Gönderen Konu: 50 kişi 100 TL’lik, 100 kişi 50 TL’lik La Roche-Posay hediye çeki kazananlar  (Okunma sayısı 9932 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı soldierkan

• Usta Kampanyacı
aslında resim çekilebilir ben resim çekip koymuştum daha önce bir kampanya sonucunda  ;D

Çevrimdışı uzaksehirler

• Usta Kampanyacı
gazeteden  büyüteçle okudum ben. foruma fotograf eklemeyi bilmiyorum. gazeteden resim çok zor bence. en iyisi yazdıgımız telefon numarasını arayabilirsiniz.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı calimero

• Acemi Kampanyacı
  • **
ben de 100 TL'lik çek kazanmışım, bugünlerde sadece kampanyalardan değil hiç bir şeyden kazanamıyordum, o yüzden çok umutsuzdum. Bu sabah tekrar umudum geri döndü :) :)  ;)

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
firmayı aradım adresimize teslim belgesi gelecek onu doldurup gönderekmişiz. faks veya mail ile yollamalarını  rica ettim göndermediler. bekleyelim şimdilik

Çevrimdışı gbicerus

• Yeni Kampanyacı
  • *
bu ne yarışmasıydı ki hatırlamıyorum sitesi varmı..

Çevrimdışı kuzuzu

• Acemi Kampanyacı
  • **
ARKADAŞLAR nişanlıma geldi doldurup göndercez 100 tl çek sadece b elli üründe ve eczanelerden belli eczanelerden albilecekmişiz

Çevrimdışı glh_n

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Blogumdaki kampanyalar sizi beklerrr :D
ARKADAŞLAR nişanlıma geldi doldurup göndercez 100 tl çek sadece b elli üründe ve eczanelerden belli eczanelerden albilecekmişiz

hangi ürünler ve hangi eczaneler olduğunu nasıl öğrenicez :)
YENİ FACEBOOK SAYFAMI BEĞENİRMİSİNİZ :)

Çevrimdışı kuzuzu

• Acemi Kampanyacı
  • **
arkadaşlar
gelen kağıtta tel yazıyoo ben onu aradım bana yakın eczaneyi söylediler sizede gelince sizde ararsınız size yakın teli öğrenirsiniz o eczaneler bilgi sahibiymiş

Çevrimdışı anermis

• Acemi Kampanyacı
  • **
BENDE 50 TL LİK kazanmışım zarf geldi onu doldurup yollayacaklarmış sonra onlar çek yollayacakmış falan kazananlar tebrikler

Çevrimdışı ofle_ee61

• Acemi Kampanyacı
  • **
kazananlara tebrikler