Gönderen Konu: nursencehersey | kristal kozmetik-3 kişiye rimel hediye (5 kasım-15Kasım)SON GÜN  (Okunma sayısı 2620 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
onu ben ekleyemiyorum bıldıgım kadarıyla moderetorlerımız ekleyebılıyor yada eklenıyorsa bıle ben bılmıyorum nasıl eklenecek
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
onu ben ekleyemiyorum bıldıgım kadarıyla moderetorlerımız ekleyebılıyor yada eklenıyorsa bıle ben bılmıyorum nasıl eklenecek

konuya girdiğin zaman yukarda göreceksin canım "teşekkür butonu ekle" yazıyor ;)
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
görünmüyo bende teşekkür butonu ya  ???
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
iyide zaten var teşekkür et butonu bu konuda o yüzden görmüyorsun canım teşekkür ekle butonunu.

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
iyide zaten var teşekkür et butonu bu konuda o yüzden görmüyorsun canım teşekkür ekle butonunu.

;D
teşekkür etmişim bir de saf saf tarif ediyorum yaa ;D
neşe öyle yazınca bakmadım ki ;D
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
 ;D ;D ;D ;D allahım ya beynım sulandı bayram oncesı teşekkürler arkadaşlar

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
son günler katılımlar için katılımlarnızı bekliyorum arkadaşlar

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
yarın son gün unutanlar katılımlarınızı bekliyorum  ;)

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
bugün son gün arkadaşlar  ;)

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.