Gönderen Konu: Craxtapot'la hem eğlen hem kazan!  (Okunma sayısı 192567 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ufukedis

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Craxtapot'la hem eğlen hem kazan!
« Yanıtla #460 : 10 Mart 2010, 10:41:35 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
peki scorpion söyleme sen bilirsin.zaten 200 jeton oldu deniye deniye buluruz elbet :)

Hacı dakikada 2 jeton kazanıyorum demiştin, ama son 20 dakikadır seni izliyorum ve bu söylediginin dogru olmadıgını farkettim. Alicandan_701, Alicandan_702_Alicandan_703... 701 ile 702 arasında  1 dakika geçiyo. Dakikada 2 jeton kazanıyo olsaydın şu şekilde olurdu Alicandan_701-702-703-704-705-706-707-708-709-710 Bu şekilde üye olman 1 dakikada gerçekleşirdi. Ama bakıyorumda dakikada bir üyelik alıyosun?  :D  70 Jetonum var dedin en son, Ben 2 saatte 10 jeton yaptım. Senin gibi sabahtan aksama kadar ugrassam günde 50 jeton yaparım. Ama sen son 1 Haftadır falan(belkide daha öncelerden) ugrasmana ragmen daha 70 jetonun var. Kusura bakmada senin sırrın falan yok. Hatta bilmediklerini benim sayemde öğrenmiş bile olabilirsin  ;)

Senin dakikada 2 jeton kazanıyorum diye bahsettiğin olay her davetten kazanılan 0,02 jeton, 5 davetten 1 jeton kazanılıyo. 0,02 jetonu 1 jeton olarak sayıyosun sen  :D
Birincisi her davet 0.02 değil 0.2 jeton,2si daha 3-4 gün başladı bu işe başlayalı önceleri dedimki değmez 1jeton icin ama sonra biraz daha derine inipte ince düşününce cok daha basit bir yol buldum.Sana şöyle diyebilirim scorpion belkide 5dkda 1tane jeton kazanıyorumdur ama oturupta başında beklemiyorum.sistem saat gibi işliyor calıştığım yerde bilgisayarım günlerce acık kaldığı icin ve 10mb fiber optik internet olduğu icin sorunsuzca devam ediyor.Dün geceden bu yana 3 üyeliğimin 1tanesinde 40 1tanesinde 25 birtanesindede 160 jeton oldu.ve hic birşey yapmadım sencede iyi bir yöntem değilmi?
Neyse siz bildiğiniz gibi devam edin....

Çevrimdışı mersin33

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #461 : 10 Mart 2010, 10:42:47 »
burdqan bile kendini ele veriyon usta ya az önce 200 dü jeton şimdi 225 oldu hayırlısı.

Çevrimdışı ufukedis

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #462 : 10 Mart 2010, 10:43:03 »
Umarım sen yazdıklarımdan birşey öğrenirsin Scorpion kardeş.Bukadar bilgiyide kimseye yazmam haberin olsun.

Çevrimdışı ufukedis

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #463 : 10 Mart 2010, 10:43:59 »
burdqan bile kendini ele veriyon usta ya az önce 200 dü jeton şimdi 225 oldu hayırlısı.
kardeş dikkatini cekerim 200 yazdığım zamanki saatle şimdiki saat farkına bak istersen.
bencede hayırlısı :):)

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #464 : 10 Mart 2010, 12:46:49 »
Umarım sen yazdıklarımdan birşey öğrenirsin Scorpion kardeş.Bukadar bilgiyide kimseye yazmam haberin olsun.

Merak etme benimde bildigim çok şey var  ;) Bu kadar bilgi dediğinde pek fazla bişey değil. Arastırılıp 1 saatte öğrenilebilen bir bilgi  ;)  Çok bilgiliysen kendini bu saçma ödüller veren kampanyada heba etme derim, daha degerli ürünler kazanılan kampanyalara yogunlas   ;)  Hayırlı işler Bol güneşler
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı ertunga

• Usta Kampanyacı
  • Gözü dönmüş.
« Yanıtla #465 : 10 Mart 2010, 13:17:22 »
Ufuk dediğin gibi bir sistem imkansız hocam..
1.otamatik mail alan bir yazılım lazım
2.aldığın maili tanıyan ve o emaile otamatik davetiye yolluyan bir yazılım daha lazım.
3.O maildeki linke tıklayıp,otamatik form dolduranda başka bir yazılım lazım..

4.olarakdan da 200 küsür jetonun fotoğrafını çekip buraya koyabilirmisin ?

Çevrimdışı ufukedis

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #466 : 10 Mart 2010, 13:18:23 »

Merak etme benimde bildigim çok şey var  ;) Bu kadar bilgi dediğinde pek fazla bişey değil. Arastırılıp 1 saatte öğrenilebilen bir bilgi  ;)  Çok bilgiliysen kendini bu saçma ödüller veren kampanyada heba etme derim, daha degerli ürünler kazanılan kampanyalara yogunlas   ;)  Hayırlı işler Bol güneşler

1saat değil 1dkmı aldı bunu bilmek. Anlayana cok bilgi var  Anlamıyana tabiki yok. Benim böyle kampanyalarla cok işim olmaz sadece öylesine başladım yoksa vaktim olmuyor. Bu aralar nescafe ve crax takıldı gözüme okadar nescafedede hangisinde kontor cıktığını buldum :=)))) neyse sizede hayırlı işler bol uğraşlar :)

Çevrimdışı ufukedis

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #467 : 10 Mart 2010, 13:21:19 »
Ufuk dediğin gibi bir sistem imkansız hocam..
1.otamatik mail alan bir yazılım lazım
2.aldığın maili tanıyan ve o emaile otamatik davetiye yolluyan bir yazılım daha lazım.
3.O maildeki linke tıklayıp,otamatik form dolduranda başka bir yazılım lazım..

4.olarakdan da 200 küsür jetonun fotoğrafını çekip buraya koyabilirmisin ?

Ertunga Şunu birkere Bilmeni isterim hic bir zaman imkansız diye birşey yoktur emin ol en zor dediğin şeyler bile bazen en basit yolla yapılabilir.200 jetop toplu halde değil biliyorsun 3 üyeliğimde var ama en kısa zamanda hatta 5dkya sırayla resimlerini koyacam.

Çevrimdışı ertunga

• Usta Kampanyacı
  • Gözü dönmüş.
« Yanıtla #468 : 10 Mart 2010, 13:24:46 »
Alıntı yapılan: ufukedis
Ertunga Şunu birkere Bilmeni isterim hic bir zaman imkansız diye birşey yoktur emin ol en zor dediğin şeyler bile bazen en basit yolla yapılabilir.200 jetop toplu halde değil biliyorsun 3 üyeliğimde var ama en kısa zamanda hatta 5dkya sırayla resimlerini koyacam.
3 üyelik demektir ki 3 browser kullanıyorsun aynı anda..Seni çözüyorum yavaş yavaş. 8)

Dehsetim.Ben

• Ziyaretçi
« Yanıtla #469 : 10 Mart 2010, 13:26:03 »
ufukedis iyi gaza geliyorsun.