Gönderen Konu: Avon Güzellik Perisi  (Okunma sayısı 618549 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı venüsger

• Usta Kampanyacı
    • Kadına Dair
Ynt: Avon Güzellik Perisi
« Yanıtla #5050 : 13 Mart 2010, 14:48:32 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaslar formu elle doldurarak parfümleri kesinlikle alamazsınız. Google'dan Roboform'u aratıp indirin. İnternet Explorer'da çalıştırın. Sadece adınızı soyadınızı yazdıgınızda geri kalan tüm bilgiler anında dolduruluyo  ;)

Bende onunla aldım hep siparişlerimi yoksa mümkün değil yetişmek. :)
Fakat isim soyisimin haricinde bir de telefon sorunu oluyor bende sende de oluyor mu?
başına sıfır koyuyor onu düzeltiyorum bir de telefonlardan birini dolduruyor diğerinin sadece alan kodunu dolduruyor onunda başına sıfır atıyor.Zaman kaybediyorum ordan. :(
Hak ettiğin kadarını,hak ettiğin vakitte alırsın...

Çevrimdışı mukoo

• Usta Kampanyacı
  • Bir bakış borcun var bana.... G.E.E.<3
« Yanıtla #5051 : 13 Mart 2010, 14:50:59 »
mukoo' mada ruj siparişini verdim, iyi günlerde kullan canıım  :-*
ALLAH RAZI OLSUN ABLACIMM :)
YA KURSTAN GELDİM BENDE TAM EVE YETİŞTİĞİM ANDA OLMŞ BİTMİŞ :(
ÇOK SEVİNDİMA NLATAMAMM :)
bazen durup dururken, birine "pardon bakar mısınız?" diyip sonra "ne bakıyosun lan ?" diyerek olay çıkarasım geliyo, sonra gidiyo. :)

Sco_

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5052 : 13 Mart 2010, 14:51:04 »
Arkadaslar formu elle doldurarak parfümleri kesinlikle alamazsınız. Google'dan Roboform'u aratıp indirin. İnternet Explorer'da çalıştırın. Sadece adınızı soyadınızı yazdıgınızda geri kalan tüm bilgiler anında dolduruluyo  ;)

Fakat isim soyisimin haricinde bir de telefon sorunu oluyor bende sende de oluyor mu?
başına sıfır koyuyor onu düzeltiyorum bir de telefonlardan birini dolduruyor diğerinin sadece alan kodunu dolduruyor onunda başına sıfır atıyor.Zaman kaybediyorum ordan. :(

Evet aynı sorun bendede var. Ama önemli bişey değil. Alan kodumuz 274 ama şu şekilde yazıyo 027. Kargocular zaten anlarlar durumu. Hem şehir içi dagıtımda alan koduna gerek yok  ;D

Çevrimdışı venüsger

• Usta Kampanyacı
    • Kadına Dair
« Yanıtla #5053 : 13 Mart 2010, 14:56:39 »

Evet aynı sorun bendede var. Ama önemli bişey değil. Alan kodumuz 274 ama şu şekilde yazıyo 027. Kargocular zaten anlarlar durumu. Hem şehir içi dagıtımda alan koduna gerek yok  ;D

Yani düzeltmiyorsun sen ,ya ben ikisine de cep giriyorum 054 çıkıyor haliyle ondan düzeltiyordum.Bari sadece birini düzelteyim bende  ;D
Hak ettiğin kadarını,hak ettiğin vakitte alırsın...

Sco_

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5054 : 13 Mart 2010, 15:00:51 »
RoboForm'u kullanamayan arkadaslar önce programı indirin, sonra çalıştırın. İnternet Explorer'a girdiginizde RoboForm'un Toolbar'ı çıkar. Siyahla işaretlediğim yere mause imlecini götürdügünüzde 'düzenle' yazar. Sonra alttaki kutucuk çıkar ona dolduracaksınız bilgilerinizi. Sonra sol üşt köşedeki Kaydet&Kapat'ı tıklayın. Bu kadar basit. Stoklar açıldıgında Form karsınıza çıktıgında Adınızın ilk harfini yazdıgınız an diger tüm bilgileriniz dolar. Size sadece katılım koşullarını onayla kutucugu kalır. Onu tıklayıp siparişinizi kaydedebilirsiniz. Umarım yardımcı olur bu program hiçbişey alamayan arkadaslar için.

Çevrimdışı elif53

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5055 : 13 Mart 2010, 15:03:39 »
RoboForm'u kullanamayan arkadaslar önce programı indirin, sonra çalıştırın. İnternet Explorer'a girdiginizde RoboForm'un Toolbar'ı çıkar. Siyahla işaretlediğim yere mause imlecini götürdügünüzde 'düzenle' yazar. Sonra alttaki kutucuk çıkar ona dolduracaksınız bilgilerinizi. Sonra sol üşt köşedeki Kaydet&Kapat'ı tıklayın. Bu kadar basit. Stoklar açıldıgında Form karsınıza çıktıgında Adınızın ilk harfini yazdıgınız an diger tüm bilgileriniz dolar. Size sadece katılım koşullarını onayla kutucugu kalır. Onu tıklayıp siparişinizi kaydedebilirsiniz. Umarım yardımcı olur bu program hiçbişey alamayan arkadaslar için.

Tesekkürler bilgi icin .. ;)

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #5056 : 13 Mart 2010, 15:26:10 »
ya ben hıc bısı alamıyorum ıs yerınde acılmıyo face bana hıc alıcak yardımsever bırı yokmu sevaptır valla  :-[
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5057 : 13 Mart 2010, 15:50:00 »

teşekkür ederim bilgi için. biraz sanal cahiliyim pek ilmiyorum program felan. cok sevındım bunu ögrendıgıme. sanırım avondan urun alan herkes bu yontemle alıyor urunlerını.
:)

Çevrimdışı heidi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5058 : 13 Mart 2010, 15:54:05 »
roboformu doldurdum ama nerde yanlışlık yaptım acaba şifre istemiyo benden direk yukarı adamın olduğu yere tıklayınca çıkıyo form deneme yaptım başka bir formda
bide tel numaraları posta kodum çıkmıyo :-\
« Son Düzenleme: 13 Mart 2010, 17:14:45 Gönderen: heidi »

cigdem162

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5059 : 13 Mart 2010, 16:18:43 »
bana alabilecek biri varmı?