Gönderen Konu: Avon Güzellik Perisi  (Okunma sayısı 617246 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

awelya

• Ziyaretçi
Ynt: Avon Güzellik perisi _2
« Yanıtla #9080 : 26 Mart 2010, 15:26:38 »
Ben bu oyunun Yapımcılarından olsam yada kim olursa olsun Siz bu oyunu yapıosunuz ve Bedava ürün alıyorsunuz
Biraz mantık çalışıtırısak bu younu yapan kişi bayanlardan oluşuyor. Peki bunlar enayimi neden bedava ürünleri kendileri almasın stokun 5 gösterip vermemesi onlardan kaynaklanıyor bence bu yazdığımı okuyun arkdaşlar lütfen?
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin buyrun bakın oyunun kurucuları bayanlardan oluşuyor

Güzellik perisinden alıntıdır

Çevrimdışı marsmelow

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9081 : 26 Mart 2010, 15:41:31 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ben bu oyunun Yapımcılarından olsam yada kim olursa olsun Siz bu oyunu yapıosunuz ve Bedava ürün alıyorsunuz
Biraz mantık çalışıtırısak bu younu yapan kişi bayanlardan oluşuyor. Peki bunlar enayimi neden bedava ürünleri kendileri almasın stokun 5 gösterip vermemesi onlardan kaynaklanıyor bence bu yazdığımı okuyun arkdaşlar lütfen?
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin buyrun bakın oyunun kurucuları bayanlardan oluşuyor

Güzellik perisinden alıntıdır

saçma :D o zaman tüm stoğu kendilerine alırlardı,bizim forumun yarısı alıyo hergün bu ürünlerden :D şans meselesi sadece

Çevrimdışı ayferr24

• Usta Kampanyacı
  • rabbimin mükafatları
« Yanıtla #9082 : 26 Mart 2010, 15:44:38 »
şöyle olabilir .bir kısmını kendilerine alıyorlar bir kısmını veriyorlar yada siteden bazılarıda kuruculardan,yada hiçbiri tamamen şans yada başka yolu , yolları var biz bilmiyoruz.sui zan yerine hüsnü zan yapalım şans  şans tamamen şans diyelim.her ne kadar şans hergün aynı kişilere gülsede

awelya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9083 : 26 Mart 2010, 15:50:07 »
şöyle olabilir .bir kısmını kendilerine alıyorlar bir kısmını veriyorlar yada siteden bazılarıda kuruculardan,yada hiçbiri tamamen şans yada başka yolu , yolları var biz bilmiyoruz.sui zan yerine hüsnü zan yapalım şans  şans tamamen şans diyelim.her ne kadar şans hergün aynı kişilere gülsede

katılıyorum  :)

Çevrimdışı orange

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #9084 : 26 Mart 2010, 15:57:32 »
Wish of Happiness EDT
Tarih: 26.03.2010 14:00

nası aldım bende bilmiyorum :-\ 0 gozuktu yeniledim 3-5 defa ;D nys aldım sonunda bir adet daha happiness ;D
;D ;D Hayırlı olsun o zaman ;D ;D

Ürün:    Tasha EDT
Sipariş Zamanı:   26.03.2010 14:00
Durum:   Bekliyor
 ;D ve de bana da  ;D

ben o kadar çok yeniledimki sayfa açılana kadar stok gözümün önünden akıp gitti:( ben alamıcakmıyım bi tane yaaa:(

Çevrimdışı orange

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #9085 : 26 Mart 2010, 16:01:56 »
Wish of Happiness EDT
Tarih: 26.03.2010 14:00

nası aldım bende bilmiyorum :-\ 0 gozuktu yeniledim 3-5 defa ;D nys aldım sonunda bir adet daha happiness ;D
;D ;D Hayırlı olsun o zaman ;D ;D

Ürün:    Tasha EDT
Sipariş Zamanı:   26.03.2010 14:00
Durum:   Bekliyor
 ;D ve de bana da  ;D

ben o kadar çok yeniledimki sayfa açılana kadar stok gözümün önünden akıp gitti:( ben alamıcakmıyım bi tane yaaa:(

bu  arada güle güle kullanın arkadaşlar

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #9086 : 26 Mart 2010, 16:08:09 »
yarın abna krem alabılecek bır arkadas varmı yarında yetısemem zaten 2 de cıkıyorum cıkmam 2,30 oluyo  ???
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı ayferr24

• Usta Kampanyacı
  • rabbimin mükafatları
« Yanıtla #9087 : 26 Mart 2010, 16:10:51 »
canım ya yemin le diyorum kendime alabilsem ilk olarak sana almayı deneyeceğim .ama hergün 0 kuralı bozulmuyor .inş sana alan biri çıkar yada bana çıkar daha sonrada senin için denerim
yarın abna krem alabılecek bır arkadas varmı yarında yetısemem zaten 2 de cıkıyorum cıkmam 2,30 oluyo  ???

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
« Yanıtla #9088 : 26 Mart 2010, 16:18:00 »
roboformdaki ad soyad sorununu çözdüm çok mutluyum :) ama nasıl analtabilirim bilmiyorum roboformda profilinizi düzenle kısmı var en sonunda özel var alan adı olarak Ad soyad alan değerine adınızı soyadınızı yazın ve ertunga arkadaşın verdiği sayfada deneyin bende oldu

Çevrimdışı heidi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9089 : 26 Mart 2010, 16:20:50 »
çilekreçeli orda alan adı alan değeri falan yazıyo oraya mı yazdın