin eksik veya hatalı olması nedeniyle gönderinin ulaşmaması durumunda, kazananların İnternet sitesinde yapılacak ilan ile belirtilmesi, kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
Asil kazanan, ödül teslimi icin en geç 31.01.2011 tarihine kadar; yedek kazanan ise, ödül teslimi icin en gec 15.02.2011 tarihine kadar Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kasap Sok. Altınay İş Merkezi No:10/3 Esentepe Şişli İstanbul adresine kendisinden istenen bilgileri göndermeleri halinde, belirtilen tarihe kadar, ödüllerini teslim alabileceklerdir.
Hediye 31.01.2011 tarihine kadar kazananın adreslerine ulaştırılacaktır.
Hediye kazanma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez.
Hediyeleri teslim alabilmek icin, İkametgah Belgesi ve Nüfus Cüzdanı fotokopisinin ibrazı veya gönderilmesi gereklidir.
Kampanya kaydı esnasında kişisel bilgilerle ilgili yanlış beyanlarda bulunanlar hediye alma hakkı kazanamazlar. Bu gibi durumlarda Mynet'in hiçbir sorumluluğu yoktur.
Bu kampanyaya Mynet calışanları ile birinci dereceden yakınları katılamazlar. Katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.
İhtilaf vukuunda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
Kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki hükümleri kabul etmiş sayılır.
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2010, 19:06:32 Gönderen: toprakhaktan »

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Mynet- Yılbaşı
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2010, 14:20:09 »
Yarışmayı Yanlış anons etmişler
Mynet hesabı açmakta en azimli üç okurumuz  MY DİAMOND'dan pırlanta kazanıyor olacaktı
o kadarda uyarı maili attım demekki kişi sayılarını arttırmak işlerine geliyor

Çevrimdışı pLnLp

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Tek arkadaşı "üzüm" :)
« Yanıtla #2 : 17 Aralık 2010, 16:38:05 »
ben kazanmıştım buradan ama oylamalı değildi en çok resim ve konu açanaydı
2. olup kolye kazanmıştım ama 1.lik ödülünü yolladılar daha sonra
tek taş yüzük eşittirrr TOZ TAŞ geldi :D
Twitter:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnstagram:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Teklife Bir Tık Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı pretemagna

• Usta Kampanyacı
  • pretemagna@gmail.com
« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2010, 15:13:59 »
ben kazanmıştım buradan ama oylamalı değildi en çok resim ve konu açanaydı
2. olup kolye kazanmıştım ama 1.lik ödülünü yolladılar daha sonra
tek taş yüzük eşittirrr TOZ TAŞ geldi :D

vay tebrikler :D
soluk soluğa yaşamalı insan..

Çevrimdışı aysell

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2011, 01:18:30 »
kazananlar açıklanmış.

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2011, 11:21:04 »
bu eski arkadaşlar geçen senenin bu.bu sene kazananlarıda biliyorum ama isimlerini söylemiycem birilerinin emekleriyle kazanmayı sever onlar :)
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #6 : 04 Ocak 2011, 11:22:16 »
bu eski arkadaşlar geçen senenin bu.bu sene kazananlarıda biliyorum ama isimlerini söylemiycem birilerinin emekleriyle kazanmayı sever onlar :)

ben fotoyu sileyim bari ;D
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #7 : 04 Ocak 2011, 11:23:09 »
geçen sene listede adım olmadığı halde kazanmıştım şanslı günümdü :)
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!