Gönderen Konu: Balpötüşü| Hediye Trendinden Casus Kapı Çıkartması Hediye(23 Ekim-15 Kasım)  (Okunma sayısı 3091 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
meralcim onayladım gülüm bol şans kolay gelsin vede ;D
savaş katıl sen kimene yani ne derlerse desinler.kişi kendi gibi sanarmış herkesi.ben çekilişteki isimlere bakarım bir çoğunuda tanımam zaten.konuşan havaya uçurur lafını :-X
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı glh_n

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Blogumdaki kampanyalar sizi beklerrr :D
evet bencede katıl  :) hiç tanıdığına veren yoktur demiyorum herkesin günahı kendi boynuna ama genelde hiç bloglardan kazanamayanlar çıkarıyo bu lafları ya  :D bende bi ara hiç kazanamıyorum diye üzülüyodum sonra farkettimki blog kampanyaları bölümüne pek bakmıyorum bile :D Kendi blogumu kurduktan sonra çoğunu takip edip katılmaya başladım.Dün dördüncü blog hediyemi nurgülün blogundan kazandım :P :D
YENİ FACEBOOK SAYFAMI BEĞENİRMİSİNİZ :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
bu akşam çekiliş yaparsın dimiii
benimde çekiliş bu akşam ;D
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı bedduamiz

• Usta Kampanyacı
bende katıldım
Özgürlük savaşcısı CECEN kardeşlerimize selam olsun...!

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
arkadaşlar gün içinde açıklamaya çalışıcam en kötü ihtimal akşam açıklarım.misafirim var birde bayram ve kurban olunca gecikmemi mazur görün :-[
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!