Gönderen Konu: Avon Güzellik Perisi  (Okunma sayısı 618463 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehpare01

• Usta Kampanyacı
Ynt: Avon Güzellik Perisi
« Yanıtla #470 : 22 Şubat 2010, 01:09:02 »
aman diazem arkadaşım sakın bulaşma derim sende bizim gibi uğraşır durursun ben az kaldı sihirli annemi hatırlarmısınız avni vardı  suzan periler periler der dururdu gülerdim şimdi az kaldı ben başlayacam periler demeye  :D
olduğu kadar olmadığı kader..

Çevrimiçi diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #471 : 22 Şubat 2010, 01:09:27 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu gidişle meraktan banada baktırcaksınız :)

aaaa sen daha oynamadın mı :) bence başlamalısın :D sonra benim gibi gece uyanıp "Aaa.. Saat kaç oldu...Dolmuştur peri tozum" dersin... sonra devam uykuya :D
Ole bir şey soyledinki :d Şimdi bu bana tam yasaklanır :)

Evde sansür var artık bende hele birde gecenin bir vakti peri meri dersem oklavayı yerim kafama :)
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı gülmerşen

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #472 : 22 Şubat 2010, 01:17:55 »
Allah iyiliğini versin mustafa abi
gece gece güldürdün beni oklava haaa
korkma korkma sen gündüz bikaç oynamaylada iyi puan yaparsın
ben dün kardeşim için oynamaya başladım bi günde 200bine geldi puanım yaklaşık 36 saatte yani sen daha iyisini yaparsın
O şimdi Aşık  ♥♥♥♥♥

MiniPsy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #473 : 22 Şubat 2010, 01:28:39 »
ben 3 üyelikle ounuom en yükseği 92.000 iki günde ancak bu oldu  :D bence avon en kalitesiz makyaj ürünlerini satan firma.parfümleri falan berbat.sadece ojelerini seviyorum.bi bakıorum bi parfüm 60 küsür bi bakıyorum 15 şimdi bi düşünün bu parfümün as değeri nedir  :-\ katalogları çor çocuğun elinde geziyor  ;D ama oyun süpper olmuş

Çevrimdışı gülmerşen

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #474 : 22 Şubat 2010, 01:40:29 »
mini  balım senin derdin ne avonla yok kalitesiz yok çoluk çocukta geizyo bitek falan
bildiğim kadarıyla forumda avon satış temsilciliği yapan arkadaşlar var ayıp luyor biraz bi ürünle ilgili sıkıntı yaşadıysan git avona söyle yok genel olarak ürünleri tümden kalitesiz diyorsan alma ürünlerini
oyun güzel ama hediyleri kötü diyorsan oyunu oyna sipariş verme
haaa bana haksızsın diyorsan haksızsın de
haddimi bileyim ama dedim ya avon kullananda çok arkadaşımız var avon satan da ayıp olmasın şimdi onlara da
ben 3 üyelikle ounuom en yükseği 92.000 iki günde ancak bu oldu  :D bence avon en kalitesiz makyaj ürünlerini satan firma.parfümleri falan berbat.sadece ojelerini seviyorum.bi bakıorum bi parfüm 60 küsür bi bakıyorum 15 şimdi bi düşünün bu parfümün as değeri nedir  :-\ katalogları çor çocuğun elinde geziyor  ;D ama oyun süpper olmuş
O şimdi Aşık  ♥♥♥♥♥

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #475 : 22 Şubat 2010, 01:50:02 »
mor parfüm bitmiş diğerlerini kullanan varmı peki güzellermi ??? ona göre vercem sipariş yoksa bekleyeyimmi ne diyorsunuz ???
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı heidi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #476 : 22 Şubat 2010, 01:55:09 »
mor parfüm bitmiş diğerlerini kullanan varmı peki güzellermi ??? ona göre vercem sipariş yoksa bekleyeyimmi ne diyorsunuz ???
mor parfümü önerdiler banada öğlen verdim ben sipariş hala beklemede diyo ekranda
kırmızı olandan varsa onu ver bence tabi zevkler tartışılır ama çoğunluk mor ve kırmızı diyor:)

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #477 : 22 Şubat 2010, 02:03:44 »
kırmızıdan var bende mor dedi kızlar onda takıldım yoksa hiçbirinin bilmiyorum kokusunu ;D bende ruj verdim sipariş geçen hala bekliyor rahat 5 gün oldu :-\
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

MiniPsy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #478 : 22 Şubat 2010, 02:05:22 »
kırmızıdan var bende mor dedi kızlar onda takıldım yoksa hiçbirinin bilmiyorum kokusunu ;D bende ruj verdim sipariş geçen hala bekliyor rahat 5 gün oldu :-\
avonun en şahane parfümü soft musk ve little black.belki sotoğa daha güzel ürünler girecek pötüşüm az sabret yahuuuu acelen ne stoklar dolucakmış bence bekle  ;)

Çevrimdışı gülmerşen

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #479 : 22 Şubat 2010, 02:06:31 »
ben kırmızıyı pek tavsiye etmem sarı olandan daha iyi ama en iyisi mordu ben mor almıştım arkadaşım kırmızısını ben kullanıyorum o kullanmıyor
bana al bunu da sen kullan dedi yok dedim :D anla işte
biraz daha birikttiirip şu yüksek puanlı parfümü  al olmaz mı
O şimdi Aşık  ♥♥♥♥♥