Gönderen Konu: Taft Destek  (Okunma sayısı 227082 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Taft Destek
« Yanıtla #1410 : 19 Mayıs 2010, 21:21:28 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar akşama kadar müsadenizi istiycem..İe düzenlemelerde alt taraflara yazı yazarken kayma yapıyor.Chromeden yapıcağım için eklenmeyen arkadaşlardan akşama kadar süre istiycem.Akşam sıradan hallederim...

Arkadaşalr kimseyi hususi eklememezliketmedim..Bugün içinde yazmıştım.. Anında yetişemiyorum ayrıca zamanda uzun o yüzden biraz rahat olalım olurmu..

Benim özel mesajlarım tahminimce size gelen mesajlardan kat kat fazla ve hepsine yetişemiyorum...
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #1411 : 19 Mayıs 2010, 21:25:06 »
;D
o zamankı oyum bıraz acemılıgıme gelmıstı uzgunum ama aramızda kalsın da saçlar da kotuyddu be sco  ;D buseferkı her kımse ıımış ;D

Aramızda kalsında senin saçlar kötü diye begenmemiştim bende ;D Bu sefer hatrın için begendim ama saclar hala kötü  ;D :D
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı toprakhaktan

• Usta Kampanyacı
  • Yağmur yağsın toprak koksun,seni hatırlatsın
« Yanıtla #1412 : 19 Mayıs 2010, 21:25:19 »
bende tahmin ettim buraya yazdım diğer arkadaslardan biri yazsın diye , yuzsüzlük ederim arada nadirde olsa

Çevrimdışı GÜLÇİN21

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1413 : 19 Mayıs 2010, 21:27:26 »
;D
o zamankı oyum bıraz acemılıgıme gelmıstı uzgunum ama aramızda kalsın da saçlar da kotuyddu be sco  ;D buseferkı her kımse ıımış ;D

Aramızda kalsında senin saçlar kötü diye begenmemiştim bende ;D Bu sefer hatrın için begendim ama saclar hala kötü  ;D :D

sco kalbımı kırıyosun ama :-X
Demin fırına gittim. Fırıncı, ekmek sıcak diye eliyle zıplata zıplata getirince "Utanmıyormusun milletin ekmeğiyle oynamaya" deyip kaçtım. :D

Çevrimdışı asi demir

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1414 : 19 Mayıs 2010, 21:29:25 »
onaylanmış benimde yupppi

Çevrimdışı ilginç

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1415 : 19 Mayıs 2010, 21:30:57 »
baltuana    legolas   adamoda  janeözlem   kolera  hergunkampanya ( sco)  oylarınızı verdım unuttugum varsa öm atsın ;)

Çevrimdışı sena66

• Deneyimli Kampanyacı
  • facebook:Sena Erdem
« Yanıtla #1416 : 19 Mayıs 2010, 21:32:40 »
İki gündür yoktum.Linkleri yeni eklenenleri oylayamamıştım ama şimdi hepsini beğendimsevgi128,masumkedi,kelimeler_yetse,dilemma,puma,aysell,tarbah,k0lera,adriana1983,mayki,ereknur,caspian hepinizi oyladım oylarımı bekliyorum valla  :P

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #1417 : 19 Mayıs 2010, 21:33:03 »
Bende verdim oyunu Aslı

Sena imzama gel  ;D
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı kelimeler_yetse

• Usta Kampanyacı
  • kaderini yaşa yada yenisini yaz!
« Yanıtla #1418 : 19 Mayıs 2010, 21:36:08 »
İki gündür yoktum.Linkleri yeni eklenenleri oylayamamıştım ama şimdi hepsini beğendimsevgi128,masumkedi,kelimeler_yetse,dilemma,puma,aysell,tarbah,k0lera,adriana1983,mayki,ereknur,caspian hepinizi oyladım oylarımı bekliyorum valla  :P
ben daha önce beğenmişim ;)

Çevrimdışı GÜLÇİN21

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1419 : 19 Mayıs 2010, 21:36:58 »
sena benımı unuttun ;D
Demin fırına gittim. Fırıncı, ekmek sıcak diye eliyle zıplata zıplata getirince "Utanmıyormusun milletin ekmeğiyle oynamaya" deyip kaçtım. :D