Gönderen Konu: Avon Güzellik Perisi  (Okunma sayısı 618515 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı esrauz

• Usta Kampanyacı
Ynt: Avon Güzellik Perisi
« Yanıtla #2240 : 04 Mart 2010, 16:38:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ya arkadaşlar her zaman ilk ben görüyorum stoklar açılınca.işlemimi de çabuk çabuk yapıyorum ama puanım düşmüyo defalarca onay vermeme rağmen olmuyo.800000 puanım var heba olsun istemiyorum.alan arkadaşlar nasıl sipariş verdiklerini yazarlar mı acaba belki hata yapıyorumdur  :-\

facebook'a login olduğun e-mail adresini yazmassan kabul etmiyor.ondan olabilir mi ???

ben diğer mailimi girdim kabul etti

ilk başta ben de öle başka bi mail girdim,uyuşmuyo dedi,login olduum maili yazınca onayladı siparişi...
moustache pig :D

Çevrimdışı selgu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2241 : 04 Mart 2010, 16:47:34 »
sipariş verirken otamatik formları dolduran bişey varmı denesek .herdafa yazmakla zaman kaybediyorumda

Çevrimdışı kreval

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2242 : 04 Mart 2010, 17:52:15 »
ben yine bişey kazanamadım yaaa ağlamak istiyorumm  :'(  :'(   :'(  acaba yarın kaçta koyarlar stokları   ???

bugün saat 11.29 da vermeye başaladılar  :) 11 de sitede sorun oluştu sonra açıldı yarın siz 11 de beklemeye başlayın bellide olmuyo 3 gün önce sabah 7 de veriyorlardı. işimiz Allaha kaldı   :)  salı gününe dikkat ! haftanın fırsat ürünü adı altında 200 tane stok verdiler. Haftaya kesin olur bence  ;)
Öfke gelir,göz kızarır. Öfke gider,yüz kızarır...

Çevrimdışı eftelya2903

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2243 : 04 Mart 2010, 18:47:20 »
ben yine bişey kazanamadım yaaa ağlamak istiyorumm  :'(  :'(   :'(  acaba yarın kaçta koyarlar stokları   ???

bugün saat 11.29 da vermeye başaladılar  :) 11 de sitede sorun oluştu sonra açıldı yarın siz 11 de beklemeye başlayın bellide olmuyo 3 gün önce sabah 7 de veriyorlardı. işimiz Allaha kaldı   :)  salı gününe dikkat ! haftanın fırsat ürünü adı altında 200 tane stok verdiler. Haftaya kesin olur bence  ;)
biliyorum her defasında bekliyorum pc başında tam formu doldurup gönderiyorum stok tükenmiş oluyo  :'( bi krem aldım sadece parfüm istiyorum puanım 1.100.000 alamıyorumm  :'(  :'(

Çevrimdışı ertunga

• Usta Kampanyacı
  • Gözü dönmüş.
« Yanıtla #2244 : 04 Mart 2010, 18:47:53 »

biliyorum her defasında bekliyorum pc başında tam formu doldurup gönderiyorum stok tükenmiş oluyo  :'( bi krem aldım sadece parfüm istiyorum puanım 1.100.000 alamıyorumm  :'(  :'(
nasıl yaptın o kadar puanı..Çok iyi nişancı olsan gerek :S

Çevrimdışı mersin33

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2245 : 04 Mart 2010, 18:49:57 »
benım bu güne kadar aldığım puanım 1 652 000 ama kulanılacak olan 358 000 var bakalım kısmetsa cumartesi alırım.

Çevrimdışı hamaza61

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2246 : 04 Mart 2010, 19:03:49 »
benım bu güne kadar aldığım puanım 1 652 000 ama kulanılacak olan 358 000 var bakalım kısmetsa cumartesi alırım.
benim de 2000000 i geçti kullanılacak 700 000

Çevrimdışı kubra2123

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2247 : 04 Mart 2010, 19:14:29 »
arkadaşlar ben bugun formu doldurup onayladım  gönderdim ama puanım eksilmemiş neden acaba bilen var mı .......//?

Çevrimdışı mersin33

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2248 : 04 Mart 2010, 19:20:16 »
arkadaşlar ben bugun formu doldurup onayladım  gönderdim ama puanım eksilmemiş neden acaba bilen var mı .......//?
ya siparişi verirken ilk önce dolduran kazanıyor ondan puanın eksilmediyse senden önce yazan olmuş

Çevrimdışı ertunga

• Usta Kampanyacı
  • Gözü dönmüş.
« Yanıtla #2249 : 04 Mart 2010, 22:10:15 »
Bir çok kişi form doldururken stoğun tükendiğini söylüyor..Bi not defterine Adres,isim soyisim,istiyorlarsa TC no not edip,stoklar açıldığında copy paste yapın.

dün akşam başladım oyuna 105.000 puanım oldu..Puanlar kolay kazanılıyr ama zor harcanıyor. ;D