Gönderen Konu: Money Club İle İçim Dolcia Krem Karamel'i %100 İndirim İle Alın  (Okunma sayısı 21342 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı !sumak!

• Usta Kampanyacı
  • Şans Lazım Şans:)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

o % 100 indirim için : 23 – 26 Kasım 2010 tarihleri arasında Money Club Kart; Money Visa veya Money Club Kart özellikli kartınız ile web sitesi üzerinden kampanyaya başarıyla katılmanız durumunda , İçim Dolcia Krem Karamel ürününden 1 adet %100 indirimli almaya hak kazanırsınız. İçim Dolcia Krem Karamel 1 adet %100 indirimli alımınızı 10 Aralık 2010’a kadar Migros mağazalarından yapabilirsiniz. Kampanyadan sadece bir kez yararlanabilirsiniz.

o % 70 indirim için : 23 – 26 Kasım 2010 tarihleri arasında Money Club Kart; Money Visa veya Money Club Kart özellikli kartınız ile web sitesi üzerinden kampanyaya başarıyla katılmanız durumunda, İçim Dolcia Krem Karamel ürününden 1 adet %70 indirimli almaya hak kazanırsınız. İçim Dolcia Krem Karamel 1 adet %70 indirimli alımınızı 10 Aralık 2010’a kadar Migros mağazalarından yapabilirsiniz. Kampanyadan sadece bir kez yararlanabilirsiniz.

o % 50 indirim için : 23 – 26 Kasım 2010 tarihleri arasında Money Club Kart; Money Visa veya Money Club Kart özellikli kartınız ile web sitesi üzerinden kampanyaya başarıyla katılmanız durumunda, İçim Dolcia Krem Karamel ürününden 1 adet %50 indirimli almaya hak kazanırsınız. İçim Dolcia Krem Karamel 1 adet %50 indirimli alımınızı alımınızı 10 Aralık 2010’a kadar Migros mağazalarından yapabilirsiniz. Kampanyadan sadece bir kez yararlanabilirsiniz.

o % 25 indirim için : 23 – 26 Kasım 2010 tarihleri arasında Money Club Kart; Money Visa veya Money Club Kart özellikli kartınız ile web sitesi üzerinden kampanyaya başarıyla katılmanız durumunda, İçim Dolcia Krem Karamel ürününden 1 adet %25 indirimli almaya hak kazanırsınız. İçim Dolcia Krem Karamel 1 adet %25 indirimli alımınızı alımınızı 10 Aralık 2010’a kadar Migros mağazalarından yapabilirsiniz. Kampanyadan sadece bir kez yararlanabilirsiniz.

* Tüm indirim kampanyalarından birinden yararlanabilirsiniz.

Çevrimdışı adige01

• Usta Kampanyacı
artık sadece 1 kart okutabiliyoruuz  :o
Kalbini ALLAH bilsin,gerisini salla gitsin..

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
evetttttt  :'( :'(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı HoppiDi

• Usta Kampanyacı
Aldım.. Arkadaşlara da alacaktım ama aynı ip den olmuyormuş artık.

Çevrimdışı HoppiDi

• Usta Kampanyacı
Bu moneyden kaçıncı alışım ama nedense ürünleri bulamıyorum ve haklarım yanıyor.  :'( Umarım bu sefer bulurum markette ürünü.

Çevrimdışı dunyaninnisi

• Usta Kampanyacı
şimdi girdim kartımın numarasnı yazdım kaydınız başarıyla yapıldı dedi, bu kadar mı, daha önce hiç almadıydım

Çevrimdışı adige01

• Usta Kampanyacı
şimdi girdim kartımın numarasnı yazdım kaydınız başarıyla yapıldı dedi, bu kadar mı, daha önce hiç almadıydım

eet ;)

Çevrimdışı HoppiDi

• Usta Kampanyacı

Bu kadar. Artık marketten bedava ürününü alabilirsin tabi bulursan :D

Çevrimdışı esrapek

• Deneyimli Kampanyacı
çok kötü oldu bu ya neden yaptılarki ya

Çevrimdışı adige01

• Usta Kampanyacı
ürünler bitmezki ozmn yaa :P