Bağlanılan Hatırlatmalar

• Knedir?: 02 Haziran 2010

Gönderen Konu: K nedir?  (Okunma sayısı 94553 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beyazgülüm

• Usta Kampanyacı
  • Varlığını hissetmedimki yokluğun bana koysun ...
    • kalp-agrisi
Ynt: K nedir?
« Yanıtla #710 : 02 Haziran 2010, 16:48:09 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Tebrikler gönül..

Umutluydum ama çıkmadı.Güzel bir maratondu.Önümüzdeki çekilişlere bakacaz :=)

ewt kutuda ne var yıne kafa yorucaz yorucaz ama cıkmıcak ;D ;D ;D
arkadslar artık nete pek takılamıyorum vaktım olmuyo o yuzden kımseye destek olamıyorum. kusura bakmayın gunde sadece 30 dk neteyım. :( :(

Çevrimdışı vaynett

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #711 : 02 Haziran 2010, 16:55:42 »
kampanyayı düzenleyen Mehmet bey bana bir tane iphone verseydiniz herkesten daha çok tanıtımınızı yapardım...
anlayan anladı sanırım  ;)

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #712 : 02 Haziran 2010, 16:57:26 »
kampanyayı düzenleyen Mehmet bey bana bir tane iphone verseydiniz herkesten daha çok tanıtımınızı yapardım...
daha acık yazsana vaynet  ???

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #713 : 02 Haziran 2010, 16:59:26 »

Saçmalıyosun bence.
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #714 : 02 Haziran 2010, 17:10:51 »
video yayınlandımı arkadaslar

Çevrimdışı vaynett

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #715 : 02 Haziran 2010, 17:12:10 »
anlayan anladı sanırım  ;)

Saçmalıyosun bence.
Yakınlarımdan 20 kişi tc kimlik no vermeden onaylandı geri kalanlarda verdi zaten ve bu durumda olan pek çok kişi vardı yani kimlik no vermeden onaylanan....tabi şu farkedildi ki  kimlik no vermeye pek kimse yanaşmayınca verenler yani fazlaca verenler gerçekten iddalı konuma geldiler

ee bu durrumun önüne geçmek için de pek çok kişi kimlik no vermeden onaylandı ki ''ulan ne şanssızım o kadar katılım yaptım çıkmadı ''dedirtmek için araya da süz olsun diye bir kaç tane ''geçersiz numara ,doğrulanmadı ''gibi bişeyler serpiştirdiler olduda bitti maşallah durumu oldu

şöyle düşünün mesela  toplam katılım yani kimlik nosu veren 150 kişi bunların 50 kişisi benim bunu  önlemek için de herkesi onaylamak gerekiyordu  ;)
Kazanan kişiler genellikle facebook ta ve diğer yerlerde konuya sürekli mesaj atan,konuyu sürekli canlı tutan kişiler

kampanyayı düzenleyen Mehmet oğul beyefendi siz giderken biz geliyorduk bu yollardan  ;)

1. Yedekler bile hiç sevinmesin boşuna benden söylemesi

Yedek listedeki adnan karaman benim yani amcam olur kendileri ...ama 1973 doğumlu bir adnan karaman türkiyede yok şu anda..yani oradaki adnan karaman k.mın k sının sanal Adnan Karaman'ı diyelim ki sıra bu K mın K sının Sanal Adnan Karamanına geldi eee kim kazanacak bu ödülü o zaman gerçek adnan karaman 1960 doğumlu
 umarım anlatabilmişimdir

EDİT:bunları yazdıktan sonra yedeklere göstermelik bişeyler çıkabilir gerçi bir sonraki K Mın Ksı kampanyasının selameti açısından

« Son Düzenleme: 02 Haziran 2010, 17:29:58 Gönderen: vaynett »

Çevrimdışı vaynett

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #716 : 02 Haziran 2010, 17:21:50 »
Bu bizim iznimiz olmadan onaylanan 20 kişi için
bu kişilere farklı ıp lerden teker teker benim kimlik numaram xxxxxxxxx çek
iliş nom xxx şeklinde mail attırdım olmadı
sonra ben
bakın haksızlık yapıyorsunuz burada onayladığınız gerçek kişilerin gerçek  kimlik noları 1 den 20 ye kadar
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx şeklinde sıralıdır diye 20 tane mesaj attım ne bir cevap ne bir geri dönen yok  

Yani kafalarına göre sanal kişiler oluşturdular

öffff kıytırık bir K için ne kadar nefes yorduk yaaa ???
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2010, 17:35:42 Gönderen: vaynett »

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #717 : 02 Haziran 2010, 17:40:11 »
bu yazılanları üzerime alınmak istemiyorum. ilk defa büyük bir ödül kazandım ve çok mutuluyum. Allah sizlere de nasip eder umarım.

Çevrimdışı vaynett

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #718 : 02 Haziran 2010, 17:41:44 »
bu yazılanları üzerime alınmak istemiyorum. ilk defa büyük bir ödül kazandım ve çok mutuluyum. Allah sizlere de nasip eder umarım.
sizi tebrik ediyorum gönül hanım hediyenizi iyi günlerde kullanın emeklerinizin karşılığını aldığınız sonuçta  ;)

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #719 : 02 Haziran 2010, 17:44:59 »
sizi tebrik ediyorum gönül hanım hediyenizi iyi günlerde kullanın emeklerinizin karşılığını aldığınız sonuçta  ;)

Vaynet, iftira atmaktan vazgec, düşündügün gibi bi olay yok.  İnsanların sevinçlerini gölgelemeyin böyle yaparak. Sen 100 tane katılım bile yapsan emin ol kazanamazsın. Fesatlıkla çekememezlikle elinize sadece koca bir sıfır geçer böyle.  Daha fazla iftira atma artık.  >:(
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld