Gönderen Konu: PUAN+  (Okunma sayısı 2969 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
PUAN+
« : 02 Kasım 2010, 11:28:47 »
Türkiye'nin ilk Küçük İşletmeler İçin İnteraktif Müşteri Sadakat Programı olan PUAN+ hayatına yeni üyelerine muhteşem hediyeler kazandırarak başlıyor. 25 Eylül-5 Kasım tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin'daki PUAN+ üyelik formunu doldurarak ücretsiz olarak PUAN+ üyesi olan 3 kişi netbook ve 1 kişi 42″ LCD televizyon  kazanıyor!

Hiç bir şart ya da koşul yok. Üye olan herkes kazanma şansını ÜCRETSİZ yakalıyor!

Hediye Detayları

1 Kişiye LG 42LD420 Televizyon: 42” Full HD LCD TV

Şık tasarımı ile oldukça büyüleyici bir Full HD çözünürlüklü LCD TV olarak kullanıcıların huzuruna çıkan 42LD420, tüm sinema, spor ve video oyun uygulamalarında maksimum kaliteyi evlere taşıyor. Ayrıca bu teknoloji harikasının Akıllı enerji tasarrufuyla çevre dostu olduğunu da belirtmek lazım.

3 Kişiye Toshiba NB250-10D Netbook

Rahat taşınabilir boyutlara ve yüksek perfomansa sahip Toshiba NB250-10D netbook ile internette dolaşmak artık çok daha keyifli! Üzerindeki kablosuz modemini ya da kendi USB 3G modeminizi kullanarak keyifli bir internet deneyimini yaşayın!

Kampanya Şartları

PUAN+ çekiliş kampanyası, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 21.09.2010 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/2279-8424 sayılı izni ile 25.09.2010-05.11.2010 tarihleri arasında Aze Bilgisayar İletişim Hiz. Ltd. Şti. tarafında düzenlenmektedir.
Söz konusu tarihler arasında Türkiye genelinde PUAN+ Programına Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki üyelik formunu, ad-soyad, adres ve telefon bilgileri ile doldurarak bireysel üye olan kullanıcılar 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır.
Kampanya katılımı ücretsizdir.
Her bir yeni üyelik bir katılım hakkıdır.
Katılım hakkı 1 adetle sınırlıdır. Bir üye aynı bilgilerle tekrar üyelik yapamaz.
İkramiye kazanabilmek için kampanya tarihleri arasında başlatılan üyeliğin kampanya sonunda iptal edilmemiş olması gereklidir.
Çekiliş 10.11.2010 tarihinde saat:11.00′de, Anadolu Briç Spor Klübü Derneği Oyun Salonu-Koşuyolu Cad. Mahmut Yesari Sok. No: 34 Koşuyolu-Kadıköy/İstanbul adresinde noter huzurunda kura sonucu gerçekleştirilecektir.
Yapılacak olan çekilişte 1 adet 42″ LCD Televizyon (LG 42LD420) ve 3 adet netbook bilgisayar (Toshiba 250NB-10D) hediye edilecektir.(Ürün özellikleri yukarıda belirtilen içeriktedir. Görsellerdeki hediye ürün modelleri ve renkleri değişiklik gösterebilir.
Asil ve yedek talihliler 15.11.2010 tarihinde STAR Gazetesi’nde ilan edilecektir.
İkramiye kazanan asıl talihlilerin 29.11.2010, yedek talihlilerin ise 15.12.2010 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.
Asil ve yedek talihlilere iadeli tahhütlü posta kanalı ile tebligat yapılacaktır.
KDV ve ÖTV hariç, tüm yasal yükümlülükler talihli tarafından ödenecektir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kura sonucu birden fazla ikramiye isabet etmesi durumunda değerce büyük olan ikramiye verilir. Aynı tip ikramiyeden birden fazla kazanılması durumunda sadece bir adet ikramiye verilir.
18 yaşından küçükler, Aze Bilgisayar İletişim Hiz. Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri alamazlar
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı tipcan

• Deneyimli Kampanyacı
  • Katıl Katıl Bitmiyo =)
Ynt: PUAN+
« Yanıtla #1 : 02 Kasım 2010, 14:16:49 »
güzelmiş  :D
Twitter Hesabım ; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

ARKO DA YARDIM İÇİN 5 YILDIZ VERİR MİSİNİZ (:

Çevrimdışı ibalci

• Usta Kampanyacı